Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Nekomamushi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    114
  • Anket kapatılmış .
Sonuç olarak G2 Luffy tekniği yeni öğrenmesine rağmen parçaladı. Ha yazar yaptırmış ha başka şekilde olmuş. 2 yıl önceki Jack'in yazar sayesinde bile olsa Luffy'e kaybettiğini hayal edebiliyor musun?
2 yıl önceki jackın durumu ne bilmiyoruz. Jack olayı benim için kıstas veya üzerine düşünebileceğim bir şey değil çünkü 2 sene önceki jacki bilmiyoruz. Bu konuya yorum yapmayacağım.
G2 luffy lucciyi parçaladı diyorsun o finaldeki gatling gunda bile lucciyi zor bela ittirerek duvara götürüyor yalnız. Ben luccide,luffy kadar parçalama falan görmedim sen gördüysen fotoğraf at bende luffy'nin nasıl falloş olduğu sahneleri atayım.

Luffy kadar gelişmişse bu yenileceği anlamına gelir zaten. Sıkıntı o. “En azından o kadar gelişmiştir” diyorsunuz da yetmiyor o. Daha fazla gelişmiş olması lazım.

sakız gibi luffy'nin harcadığı adam diyorsunuz luffy 3 tur vs attı adamla 2 sinde eşşek cennetini boyladı ne olacaktı luffyler kaybedip tayfayı içeriye mi alacaklardı. Ana karakter yenmeliydi işte yazar zorlaya zorlaya yendirdi. Yok luffy'nin harcadığı adamdan bişi olmazmışta,hakisiz yenmiştide bilmem ne biraz at gözlüğünü çıkarıp ileriye bakmak yerine bir sağa bir sola bakın. Bu adam yükselmiş mi ? Evet. Devrim ordusunun bir numarasıyla vs atıyor mu? Evet.
Luffy'i fiziksel güç olarak ölümün kıyısına tek getiren karakter mi? Evet. Luffy'nin vücudunu içten yaralayan, meyvesini çözen tek karakter mi? Evet. Daha sayayım mı arkadaşlar?
Lucci’nin üstünlüğü gear 2’nin süresi bitince başlıyor. Luffy’nin düz hali bile normalinden daha güçsüzdü, bitkindi. G2 açmaya çalışınca açamadı, en son kendini fazla zorlayıp yarım yamalak bi g2 açtı.

Son düzenleme:
Haki öğrenmiştir. Sadece bu komutan etmesi için yeterli değil. O zaman en fazla Lufffy'nin g4 hali olmadan hali kadar eder. Uyanış açtıysa komutan eder. Bence uyanış açmıştır.

2 yıl önceki jackın durumu ne bilmiyoruz. Jack olayı benim için kıstas veya üzerine düşünebileceğim bir şey değil çünkü 2 sene önceki jacki bilmiyoruz. Bu konuya yorum yapmayacağım.
G2 luffy lucciyi parçaladı diyorsun o finaldeki gatling gunda bile lucciyi zor bela ittirerek duvara götürüyor yalnız. Ben luccide,luffy kadar parçalama falan görmedim sen gördüysen fotoğraf at bende luffy'nin nasıl falloş olduğu sahneleri atayım.
Bilmene gerek var mı? Kısaca 2 yıl önceki Jack=2 yıl önceki Jozu.
Parçaladı biraz abartı oldu belki de ama Luffy G2'yi kullandığı anda kan alıyordu Lucci'den.

Perospero'nun yaralı,handikaplı başlayarak ilk sulong dalgasına dayandığı,base halini de dövdüğü Neko bir tarafa,yıllar önce Who'nun kıyaslandığı için gurur duyduğu,onun aksine yıllardır aktif olan,cp0 lideri olan Lucci bir tarafa.Who'nun kendisi bu cevabı verdi zaten.Rob Lucci ile bile kıyaslanıyordum diyerek.Birisi hapiste yıllarını geçirdi,diğeri ise bunca yıldır güçleniyor.Who her ne kadar Peros'tan zayıf olsa da çok çok daha zayıf olduğunu sanmam.Ki o Perospero base Neko'ya üstün gelen,ilk sulong dalgasına dayanan birisiyidi zaten.O Peros da savaştan yeni çıkmış,yaralı ve Neko dövüşüne de handikaplı başlamış bir haldeydi zaten.

Perospero'nun yaralı,handikaplı başlayarak ilk sulong dalgasına dayandığı,base halini de dövdüğü Neko bir tarafa,yıllar önce Who'nun kıyaslandığı için gurur duyduğu,onun aksine yıllardır aktif olan,cp0 lideri olan Lucci bir tarafa.Who'nun kendisi bu cevabı verdi zaten.Rob Lucci ile bile kıyaslanıyordum diyerek.Birisi hapiste yıllarını geçirdi,diğeri ise bunca yıldır güçleniyor.Who her ne kadar Peros'tan zayıf olsa da çok çok daha zayıf olduğunu sanmam.Ki o Perospero base Neko'ya üstün gelen,ilk sulong dalgasına dayanan birisiyidi zaten.O Peros da savaştan yeni çıkmış,yaralı ve Neko dövüşüne de handikaplı başlamış bir haldeydi zaten.
zamanında lucci ile kıyaslanıyordu. Daha sonra hayatını hapiste geçirmiş. Hapiste gelişim bekleyemezsin sonuçta. Lucci fark atmıştır buna. Birde 10 seneden bahsediyoruz.Bu arada jimbeide yabana atılacak biri değil. Çok güçlü bigmom vs sinde daha da emin olmuştum. Who sağlam kayaya çarptı tabii ki ama Lucci her türlü bu versusu alır.

zamanında lucci ile kıyaslanıyordu. Daha sonra hayatını hapiste geçirmiş. Hapiste gelişim bekleyemezsin sonuçta. Lucci fark atmıştır buna. Birde 10 seneden bahsediyoruz.Bu arada jimbeide yabana atılacak biri değil. Çok güçlü bigmom vs sinde daha da emin olmuştum. Who sağlam kayaya çarptı tabii ki ama Lucci her türlü bu versusu alır.
Ondan bahsediyorum ben de.Zamanında bile Lucci adamdan öndeymiş.Birisi hapisteyken diğeri paso aktifti.Lucci'nin yanında Who adam yerine konmaz.

Sonuç olarak G2 Luffy tekniği yeni öğrenmesine rağmen parçaladı.
İleri Seviye Hakiyi yeni öğrenen Luffy Kaido'yu base halinde yere gömdü. Şİmdi ileri seviye kral hakiyi de çözdü. İzle şimdi neler olacak :D Gören de Luffy karakterleri çok çalışarak yeteneklerini bileyerek yenen biri sanır :D

Şöyle abuk şeylerle gelmeyin lütfen.

Ha yazar yaptırmış ha başka şekilde olmuş. 2 yıl önceki Jack'in yazar sayesinde bile olsa Luffy'e kaybettiğini hayal edebiliyor musun?
Valla bu öyle bir yazar ki

20 küsür yıl önceki Kaido'nun hakisiz düz balyoz sallaması ile Oden'ı afk etmesini gösterdi. Yıllar sonra tam güç Kaido ileri seviye kral haki ile güçlendirilmiş silahlanma hakisi basılmış çift elle abanılmış balyoz atağı ile hali hazırda yaralı olan Kin'emon tekleyemedi :D :D

Dünyanın en çok aranan adamı ve de dünya tarihinin en kötü suçlusu denen Dragon'un organizasyonunu Burgess gibi bir aptal "ya ben bunun adamlarını peşlersem, Dragon'un yerini de bulurum herhal" gibi dümdük bir düşünce mekanizmasıyla buldu. Bunun önlemi koca Devrim Ordusunda yok, Sabo da gözlem de yok. :D Ve Burgess >>> Hükümet :D :D

Yani bu seride bunlar oldu :D

Örnekler çoğaltılır. Oda için durum şudur ; "Plot o sıra onu gerektiriyorsa , bu işi en zahmetsiz nasıl kıvırabiliyorsam o makbuldür."

İleri Seviye Hakiyi yeni öğrenen Luffy Kaido'yu base halinde yere gömdü. Şİmdi ileri seviye kral hakiyi de çözdü. İzle şimdi neler olacak :D Gören de Luffy karakterleri çok çalışarak yeteneklerini bileyerek yenen biri sanır :D

Şöyle abuk şeylerle gelmeyin lütfen.

Valla bu öyle bir yazar ki

20 küsür yıl önceki Kaido'nun hakisiz düz balyoz sallaması ile Oden'ı afk etmesini gösterdi. Yıllar sonra tam güç Kaido ileri seviye kral haki ile güçlendirilmiş silahlanma hakisi basılmış çift elle abanılmış balyoz atağı ile hali hazırda yaralı olan Kin'emon tekleyemedi :D :D

Dünyanın en çok aranan adamı ve de dünya tarihinin en kötü suçlusu denen Dragon'un organizasyonunu Burgess gibi bir aptal "ya ben bunun adamlarını peşlersem, Dragon'un yerini de bulurum herhal" gibi dümdük bir düşünce mekanizmasıyla buldu. Bunun önlemi koca Devrim Ordusunda yok, Sabo da gözlem de yok. :D Ve Burgess >>> Hükümet :D :D

Yani bu seride bunlar oldu :D

Örnekler çoğaltılır. Oda için durum şudur ; "Plot o sıra onu gerektiriyorsa , bu işi en zahmetsiz nasıl kıvırabiliyorsam o makbuldür."
Yeni öğrenmesiyle kastım o değildi. Sence sonraki arclarda Luffy G2 kullanırken bu kadar zorlandı mı? Ayrıca ben Lucci güçlü gelmez de demedim. Gelirse hikaye için olur. Yoksa öyle güçlenmesi falan imkansıza yakın. Lucci'nin o güçlerde dönmesinin bir mantığı veya sağlayacak feati olmadığı için Oda böyle yapar diyorsunuz. Burada görünene göre kim kazanır onu tartışıyoruz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık