Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rayleigh Zirve Döneminde Hangi Seviyededir?

Sizce ?

• Korsanlar Kralı Seviyesindedir.

Kullanılan: 34 7.6%
  • Yonkou Seviyesindedir.

Kullanılan: 272 61.0%
  • Amiral Seviyesindedir.

Kullanılan: 119 26.7%
  • Amiral Alamaz.

Kullanılan: 21 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    446
Roger tayfaya dağılıyoruz dediğinde,dagilmayip,Rayleigh önderliğinde yonkou olamazlarmiydi?Gayet olma şansı var.
Roger, ben bırakıyorum siz ne istiyorsanız yapın deseydi direkt yonko idiler zaten.

Marco mevzusunu bi açıklansın hele.Ben Marco ile Reylihin en az bir kere dövüştüğünü düşünüyorum.
Ben zannetmiyorum. Wb ile Roger savaşmışlardır büyük ihtimal. Tayfalar işe karışmamıştır. Bu savaş iki büyük kral arasında olan savaş, biz karışırsak ayak bağı oluruz demişlerdir. Wb-Shanks olayında olduğu gibi. Ben Roger'ı da Wb'yi de kendi tayfasını öne atmayan birisi olarak görüyorum.

Roger, ben bırakıyorum siz ne istiyorsanız yapın deseydi direkt yonko idiler zaten.

Ben zannetmiyorum. Wb ile Roger savaşmışlardır büyük ihtimal. Tayfalar işe karışmamıştır. Bu savaş iki büyük kral arasında olan savaş, biz karışırsak ayak bağı oluruz demişlerdir. Wb-Shanks olayında olduğu gibi. Ben Roger'ı da Wb'yi de kendi tayfasını öne atmayan birisi olarak görüyorum.
Marco ve Ray karışmıştır dövüşe.Sonuçta bu adamlar sağ kol.İllaki durumu bilmeleri gerekir bir yerden sonra

Marco ve Ray karışmıştır dövüşe.Sonuçta bu adamlar sağ kol.İllaki durumu bilmeleri gerekir bir yerden sonra
Ortada çok düşmani bir durum yok bence. Roger da Wb'de bir yerden sonra düşman olarak değil de Shanks-Mihawk gibi arkadaşvari vsler atmıştır. Vs atıp ardından sake içmişlerdir. Wb'nin ya da Roger'in ''seni öldüreceğim'' tarzında bir savaşın içine girdiğini düşünmüyorum. Bunlar vs atarken de tayfalar izlemiştir.

Ortada çok düşmani bir durum yok bence. Roger da Wb'de bir yerden sonra düşman olarak değil de Shanks-Mihawk gibi arkadaşvari vsler atmıştır. Vs atıp ardından sake içmişlerdir. Wb'nin ya da Roger'in ''seni öldüreceğim'' tarzında bir savaşın içine girdiğini düşünmüyorum. Bunlar vs atarken de tayfalar izlemiştir.
Zannetmiyorum ama olabilir tabi.Göremeyeceğimiz sahneler olduğu için bir şey diyemiyorum.

Roger olmasa çöp olur giderdi. Tıpkı Zoro'nun Luffy olmasa olacağı gibi. Sonradan zirveye çıkmışlar o zamanlar bir WB olamaz ama zirve çağı kendi dediği gibi amiralin karşısında bulunduğu bir durumda başkasına yardım için gidebilecek seviyede. Bunu MF de gördük ki WB'nin adamları bu seviyede değil.

Roger = Garp = Beyaz Sakal

Birde şu var roger ne kadar güçlü olursa olsun 1 kişi ile Korsanlar Kralı olmak imkansız gibi birşey bu yüzden sağ kol mevzusu giriyor sağ kolun da kaptan kadar güçlü olması şart bu mantığa göre rogerın altında fakat beyaz sakal hariç diğer yonkouların üstün de düşünün 2 kral diye roger ve beyaz sakaldan bahsedilirken ray reyize kara kral denmiş :) ray başkanın meyvesi olmadığına göre ve luffy'e hakiyi öğrettiği için hakide roger abeyimiz gibi master yapmış biridir diye düşünüyorum 20 yıl k*çını serip içmiş yatmış kimse ile vs atmamış bir adam kalkıp kizaru gibi bir azmana kafa tutuyorsa zaten nasıl bir gücü oldugunu zirve halinde anlayınız :) benim şahsi düşüncem beyaz sakal hariç diğer yonkoulardan 1 tık üstte ki olması şart diğer sağ kollardan kesinlikle açık ara farkı vardır olması da lazım .

Marco mf de amiralleri püskürtebildi (akainu hariç) ve başkalarına yardıma gidebildi. Rayleigh genç olsam aynısını yapardım diyor ama bu marco ve rayleigh amiral alır anlamına gelmez.

Marco mf de amiralleri püskürtebildi (akainu hariç) ve başkalarına yardıma gidebildi. Rayleigh genç olsam aynısını yapardım diyor ama bu marco ve rayleigh amiral alır anlamına gelmez.
Aynı durum değil.Marco bir amiralle karşı karşıyayken onları püskürtüp yardıma gitmedi.Hatta anlık dikkat kaybında kısa süreliğine nakavt oldu.Ray ise Kizaru'yla karşı karşıyayken bunu yapabileceğinden bahsediyor.

Aynı durum değil.Marco bir amiralle karşı karşıyayken onları püskürtüp yardıma gitmedi.Hatta anlık dikkat kaybında kısa süreliğine nakavt oldu.Ray ise Kizaru'yla karşı karşıyayken bunu yapabileceğinden bahsediyor.
Marco kizaruyu uzaklaştırıp wb ye ulaşmasını engelledi sonra kizaru uzaklaştı oradan. Ray de kizaruyu uzaklaştırıp yardıma gidebilirdi ama anca tutabildi.

Marco kizaruyu uzaklaştırıp wb ye ulaşmasını engelledi sonra kizaru uzaklaştı oradan. Ray de kizaruyu uzaklaştırıp yardıma gidebilirdi ama anca tutabildi.
Tamam işte tam anlamıyla Marco'nun Kizaru'yu püskürtmesi gibi bir durum yok.Marco bi ara Kizaru'yu tekmesiyle uçuruyor ki onda da Kizaru ciddi değil zaten.Ray'in de yaşlı halinden bahsediyorsun.Adam gençliğinde bunu yapabileceğini söylüyor zaten.Hatta yanlış hatırlamıyorsam Kizaru "Böyle konuşma kendimi kötü hissediyorum" tarzı bir şey diyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık