Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Red Hawk vs. Mes

Soytarii26

kardeşim espirimisin sen ? WB den adayı 2 ye ayıran yumruğu yeyip 1 bölüm sonra ayağa kalkan adam Luffynin Red Hawkınamı dayanamicak ? Ok :good:
:alkis: Aynen o şekilde :D Luffy ama hiç bi zaman adayı ikiye ayıran bi saldırıya sahip olamaya.. olabilir mi ki? :D

:alkis: Aynen o şekilde :D Luffy ama hiç bi zaman adayı ikiye ayıran bi saldırıya sahip olamaya.. olabilir mi ki? :D
Belki bir ihtimal olabilir :D Nuh'u elephant gatling ile parçalarken oluyordu, adayı yerle bir etmesi için Jet elephant red hawk gatling yaparsa mümkündür adayı 2 ye ayıramayabilir ama toptan denize gömer, çok uçtum iniş izni istiyorum :oleyo2:

Red hawk amiralmi alıyormuş?

sabahtan beri yok bu konuya yorum yazmıcam diyorum ama bu yorumuda desteklemeden duramıcam bir numarasın kardeş bu arada amiralin ne demek olduğunu kardeşimiz biliyodur bir anlık gazla yazılmış bir yoruma benziyo bu kadar yüklenmeyin kardeşe:)

Arkadaşım, one piece hakkında ne bilgin varda artislik yapıyorsun? Evet görürsün vs olduğunda alıyor mu almıyor mu. O saldırıyı akainuya en son darbede vurucak. Bu yorumu ben değil de atıyorum smoker yazsa, evet alırdı dersin, ben gibi arkadaşlar yazınca dalga. İşin gücün yok mu arkadaşım senin?
valla kardeş ben düşündüğümü yazdım, açıkcası luffy şu anki haline akainu dayanamaz gibi bir yorumu kim yapsa gırgır geçerim eğer gırgır geçme mi kaldıramam diyosan senin bana vermiş olduğun tepkiye bak 'işin gücün yok mu' diyosun:artiz: kimseyle tartışma gibi bir niyetim yok rica ediyorum mesajıma cevap yazma başka kardeşler var mesajını eliştiren onlara geç:artiz:

nef-i
Eyvallah kardeşim
@Çinko
Smoker da yazsa katıla katıla gülerdim. Hemen artistlik olayına çekiyorsunuz olayları.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık