Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Rocks İddiaları

Kim kimi koparmıştır?

• Kullanılan toplam oy
    188
Garp'ın adını duyup dizinin bağı çözülmeyen bir imparator görmedik.

Kağıt üzerinde, nereden bakarsan bak üstün olan taraf Rocks korsanları. Yani şöyle, Roger daha Wb'yi aşamayan bir adam, geride Xebec, Linlin ve Kaido var. Burada dengeyi değiştiren güç Garp, kabul etmemiz gerekiyor.

Roger ,wb ve diğerleri her zaman aynı güçtelerdi diye birşey yok ki. Roger o zamanlar belki henüz tam güçlenmemişti ama xebec zirvesindeydi. Bu onun genel anlamda rogerdan güçlü olduğunu göstermez. Ve wb'nin o zamanlar garp ve Roger kadar güçlü olduklarını düşünmüyorum. Kaido desen zaten toy daha . Savaşta da amiraller var diğer korsanlar var . İlla 2 vs 3 veya 1 vs 1 gibi bir durum söz konusu olamaz zaten. Garp+Roger birlikte kazanmışlar gibi duruyor

Garp'ın adını duyup dizinin bağı çözülmeyen bir imparator görmedik.

Kağıt üzerinde, nereden bakarsan bak üstün olan taraf Rocks korsanları. Yani şöyle, Roger daha Wb'yi aşamayan bir adam, geride Xebec, Linlin ve Kaido var. Burada dengeyi değiştiren güç Garp, kabul etmemiz gerekiyor.
Garp bu konuda feci patlayacak dediydi dersin patladığında ;)

3'ü de 30'lu yaşlarında. Çocukluk yaşları geçmiş. Yaşlılık yaşları da gelmemiş. Aralarındaki güç dengesinin büyük oranda değiştiğini düşünmek için bir neden yok. Düşünmek isteyen kendini avutabilir tabi bir engel yok.
Bu çok sığ bir düşünce. Salt fiziksel güç, dayanıklılık bağlamlarında bakıyorsunuz. Kral hakiyi saldırılara eklemeyi 40 yaşında öğrenmiştir belki WB mesela, nereden biliyorsun öyle olmadığını? Meyvesini ne zaman yedi, uyandırdıysa ne zaman uyandırdı biliyor muyuz?

Roger ile WB'yi eşleştirip geri kalanlarına Garp diyorsan şimdiden patlar o denklem :oleyo2:

2v1
Şebek vs Roger+Garp

Patlamayacak tek denklem, tabi ondan da emin değilim, artık kim bilir ne kadar şişirecek bu adamı xD
Diyelim ki 2v1,

Roger & Garp tarafında, bu iki isim hariç; Wb, Linlin ve Kaido'yu alt etmeyi geçtim, durduracak bir güç dahi yok. 2v1 demek; Wb, Linlin ve Kaido armut topladı demek.

Ben taktik ve katakulli yapıldığını düşünmekteyim. Beyazsakala yapılan hainlik gibi bir şey olabilir. Üyelerin arasında geçmişten kalan bir husumet bile olabilir. Örnek vermek gerekirse şuan kaidonun ekibi de güç üzerine ve yıldız üye olmak uğruna birbirleriyle düşmanlar bu manada düşünebiliriz. Ama şebek en tepede olarak gördüğümüz garp ve rogeri geçecek güçte değildir diye düşünmekteyim.

Diyelim ki 2v1,

Roger & Garp tarafında, bu iki isim hariç; Wb, Linlin ve Kaido'yu alt etmeyi geçtim, durduracak bir güç dahi yok. 2v1 demek; Wb, Linlin ve Kaido armut topladı demek.
Onlar birbirlerine girmiş bile olabilir yada şebek açılın gelsinler demiştir ki daha bu bölüm bile Kaido gidip yırmığa kafa atmasa kazanacaktı muhtemelen.

Garp ve Roger'in Şebeği yenmeleri bile zor olmuştur çünkü serinin gidişatı da artık bu yönde. Bize uç nokta olarak muhtemelen şebeği gösterecek adam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık