Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Red Hawk vs. Mes

Belki bir ihtimal olabilir :D Nuh'u elephant gatling ile parçalarken oluyordu, adayı yerle bir etmesi için Jet elephant red hawk gatling yaparsa mümkündür adayı 2 ye ayıramayabilir ama toptan denize gömer, çok uçtum iniş izni istiyorum :oleyo2:
Jet elephant red hawk gatling :D hiçkimse bu saldırıyı hakedecek kadar kızdıramaz Luffy'i :p

Luffy büyük ihtimal g2+g3 red hawk yapıcak ve bu saldırıda muhtemelen deprem yumruğu ve hiken karışımı dehşet bişey olucak tabi o zamana kadar haki seviyeside çok çok artacaktır. Mes ise çok özel bi saldırı ama ben çok güçlü adamların bu tuzağa düşeceğinin sanmıyorum o yüzden Red Hawk daha özeldir benim için hele ki amiral indircek seviyeye gelen Luffy'nin yapacağı Red Hawk.

Marco El Phoenix

Fazla bir benzerlikleri yok ama Luffy ile Law karşılaşırsa ve Luffy ciddi olursa Law'ın "Mes"i kullanıcak şansının olucağını sanmıyorum.Öte yandan Red hawk'ı su altında o kadar etkili kullanabilimiş bir Luffy karada Red hawk'ı Law'a da isabet ettirir bu da büyük bir ihtimalle vs'nin sonu olur.

Edit:Sanırım sen hangisinin daha etkili olduğunu sormuşsun bu da Law'ın karşılaştığı kişiye göre değişir ama Luffy'nin tekniği hemen hemen herkesin üzerinde etkili olur.Tabi bu benim kişisel görüşüm
Ben sürtünme kuvvetinin etkili oldugunu dusundugum icin Red Hawk havada daha zor olur derim.

Hız ve haki dezavantajı meshte gördüğüm için red hawk diyorum. Red hawk daha yıkıcı bana geliyor . Mesh i herkes almaz diye düşünüyorum.

Roronoa Zoro

Deniz suyuna temas eder halde 12938910238 hap yutmuş en güçlü balık-adamlardan birinin siftahını kaydıran bir saldırı Red-Hawk. Dışarıda yapsa tutturabilirse yamultamayacağı adam yok. O yüzden Red Hawk.

red hawk fiziksel bir saldırı mess disable türü bitirici bir saldırı . karşılaştırmak anlamsız gelsede mess çok daha tehlikeli bir teknik

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık