Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Rocks İddiaları

Kim kimi koparmıştır?

• Kullanılan toplam oy
    188
D.'lerin hepsinde bir onur duygusu olduğunu düşünüyorum. Bu sebeple Xebec bütün tayfanın iki adama dalmasına izin vermez, kibirli olduğu için 2vs1 döüvşü olmuştur ve bu şekilde yenilmiştir.

Eğer böyle çıkmazsa en nefret ettiğim karakter Prenses Vivi'nin resmini 1 haftalığına avatarım yaparım.

Bence 2v1 olmadı 2v2 veya fazlası oldu. Ama şu da var Gaban ve Rayleigh de dövüşe dahil olmuştur. Orada ne oldu bilemem tabi artık Shiki ve John ile mi dövüştüler. Yoksa daha herkes gelmeden Roger bunları indirdi de Rayleigh ile Gaban BM ile Kaido’ya mı gider yaptı bilemem.

Ama kesin şekilde 2v1 olmamıştır olduysa 1 haftalığına avatarım Arlong olur. Üstüne 1 hafta burnunu karıştıran Lütfü.

@NeroviN Kanka D.’lerin hepsinin onuru varsa Garp ve Roger da D. onlar neden 2v1 atsın?

Son düzenleme:
Roger önce 1v1 de Wb'ye üstünlük kursun sonra 4v2 yi hayal edebilirler. Xebec hikaye mantığı olarak zaten bu isimlerden de güçlü olmalı nereden baksan elinde kalır.

Garp ve Roger vs Xebec olmuştur ama sadece Xebec dövüşmemiştir. Garp boş gelmemiştir onun getirdiği güçlü denizciler ve Roger'ın tayfası diğer adamları almışlardır. Aslında herkes 2vs1 e gitse güzel olurdu. Atıyorum Aokiji ve Rayleigh vs WB gibi.
Eğer dövüşler 2vs1 şeklinde olmadıysa 1 ay Zoro ve Sanji yaoi avatar kullanırım.

Az gelirlerdi Wb’ye. Ayrıca o dönemler Aokiji 11 yaşındaydı ve herhangi bir güçlü denizci olayda olsa Tsuru gibi onun da anılırdı. Roger tayfa kaptanı ve Garp istedi diye anılıyor. Ama denizcilere bakarsan orada kaç güçlü adamları varsa reklam ederlerdi.

Garp ve Roger’a yardım edebilecek en güçlü kişiler Ray ve Gaban.

Dünyayı fethetmek gibi bir amacı olan psikopat. Görüldüğü üzere bunu yapacak gücü varmış . Görünüşe göre Roger ve garp birbirlerinin yerine bu adamı düşman alacak kadar güçlü olduğunu düşünüyor olmalılar.

Tabi altının boş olma ihtimalide yüksek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık