Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Red Hawk vs. Mes

One piece dünyasında tahtayla kayanın çeliğin bi farkı varmı?Adam B.hakiile saldırıyor ayrıca luffynin normal G3ü bile Surları yıkıyor.
One piece dünyasında tahtayla çeliğin farkı yokta, Zoro ne diye çeliği kesene kadar bir tarafını yırttı. Deprem yumruğu adayı ikiye bölen Wb Marine HQ kuşatma duvarını içbükey hale getirmekten daha ileri bişey yapamadı duvarlara.
Geçelim bunları Luffy adaları ikiye ayıracak kadar güçlüde, Amiralleri neredeyse haşat edecek seviyede de niye çer çöp karşısında hala zorlanıyor. Sizin dediğiniz olaylara daha zaman var.

Luffy Red Hawk' ı yapabilmek için biraz vakit harcıyor. G2' de hızlıca hareket ederken Red Hawk yapabileceğini pek sanmıyorum. Red Hawk daha yıkıcı bir güç fakat 1-1 savaşlarda Mes daha avantajlıdır.

_Özkan_

Geçelim bunları Luffy adaları ikiye ayıracak kadar güçlüde, Amiralleri neredeyse haşat edecek seviyede de niye çer çöp karşısında hala zorlanıyor. Sizin dediğiniz olaylara daha zaman var.
Anlamadım? Ben amirali çerçöp edecek filan demedim zaten konuyu değiştiriyosun.Luffy Elefant Catling Gun ile Nuhu parçalıyorsa bir adayada zarar verebilir Marine Ford zaten küçük bir ada Alabasta demedimki ben Marine Ford dedim.Bu arada luffynin saldırısı Hakili WBninki sadece meyve gücü.

_Özkan_

Marine ford 2y önce Grandlinenın son adasındaydı ShinSekaiye kurulduysa oradada sonlara yakın bir yerdedir yani ozamana kadar luffy bir yonkou seviyesinde olmuş olucaktır zaten :D Tabi denizciler ve Marine Forda karşı bi anlaşmazlık çıkarsa.Hatta luffy o seviyede belki elefant guna bile gerek kalmaz shank hesabı yüyürken kırar.:D

Valheru21

Ben cidden anlamıyorum, WB'nin Marineford'a açtığı çatlakta ne kadar denizin dibine doğru adanın uzadığını görmemize rağmen hala Red Hawk bir adaya nasıl zarar veriyo aklım almıyor.Açıklasın biri bunu bana ?

Anlamadım? Ben amirali çerçöp edecek filan demedim zaten konuyu değiştiriyosun.Luffy Elefant Catling Gun ile Nuhu parçalıyorsa bir adayada zarar verebilir Marine Ford zaten küçük bir ada Alabasta demedimki ben Marine Ford dedim.Bu arada luffynin saldırısı Hakili WBninki sadece meyve gücü.
Attığım mesajları bir bütün olarak alırsan ve önceki yazdığım mesajlarıda dikkate alırsan anlaşılmayacak bişey yok, cevabım sırf sana değil birazda geneldi (Luffy'nin red hawk'ı Amirali alır diyenlere). çünkü teknik olarak Red hawk Amiral alıyorsa bu neredeyse Wb'nin deprem yumruğuna(adayı ikiye ayıranından bahsediyorum) denk demek oluyor hatta ne denk olması üstün bile, seriyi eğer doğru takip ediyorsam Wb'nin deprem yumruğundan sonra Akainu hala savaşmaya devam edebiliyordu. O zaman bende Elephant red hawk gatling yaparsa adayı değil ikiye ayırmak yeryüzünden siler gibi bir mantık kurabilirim ama yok bu işin sonu kötü böyle giderse Luffy'nin gücü antik silahların toplam gücünden daha fazla çıkar ne gereği var. Ya daha kabul edilebilir bir şeyler söyleyelim ya da bırakalım ODA dayı göstersin bize Luffy'nin gücünü :artiz:
Konuya gelirsem;
Saldırı şekilleri biraz farklı biri daha teknik diğeri daha fazla güce dayanıyor, arada kaldım ama Mes biraz daha ağır basıyor Red Hawk saldırısı için daha fazla fiziksel güç kazanılmalı

_Özkan_

Benim diyer olanlarla ilgim yok ben sadece luffy adayı parçalıyamaz kısmına taktım :D

Öbür dediğine katılıyorum, okadarda olmaz tabiki.

Red Hawk ve deprem yumruğunu kıyaslarken "ada yok etmek" unsurunu kısas almak nasıl bir yaklaşımdır anlamadım, deprem doğası gereği taş toprak gibi katı maddeleri yarıp geçen saldırılar yapıyor buna eş bir gücü fiziksel kuvvetle oluşturmak mümkün değil zaten, ama bu demek değil ki deprem yumruğu insanlar üzerindeki en yıkıcı etkiyi bırakır, şu açıdan yaklaşalım, Akainu'nun magma yumrukları ada falan parçalayamaz ama insanlar üzerindeki etkisi depremden çok daha yıkıcı, şimdi bu kıyası sizin yaptığınız gibi yapsak olay şuraya varacak "deprem yumruğu ada yok ediyor, magma anca ufak bir tünel açabiliyor, magma ve deprem kıyaslanmaz bile", bu yüzden red hawk-deprem kıyası yaparken ada yok etmek olayı üzerinden yaklaşmak mantıksız bence,

Konuya gelirsek Red hawk gibi yıkıcı saldırıları daha etkili buluyorum ben.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık