Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Red Hawk vs. Mes

Hawk Riffle den daha güçlü olabilir bu attığı ama şöyle düşün. Roger yada WB karşısında Law ve Luffy ikiside saldırı yapıcak biri Mes diğeri Red Hawk kullanıcak (Roger yada WB bu saldırıyı yiyecek yanlzı salto falan yok).

Kararı sen ver.

Ope Ope No Mi harbiden OPe bir meyve bunu anlayın artık. Benim gözümde Gura Guradan sonra en güçlü Paramecia.
Kararı mı verdiydim ben zaten bi önceki sayfaya bakam Lütfen:cool:

[/SPOILER]

Hawk Riffle den daha güçlü olabilir bu attığı ama şöyle düşün. Roger yada WB karşısında Law ve Luffy ikiside saldırı yapıcak biri Mes diğeri Red Hawk kullanıcak (Roger yada WB bu saldırıyı yiyecek yalnız salto falan yok). Hangisi etkili olur sence ?

Ope Ope No Mi harbiden OPe bir meyve. Benim gözümde Gura Guradan sonra en güçlü Paramecia.
Haki kullanınca Ope Ope nin hiçbir etkisi olmadığını da biliyorsundur. (tabi yeterince güçlü ise) Yani Wb nin gençlikte hakisini bilemem ama eminim Roger o saldırıdan etkilenmezdi.

Luffy red hawk'ı karada ayakları zemine basarken kullanırsa çok daha güçlü olur bence. Süründürür adamı

Tamam işte eğer haki ile bu saldırı etkisizleştirilebilse öyle seyre bakardı Dof.
Yada bu saldırı nasıl haki ile etkisizleştirilsin ha mantık kalbin olduğu bölgeye B.haki kas geçemesinse o biraz şey olur.
Nede olsa birşey olmayacak diye seyrine bırakacak adam azdır bence. Vergoda yemiyeceğine emindi ama Lawla adil dövüşten hep uzak kaldı. Sonra kullandı haki birşey olmayacak diye Dofta böyle düşünüyordu o sırada ''onun hakisi her saldırını engellleycek'' vs tarzı konuştu sonra herif güçlenmiş olduğu için hakiyi aştı kağıt gibi böldü adamı. Önceden de bu kadar güçlü olsaydı o zaman Vergoyu indirirdi. Yani ben o bölümlerdeki diyaloglardan bunları çıkardım.

Nede olsa birşey olmayacak diye seyrine bırakacak adam azdır bence. Vergoda yemiyeceğine emindi ama Lawla adil dövüşten hep uzak kaldı. Sonra kullandı haki birşey olmayacak diye Dofta böyle düşünüyordu o sırada ''onun hakisi her saldırını engellleycek'' vs tarzı konuştu sonra herif güçlenmiş olduğu için hakiyi aştı kağıt gibi böldü adamı. Önceden de bu kadar güçlü olsaydı o zaman Vergoyu indirirdi. Yani ben o bölümlerdeki diyaloglardan bunları çıkardım.
Bu seride şimdiğe kadar haki sadece Logia özelliğini iptal edebildi düşün Sugar bile haki ile durdurulamıyorsa Mes dağıtır geçer. Ha bide Smoker %100 Lawdan haki olarak aşağıda diyemeyiz. Yani yok be haki maki dinlemez bence:D Tabii senin fikre de saygılıyım usta:cool:

Luffy red hawk'ı karada ayakları zemine basarken kullanırsa çok daha güçlü olur bence. Süründürür adamı
Şüphen mi var:cool: Hepimizin beklentisi o yönde karada bi vuracak Dofa sonra bi mezar kazacağız.:a:
Ha bi de bu avatarda olmamış :/ Kusura bakmıyon değil mi senin bu avatar meselene taktığım için :D

Bu seride şimdiğe kadar haki sadece Logia özelliğini iptal edebildi düşün Sugar bile haki ile durdurulamıyorsa Mes dağıtır geçer. Ha bide Smoker %100 Lawdan haki olarak aşağıda diyemeyiz. Yani yok be haki maki dinlemez bence:D Tabii senin fikre de saygılıyım usta:cool:

Şüphen mi var:cool: Hepimizin beklentisi o yönde karada bi vuracak Dofa sonra bi mezar kazacağız.:a:
Ha bi de bu avatarda olmamış :/ Kusura bakmıyon değil mi senin bu avatar meselene taktığım için :D
Bakalım oturduk bekliyoruz o bölümleri. :a: Avatarıda kafama göre değiştiriyorum öyle. Bunuda değiştiririm bir ara

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık