Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Rocks İddiaları

Kim kimi koparmıştır?

• Kullanılan toplam oy
    188
Diyelim ki 2v1,

Roger & Garp tarafında, bu iki isim hariç; Wb, Linlin ve Kaido'yu alt etmeyi geçtim, durduracak bir güç dahi yok. 2v1 demek; Wb, Linlin ve Kaido armut topladı demek.
Kaido o zamanlar 70 milyonluk 15 yaşında bir toy. Big mom ve wb'nin ise zirve hallerinden geride oldukları mantıken ortada. Güncel sayıları takip etmiyoruz heralde

Bu çok sığ bir düşünce. Salt fiziksel güç, dayanıklılık bağlamlarında bakıyorsunuz. Kral hakiyi saldırılara eklemeyi 40 yaşında öğrenmiştir belki WB mesela, nereden biliyorsun öyle olmadığını? Meyvesini ne zaman yedi, uyandırdıysa ne zaman uyandırdı biliyor muyuz?
Şu an Güneş yok olsa 8 dakika sonra haberimiz olur. Ben Güneş var diyorum. Birisi de bence yok oldu nereden biliyorsun olduğunu diyebilir. Aksini ispatlayamam. İhtimali var mı var. O da haklı.

Şu an Güneş yok olsa 8 dakika sonra haberimiz olur. Ben Güneş var diyorum. Birisi de bence yok oldu nereden biliyorsun olduğunu diyebilir. Aksini ispatlayamam. İhtimali var mı var. O da haklı.
Tamam, kafanda bir sabit oluşturmuşsun ve aksini kabul etmeyeceksin belli ki. Bu düşünceni nesnel bir şeymiş gibi yansıtmaya çalışma en azından.

Tamam, kafanda bir sabit oluşturmuşsun ve aksini kabul etmeyeceksin belli ki. Bu düşünceni nesnel bir şeymiş gibi yansıtmaya çalışma en azından.
Yahu söylediğin şey o kadar saçma ki bir de atar yapıyorsun. Zaten nesnel bir şey olsa neyini tartışalım? Mantık yürütüyoruz burada. Aksi ispatlanamayacak sayısız ihtimal yazılabilir. WB sonradan gelişmiş olabilir diyorsun. Tersi ihtimalin olmadığını ispatlayabilir misin? WB daha erken gelişmiş, Roger ve Garp daha sonradan gelişmiş olabilir. Aaa bak ne kadar zekice bir şey yazıp seni çürüttüm. Bu mu olay :) Nesnel bir şey yazdığımı iddia etmiyorum. Senin mantığınla ispatlayamayacağız diye mantık da yürütmemeli, fikir beyan etmemeliyiz. Bilimsel makale yazmıyoruz bu kadar kasmana gerek yok.

Tersi ihtimalin olmadığını ispatlayabilir misin? WB daha erken gelişmiş, Roger ve Garp daha sonradan gelişmiş olabilir. Aaa bak ne kadar zekice bir şey yazıp seni çürüttüm.
E olabilir? Bu yine senin yaptığının hatalı olduğunu gösteriyor. Farklı zamanlarda ait bilgileri eş zamanlılarmış gibi kullanamazsın.

Yahu söylediğin şey o kadar saçma ki bir de atar yapıyorsun. Zaten nesnel bir şey olsa neyini tartışalım? Mantık yürütüyoruz burada. Aksi ispatlanamayacak sayısız ihtimal yazılabilir. WB sonradan gelişmiş olabilir diyorsun. Tersi ihtimalin olmadığını ispatlayabilir misin? WB daha erken gelişmiş, Roger ve Garp daha sonradan gelişmiş olabilir. Aaa bak ne kadar zekice bir şey yazıp seni çürüttüm. Bu mu olay :) Nesnel bir şey yazdığımı iddia etmiyorum. Senin mantığınla ispatlayamayacağız diye mantık da yürütmemeli, fikir beyan etmemeliyiz. Bilimsel makale yazmıyoruz bu kadar kasmana gerek yok.
Xebecle dövüşen zirve garp idi. Şu anki garp değil. Kalkıp da xebec > garp diyemeyiz. Bilmiyoruz çünkü. Wb'nin de o zamanlar ne kadar güçlü olduğunu bilmiyorsun. Adamın dediği gibi meyveyi sonradan yemiş olabilir veya kral hakiyi sonradan öğrenmiş olabilir veya kral hakide zayıf olabilir. yaş kıstas olamaz. Örneğin yılların adamı 59 Luk kaido 20li yaşlarında ki luffye yeniliyor. Ayriyeten wb o zamanlar Roger kadar güçlüydü de diyemeyiz. Wb, Roger zirvedeyken shanks çocuktu ama sonradan shanks = wb oldu . Eskiden de Roger güçlü wb daha güçsüz olabilir. İlerleyen zamanlarda Roger = wb olmuştur shanks = wb gibi

E olabilir? Bu yine senin yaptığının hatalı olduğunu gösteriyor. Farklı zamanlarda ait bilgileri eş zamanlılarmış gibi kullanamazsın.
Anlatamıyorum galiba. Dövüş esnasında ne olduğunu görmemiz için mangada detaylı bir şekilde işlenmesi gerekiyor. İşlenmediği için fikir yürütüyoruz. Birden fazla ihtimal olduğu için insanlar burada iddiaya giriyor. Konunun olayı bu zaten. Bir kesinliğin olmaması. Yorum yaparken kesin bilgi vermemizi bekleyemezsin. Sana nedenimi açıkladım. Bu adamlar çocuk veya yaşlı olmanın handikabını yaşamadıkları, dinç oldukları bir yaştalar. Dolayısıyla aksi belirtilmediği müddetçe denk olan bu karakterlerin o zaman da denk olmasını beklerim. Tabii ki olmayabilirler. Bunu da ispatlayacak halim yok. Sen de aksini düşünüyorsan kendince mantıklı nedenlerini yazarsın, tartışırız. Burada eğlenmek için varız. Eğlenceli şeyler yaz lütfen :)
Xebecle dövüşen zirve garp idi. Şu anki garp değil. Kalkıp da xebec > garp diyemeyiz. Bilmiyoruz çünkü. Wb'nin de o zamanlar ne kadar güçlü olduğunu bilmiyorsun. Adamın dediği gibi meyveyi sonradan yemiş olabilir veya kral hakiyi sonradan öğrenmiş olabilir veya kral hakide zayıf olabilir. yaş kıstas olamaz. Örneğin yılların adamı 59 Luk kaido 20li yaşlarında ki luffye yeniliyor. Ayriyeten wb o zamanlar Roger kadar güçlüydü de diyemeyiz. Wb, Roger zirvedeyken shanks çocuktu ama sonradan shanks = wb oldu . Eskiden de Roger güçlü wb daha güçsüz olabilir. İlerleyen zamanlarda Roger = wb olmuştur shanks = wb gibi
Roger ve Garp, WB kadar güçlüydü de diyemezsin. WB zirvesine 25 yaşında gelmiş, Roger ve Garp 40 yaşında gelmiş olabilir. O dövüş sırasında WB onlardan güçlü de olabilir. Yani WB>Roger iken zamanla Roger gelişmiş ve WB=Roger olmuş olabilir. Değil mi :)

Roger ve Garp, WB kadar güçlüydü de diyemezsin. WB zirvesine 25 yaşında gelmiş, Roger ve Garp 40 yaşında gelmiş olabilir. O dövüş sırasında WB onlardan güçlü de olabilir. Yani WB>Roger iken zamanla Roger gelişmiş ve WB=Roger olmuş olabilir. Değil mi :)
Diyebilirim sen aksini diyemezsin. Çünkü xebec kaptan ve garp+ rogerla çarpışıyor. Wb ise tayfa üyesi . Hiç bir tayfada kimse kaptan kadar güçlü değil. Xebec nam salmış biri. Senin dediğine göre o zaman wb = xebec veya güçlü de olabilir. Çok mantıksız. En fazla wb rogerdan bir tık üstü güçlü olabilir onda da garp xebeci yendiğine göre aşırı güçlü olmuş oluyor . Yani görünen garp Roger ve xebec çok güçlü belki xebec bunlardan bir tık daha güçlü. Wb ise güçsüz veya bir tık güçsüz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık