Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Nekomamushi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    114
  • Anket kapatılmış .
Merhaba kedi vs köpek atışmasından ilham alarak kedi vs leopar nasıl olur diye düşündüm.Tam anlamıyla yırtıcı bir zoan kapışması olacağını düşünüyorum.Sizce kazanan kim olur ? Güç olarak vs atabilecek konumda olan bu ikisi arasındaki dövüşten kim galip çıkar.

Not : Nekomamushi uzuv kaybetmemiş sağlam haliyle değerlendirilecektir.Onun dışında bir kural yok.

CP9 için çalıştığı dönemde, organizasyonun en güçlü ismi olan Lucci, gücü Shichibukai tarafından bile oldukça iyi bilinen bir adamdır. Daha on üç yaşındayken 500 askeri ve bir korsan tayfasını tek başına ortadan kaldırmıştır. Lucci, CP9'nın gelmiş geçmiş en güçlü üyesidir. 4000 Doriki'lik vuruş gücü, organizasyonda kendinden sonraki en güçlü ikinci kişi olan Kaku'nun neredeyse iki katıdır. Franky onun gücünün CP9 standartlarının çok ötesinde olduğunu ve eğer Luffy olmasaydı Lucci'nin karşısında çıkan herkesi öldüreceğini söylemiştir. Lucci, şimdiye dek sadece fiziksel güç kullanarak Luffy'yi ölümün eşiğine getirebilmiş tek karakterdir. Bilinen ilk ve tek yenilgisini Luffy'den almıştır. İki yıllık zaman atlaması esnasında eski halinden daha güçlü biri olmuş ve en güçlü CP birimi olarak bilinen CP-0 bünyesinde çalışmaya başlamıştır.

Lucci, Zoan türü bir meyve olan Neko Neko no Mi'nin leopar modelini yemiştir. Meyve sayesinde tam bir leopara ya da dev leopar-insan karışımı bir forma girebilir. Zoan türü meyveler, Lucci gibi fiziksel yetenekleri üstün olan kişiler tarafından daha çok tercih edilirler. Bu yüzden bu meyvenin Lucci'ye büyük katkıları olduğu su götürmez bir gerçektir. Ayrıca meyvenin modeli etobur bir hayvana ait olduğu için, Lucci'yi diğer Zoan türü kullanıcılarına göre daha yırtıcı ve saldırgan biri yapmaktadır.

Minklerin 2 liderinden biridir.Jack ile aralıklarla uzun süre dövüşmüştür.Gücü ve dayanıklılığı her Mink gibi fazladır.Kolunu kaybetmiş haliyle bile Bege gibi en kötü jenerasyon korsanlarından birini gücüyle caydırmıştır.Jack'in mamut formunu kaldırabilecek kuvvete sahiptir.

Lucci'nin olduğu her vs. soru işareti. İki sene sonraki halini bilmiyoruz. Tahminler de ne kadar sağlıklı ? Bana göre Lucci amiral potansiyeline sahip biri. Neko da çok sağlam. Ikisi de çevik ve hızlı. Neko'nun uzuv eksikliği nedeniyle Lucci alır diyorum.

Cp0Lucci

Lucci daha hızlıdır, Neko daha hayvanattır. Zorlu bir kapışmanın ardından Lucci, Rokouganın gelişmiş tekniğiyle yener.

Karar verdim. Neko'nun ay çıktığında gücünün artması olayını hesap ederek Neko diyorum ben. Adamda çok sağlam bir dayanıklılık, mamutu yere çalacak bir fiziksel güç ve hız var. Bunun yanında Ay olayı da olunca Neko demesem reyise ayıp olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık