Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Nekomamushi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    114
  • Anket kapatılmış .
Oda'nın takdiri güçlendirme vermek istese verirdi.
Güçlendirmiş zaten. Ama plottaki pozisyonun sağlam da olsa, potansiyelin yüksek de olsa gelişimin bi limiti olur.

2 yılda hakiyle sağ kol olunabilse luffy dönerdi o seviyede. Gear 4’ü de yonkouya saklardı.
Koby, smoker gibi denizcileri geçtim ana karakter bile 2 yıllık arada böyle güçlenmedi. Ben anlayamıyorum bu görünmemiş karakterlerden beklentileri. Herkes 2 yılda komutan olmuş bi asıl eğitim alan ana karakter geride kalmış.

Bu neslin garpi pembe saçlı çocuk olacak gibi
Böyle benzetmeler bana gereksiz geliyor. Smoker’dan sırf o benzetmeden dolayı beklenti olması da bana garip gelmişti o yüzden. güya seri sonu amiral üstü olacaktı falan. Unutuldu adam.

Bu neslin roger’ı, garp’ı, mihawk’ı falan olmaz kimse. Herkesin kendince çok farklı kişiliği var.

Güçlendirmiş zaten. Ama plottaki pozisyonun sağlam da olsa, potansiyelin yüksek de olsa gelişimin bi limiti olur.

2 yılda hakiyle sağ kol olunabilse luffy dönerdi o seviyede. Gear 4’ü de yonkouya saklardı.
Koby, smoker gibi denizcileri geçtim ana karakter bile 2 yıllık arada böyle güçlenmedi. Ben anlayamıyorum bu görünmemiş karakterlerden beklentileri. Herkes 2 yılda komutan olmuş bi asıl eğitim alan ana karakter geride kalmış.

Böyle benzetmeler bana gereksiz geliyor. Smoker’dan sırf o benzetmeden dolayı beklenti olması da bana garip gelmişti o yüzden. güya seri sonu amiral üstü olacaktı falan. Unutuldu adam.

Bu neslin roger’ı, garp’ı, mihawk’ı falan olmaz kimse. Herkesin kendince çok farklı kişiliği var.
Güçlendirmis tabii benim ne kastettiğimi anlamışsındır,Luffy'e rakip olacak kadar ve ya ona yakın bir güçte yapmak istese yapamaz mıydı ?

Denizci amirali falan da yapabilrdi,potansiyel diyorsunda potansiyeli belirleyen Oda.Yani her şey Oda'nın elinde.

Smoker'ı böyle uygun görmüş diyelim.

Lucci artık bırakın Luffy'nin rakibi olmayı Zoroya bile rakip olamaz arkadaşlar. Luffy şuan farklı sıklette. Smoker içinde Luffy üzerinden güç beklentisine girmiştik Doflamingo'nun ayakçısına yenildi adam. O yüzden diyorum; önümüzde somut bir örnek var iken beklentiyle girmek yanlış.

@Millennium Wizard Hocam anca cevap verebildim, özür dilerim. Benim bu karşılaşma hakkında yürüttüğüm mantık esasında o değil. Sadece benzer mantıkları Lucci için uygulayan mesajlar gördüğüm için çürütme amaçlı yazdım.

lucciyi muhtemelen bir çilingir sofrasında iddalaşarak gönderdiler :)
- alırımmmm
+alamazsın...
-yav amiral göndermeden olmaz...
+yavv arkadaş bende lucci diye bi delikanlı var kaplan gibi çocuk... hasırşapkayı 2 sene önce nerdeyse yakalıyordu.
-nesine ?
gibi gibi bir muhabbet sonucu göndermiş olabilirler :)

Bu seride yıllar geçtikçe değişen bir şey varsa o da güç dengeleridir. Sabody de pasifistaları alt edemeyen adamlar 2 yıl sonunda tek atacak seviyeye geliyor. Şimdi bu pasifistaların 2y önceki tüm karakterleri alması gerekirken, bakıyorsun haki faktörüyle hepsi bir anda çöp oluyor. Yani 2yıl sonra gösterilen karakterler birden ne oldu da bu kadar güçleniyor ? Tamam bizim tayfa'nın potansiyeli filan var geliştiriyor vs.. ama diğerlerine ne oluyor. Neyse olay şu aslında bu adam arc bossu yaptığı kişilerin güç seviyelerini belli bir güç skalasına oturtmuyor. Şimdi Croco bir kaşık suya yenildi diye gidip yk3 bir karaktere teke gitmiyor mesela. Ya da Doffy G4 karşısında varlık gösteremedi diye de seviyesi yk2 altı filan olmuyor.

Hikayede bir derinliği olan kişilerin güç skalasını oluşturmak öyle kolay olmuyor. Bu vs de öyle bir şey işte. Rob Lucci hikayede devamlılığı olacak bir karakter gibi duruyor o yüzden kediyi alacaktır. Ama almaması gerekiyor normal şartlarda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık