Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Eustass Kid

Kim kazanır ?

• Rob Lucci

Kullanılan: 87 32.7%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 173 65.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 6 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    266
Kid`i kimler ile karşılaştırıyorsunuz.
Kid-sama Lucciyi yendikten sonra tasma takıp evcil hayvan olarak yanında gezdirir.

Kid pıçak atar Lucciye :D

Edit: Benim dışarıdan görüşüm Kid in hantal bir karakter olduğudur. Kulladığı meyveden de kaynaklanıyor olabilir. Metallere hükmediyor adam bundan dolayı sabit bir yer de kalıyormuş izlenimi verdi. Kısaca Lucci ye ayak uyduramaz bence ama gene de şu an ki gücünü bilemiyorum. İlla kendini geliştirmiştir. Kararsızım.

Şükür Mihawk'tan başka güzel tartışması buldunuz.

Konuya gelirsek ciddi anlamda kararsız kaldığım ender anketlerden.

Kid kolaylıkla Dofi`nin yaptığı uyanışın aynısını demir ile yapabilir.

Bunun yanında fiziksel yetenekleri ve yakın dövüş konusunfa inanılmaz güçlüdür g3 tarzı saldırar çocuk oyuncağıdır.
Kalkan gibi şeyler yaparak kendini koruyabilir.

Hiz konusuna gelirsek demirden yaptığı bu tip birşeyle havada sörf yapabilir.

Rakibinin bedenine giren demir toz parçalarını kullanarak rakibi yavaşlatabilir hatta yaralayabilir.

Daha da ileriye giderek rakibi kendine yakınlaştırıp uzaklaştırabilir.

Hain Apoo olmasaydı Shanks`i yenip New world`ün girişine kazığa oturtacaktı.

Kid şu anda Dofi`den güçlüdür doğal olarak Luffy`den de üstündür.
Lucci ise bu seviyelerin altında Jinbei ile karşılaştırılır ancak.

Son düzenleme:

Cp0Lucci

Kid, Big Mom un komutanlarından birini indirememiş dayağı yemiş postalanmış

Urouge en azından bir varlık göstermiş 4.tatlı komutanı yenmiş

Urouge > Kid

Lucci ise Oda nın gold filminde Sabo ile kapışacakmış gösteriliyor ( Lucci vs Sabo kısmı Oda tarafından hazırlanıyor ) . Ben Oda'nın Lucci'ye büyük oynadığını düşünüyorum.

Lucci , İnu ve Neko'dan güçlüdür kanımca şuan. Bu da demek oluyorki en kötü Jack la denktir.

Lucci = Jack > İnu = Neko > Urouge > Kid

Kid ileride ne seviyede olur bilemem ama şuan için kime kükrediyse kovulan bir karakter. Urouge'den daha zayıf olduğu tescilli. Tabi şimdilik dediğim gibi.

Kid-sama çıktığında anlaşılacak değeri :( O zaman görürsünüz. Buradaki oylar da kayacaktır o zaman ama geç olacak :(

Kid pıçak atar Lucciye :D

Edit: Benim dışarıdan görüşüm Kid in hantal bir karakter olduğudur. Kulladığı meyveden de kaynaklanıyor olabilir. Metallere hükmediyor adam bundan dolayı sabit bir yer de kalıyormuş izlenimi verdi. Kısaca Lucci ye ayak uyduramaz bence ama gene de şu an ki gücünü bilemiyorum. İlla kendini geliştirmiştir. Kararsızım.
Şu pıçak mevzusu bitse artık :(

Lucci .
Kid'den beklentim olsa da Lucci daha ağır basıyor . Kid kazanamaz bu adama karşı. O meyveyle zor.

Kid ulti açarsa ama uyanırsa adalar arasındaki manyetik alanı bile değiştirir. Yeteri kadar güçlenirse tüm dünyanın canına okur. Raftel'i ayağının dibine getirir. Ama ne yapamaz? Lucci'yi yenemez. :oleyo:
Gerçek fikrim yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık