Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Vergo

Kim kazanır?

• Lucci

Kullanılan: 60 85.7%
  • Vergo

Kullanılan: 9 12.9%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 1 1.4%

• Kullanılan toplam oy
    70
Moda geçince silahlanma ve kral hakisi ile kaplı oluyor burda diyor Kaido. İlla yıldırım çıkması gerekmiyor yani. Koka olmadan da haki kullanılıyor seride. Kral hakide kullanılıyormuş.
Çeviri biraz yanıltıcı olmuş. Bu orjinal çeviri.

Sadece yapabildiklerini sıralıyor burada. Zaten Lucci'ye vurduğua atakta ne koka ne kral hakiye dair hiçbir emare yok.

Moda geçince silahlanma ve kral hakisi ile kaplı oluyor burda diyor Kaido. İlla yıldırım çıkması gerekmiyor yani. Koka olmadan da haki kullanılıyor seride. Kral hakide kullanılıyormuş.
Mangayı nasıl bi okumuşsam o sıra, bu kısmı hiç hatırlamıyorum. Yalnız @Alpamis buna da bi kılıf bulur bekle ve şaşırmaya hazır ol.

Çeviri biraz yanıltıcı olmuş. Bu orjinal çeviri.

Sadece yapabildiklerini sıralıyor burada. Zaten Lucci'ye vurduğua atakta ne koka ne kral hakiye dair hiçbir emare yok.
Yapabildiklerini sıralıyor? Kullanıyor diyor.
Bunları bunları ve bunu kullanıyor diyor. Bu bu yetenekleri var demiyor.
Mangayı nasıl bi okumuşsam o sıra, bu kısmı hiç hatırlamıyorum. Yalnız @Alpamis buna da bi kılıf bulur bekle ve şaşırmaya hazır ol.
Buldu da şaşırtmadı pek ikna edici değil.

Yapabildiklerini sıralıyor? Kullanıyor diyor.
Bunları bunları ve bunu kullanıyor diyor. Bu bu yetenekleri var demiyor.

Buldu da şaşırtmadı pek ikna edici değil.
Çünkü karşısında onu kullanıyor sahnede elinden yıldırımlar çıkıyor. Kullandığı için kullanıyor diyor. Beyaza döndüğü için beyaza döndü diyor. Gücünü başka şeylere aktardığı için gücünü aktarıyor diyor. Şaka gibi yorumlar.:D

Azıcık o zaman neden Lucci'ye vurduğu atakta yıldırımlar çıkmadı diye düşünsen cevabı kendin de bulacan.:(

Çünkü karşısında onu kullanıyor sahnede elinden yıldırımlar çıkıyor. Kullandığı için kullanıyor diyor. Beyaza döndüğü için beyaza döndü diyor. Gücünü başka şeylere aktardığı için gücünü aktarıyor diyor. Şaka gibi yorumlar.:D

Azıcık o zaman neden Lucci'ye vurduğu atakta yıldırımlar çıkmadı diye düşünsen cevabı kendin de bulacan.:(
Evet ben orda sadece Kaido'nun balyozundan kral haki çıkıyor sanıyordum ama Luffy'nin elden de çıkıyormuş. Ama bu kral hakinin ille kaplaması olması lazım olayını çürütüyor gene. Burda bir kaplama yok çünkü yıldırım çıkıyor sadece. Luffy Lucci karşısında kral haki kullanmasa da normal haki ryou haki filan kullanıyor olabilir.

Evet ben orda sadece Kaido'nun balyozundan kral haki çıkıyor sanıyordum ama Luffy'nin elden de çıkıyormuş. Ama bu kral hakinin ille kaplaması olması lazım olayını çürütüyor gene. Burda bir kaplama yok çünkü yıldırım çıkıyor sadece. Luffy Lucci karşısında kral haki kullanmasa da normal haki ryou haki filan kullanıyor olabilir.
Kaplama var çizim hatası olduğu ciltte açıklandı. Kaido'nun kafasına vurulan darbeyi diyorsan.

Evet ben orda sadece Kaido'nun boynuzundan kral haki çıkıyor sanıyordum ama Luffy'nin elden de çıkıyormuş. Ama bu kral hakinin ille kaplaması olması lazım olayını çürütüyor gene. Burda bir kaplama yok çünkü yıldırım çıkıyor sadece. Luffy Lucci karşısında kral haki kullanmasa da normal haki ryou haki filan kullanıyor olabilir.
Kullanıyor olabilir ayrı. Ama sen o formda paket halinde kullanıyor demek istedin. Ben de öyle bir şey yok dedim. O formu hakisiz de kullanabilir. Ve haki efektleri olmadığı için ben kullanmamış diyorum. Ryou haki kullandığı yerde bile en azından koka basılmış oluyordu elinde.

Kaplama var çizim hatası olduğu ciltte açıklandı.
He doğru onu düzeltmişlerdi hatırladım.
Kullanıyor olabilir ayrı. Ama sen o formda paket halinde kullanıyor demek istedin. Ben de öyle bir şey yok dedim. O formu hakisiz de kullanabilir. Ve haki efektleri olmadığı için ben kullanmamış diyorum. Ryou haki kullandığı yerde bile en azından koka basılmış oluyordu elinde.
Evet türkçesinde Luffy'nin elinin üzerine geliyordu yazılar ben de balyozdan çıkıyor sandım sadece yıldırım. Normal haki olabilir. Ryou da olamayabilir evet.

G5'in Luffy'ye sağladığı şey anormal bir özgürlük alanı. Bu modda luffy istediği her şeyi her şekilde yapabiliyor. Hâlihazırda bütün hakileri kullanabildiği için de bu mod ekstra güçlü oluyor. Fakat bu modda luffy tamamen kendi isteğiyle hareket etmiyor henüz. Luffy her ne kadar ciddiyetsiz bir karakter de olsa dövüşlerde saçmalamaz. Saçmaladığı düşünülen zamanlarda bile dövüş için işe yarar diye düşündüğü şeyi deniyordu. Mizu-luffy gibi mesela. Fakat Nika kafasına göre takılıyor. Luffy meyve hakimiyetini tam sağlamadığı sürece bu mod luffy ye anca bela olur. Bela olur derken darbe falan alacağından değil. Işleri anlamsız bir hale sokuyor sadece. Luffy normal g4 ve h.haki modunda takılsa dövüşü çoktan bitirmişti. Fakat nikanın önceliği bu değil gibi duruyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık