Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Red Hawk vs. Mes

Red Hawk. Çok klas bi saldırı bide ilerde gearları birleştirip öyle bir Red Hawk yapmasını bekliyorum Luffy'nin o daha da feci olacaktır:cool:

Soytarii26

Red Hawk yıkıcı,patlatıcı bir saldırı ama Mes eğer boş anına denk getirebilirsen herkesi tekleyebileceğin bir saldırı. Kalbi olmadan savaşabilecek tek adam belkide Wb idi oda olmadığına göre artık denk getirirse tekler yani her türlü :D
Ben Mes diyorum.
Luffy'nin kan pompalamak için kalbine öyle çok da ihtiyacı yok ya :D G2'de iken kalbi söküldü diyelim. Kan kışı birden durmayacak sonuçta. Luffy de dövüş konusunda mal değil bildiğimiz kadarıyla. Kan akışını kolundan pompalayarak devam ettirebilir. O yüzden Luffy bu tekniğin de doğal antisi olabilir bence.

Edit: Red Hawk diyorum

Luffy vs Law olsa Red Hawk derdim çünkü Law Luffy'nin hızına yetişemez bence. Ancak başkalarına karşı kullandıklarını düşünürsek Mes bence daha tehlikeli bir saldırı. Yani Red Hawk yapmak için rakibin çok yakınına gelmek gerekir ve herkes Hordy gibi armut toplamaz. Mes ise çok bilinmeyen ve şok bir saldırı. Daha ne olduğunu anlamadan kalbin gidebilir.

Luffy vs Law olsa Red Hawk derdim çünkü Law Luffy'nin hızına yetişemez bence. Ancak başkalarına karşı kullandıklarını düşünürsek Mes bence daha tehlikeli bir saldırı. Yani Red Hawk yapmak için rakibin çok yakınına gelmek gerekir ve herkes Hordy gibi armut toplamaz. Mes ise çok bilinmeyen ve şok bir saldırı. Daha ne olduğunu anlamadan kalbin gidebilir.
Tamamda Hordyi biliyonuz su altındaki hızını sizce Law o hızdaki bi adama mes yapıştırır mı? Ama Luffy Red Hawk yapıştırır. 2 saldırınında dezavantajları var ama bariz güçlü saldırılar.

Tamamda Hordyi biliyonuz su altındaki hızını sizce Law o hızdaki bi adama mes yapıştırır mı? Ama Luffy Red Hawk yapıştırır. 2 saldırınında dezavantajları var ama bariz güçlü saldırılar.
Tek karakter üzerinden bakarsan dediğin değişir. Yani bir Jozu olsa karşında Red Hawk iş görecek mi? Yani istediğimiz karakteri karşıya koyarsak işler değişir. Demek istediğim Mes saldırısı bilinmeyen bir saldırı gözle görülmeden iş bitiyor aşırı tehlikeli ama Red Hawk ne kadar yıkıcı gücü yüksek olsa da göz göre göre vuruyor. Hordy konusuna gelirsek zaten Hordy devamlı hareket halinde değil en ufak açığında direk iş biterdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık