Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rayleigh Zirve Döneminde Hangi Seviyededir?

Sizce ?

• Korsanlar Kralı Seviyesindedir.

Kullanılan: 34 7.6%
  • Yonkou Seviyesindedir.

Kullanılan: 272 61.0%
  • Amiral Seviyesindedir.

Kullanılan: 119 26.7%
  • Amiral Alamaz.

Kullanılan: 21 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    446
İyi de Roger'ın ortak demesi aynı güçte olduğunu göstermez ki, onu önemsediğini gösterir. Lakab konusu harbi çok afilli, diyosun ki Kara Kral lan haki Master evet bu izlenimi veriyo iyi hoşta Yonkou demek bambaşka bir şey. Onu izleyecek binlerce adam bulmak demek, binlerce korsandan 4 tanesi bu mertebe de. Ray'in Yonkou Kaptan-ı olabilmesi o konuma denk olması seri içi dengelere ters değil mi Aydın? Amiral Yonkou seviyesinde sağ kol varsa Roger direkt 2 Amirali çekirdek niyetine harcar o zaman.
Genç Roger ile Genç Rayleigh arasında çok fark olmama ihtimali de var şimdi. Neden klasik "Marco-WB farkı diğer her korsana kural olmalı" mentalitesi var ki? Bir de, Rogerın 2 amirali patlatabileceğine inanıyorum şahsen, belki de bunu yapabilecek tek kişi serideki. Bana o izlenimi verdi Korsanlar Kralı.
Edit: Çekirdek niyetine değil tabii, kolu bacağı kaptırır bu sırada. Lakin galip gelme ihtimalinin düşük olduğunu düşünmüyorum. Roger Yonko değildi, Korsanlar Kralıydı.

Tamam işte tam anlamıyla Marco'nun Kizaru'yu püskürtmesi gibi bir durum yok.Marco bi ara Kizaru'yu tekmesiyle uçuruyor ki onda da Kizaru ciddi değil zaten.Ray'in de yaşlı halinden bahsediyorsun.Adam gençliğinde bunu yapabileceğini söylüyor zaten.Hatta yanlış hatırlamıyorsam Kizaru "Böyle konuşma kendimi kötü hissediyorum" tarzı bir şey diyordu.
Tabiki genç haliyle yapardı bunu ray. Benim karşı çıktığım nokta ray o sözü söyledi diye
kizaruyu yenip yardıma giderdi düşüncesi. Halbuki bahsettiği şey kizaruyu püskürtüp uzaklaştırıp yardım edebilmek. Evet marco tekmeyi attıktan sonra kizaru da sıyrık bile oluşmadı ama şu açıdan bakmak lazım hedefine ulaşan taraf marco oldu ama ikisi vs attığında kizaru delik deşik ederdi fakat kizaru için de kolay olmazdı. Mf de genel olarak akainu hariç amirallerden kimse gerçek manada kendisini zorlamadı.

Tabiki genç haliyle yapardı bunu ray. Benim karşı çıktığım nokta ray o sözü söyledi diye
kizaruyu yenip yardıma giderdi düşüncesi. Halbuki bahsettiği şey kizaruyu püskürtüp uzaklaştırıp yardım edebilmek. Evet marco tekmeyi attıktan sonra kizaru da sıyrık bile oluşmadı ama şu açıdan bakmak lazım hedefine ulaşan taraf marco oldu ama ikisi vs attığında kizaru delik deşik ederdi fakat kizaru için de kolay olmazdı. Mf de genel olarak akainu hariç amirallerden kimse gerçek manada kendisini zorlamadı.
Onu kim söyledi bilmiyorum da amiral seviyesindeki birini o kadar kısa sürede yenip yardıma gidemez zaten.Anca Kizaru'yu 2 dklık püskürtüp yardım eder o kadar.Fazlasını yapamaz.Onun dışında kk sağ kolu olması ve o söz Oda'nın bu adam hakkındaki düşünceleri için bir fikir veriyor bence.Zaten zirve Zoro'nun da yonko seviyesinde olucağını düşündüğümden Ray'in yonko seviyesi olması hiç şaşırtıcı olmaz.Aksine yonkodan düşük seviyede çıkması benim için şaşırtıcı olurdu.

, Rogerın 2 amirali patlatabileceğine inanıyorum şahsen, belki de bunu yapabilecek tek kişi serideki. Bana o izlenimi verdi
Sen gibi fanı olduğu karakterde bile mantık çizgisinden çıkmayan adamın böyle düşünmesi şaşırttı beni. Ben açıkçası zirve Luffy dahil kimsenin ayni anda 2 amiral alması söz konusu dahi olamayacağı düşünüyorum. Ayrıca ben Marco - WB benzetmesi yapmıyorum yanlış anladın. Zoro'yu çok sevsem de o ve Luffy arasında da siklet farkı açık ve net. Genel tablo bunu gösteriyor zaten kaptan ve sağ kol arasında 2-3 gömlek fark var. En son gördüğümüz BM- Kata mesela. Luffy perişan haldeyken onu indiremeyen adamla BM azmanı farkı çook.

Sen gibi fanı olduğu karakterde bile mantık çizgisinden çıkmayan adamın böyle düşünmesi şaşırttı beni. Ben açıkçası zirve Luffy dahil kimsenin ayni anda 2 amiral alması söz konusu dahi olamayacağı düşünüyorum. Ayrıca ben Marco - WB benzetmesi yapmıyorum yanlış anladın. Zoro'yu çok sevsem de o ve Luffy arasında da siklet farkı açık ve net. Genel tablo bunu gösteriyor zaten kaptan ve sağ kol arasında 2-3 gömlek fark var. En son gördüğümüz BM- Kata mesela. Luffy perişan haldeyken onu indiremeyen adamla BM azmanı farkı çook.
İşin ilginç tarafı Kata ile BigMom arasındaki mesafe bana her "Her Sağ Kol-Yonko arasında bu kadar güç farkı vardır" mantığını sorgulattı. Katanın Kocanadan çok da geride olduğunu düşünmüyorum. Belki de benim Katayı bir amiral gücünde görüyor oluşumdandır, bilemiyorum. Luffy-Zoro meselesine gelirsek; Kata savaşından çıkan Luffy Zoroya ağır fark atmıştır gibi geliyor bana da. Öyle BigMom-Katakuri gibi de değil.

İşin ilginç tarafı Kata ile BigMom arasındaki mesafe bana her "Her Sağ Kol-Yonko arasında bu kadar güç farkı vardır" mantığını sorgulattı. Katanın Kocanadan çok da geride olduğunu düşünmüyorum. Belki de benim Katayı bir amiral gücünde görüyor oluşumdandır, bilemiyorum. Luffy-Zoro meselesine gelirsek; Kata savaşından çıkan Luffy Zoroya ağır fark atmıştır gibi geliyor bana da. Öyle BigMom-Katakuri gibi de değil.
Sen bi karakteri sevsen de mantık çizgisinden uzaklaşmazsın Kataya diyorsan vardır sebebi. Kata Amirallere nazaran yıkıcı gücü Yok. Amirallerin meyveler en yıkıcı meyveler nerdeyse, fakat ben Amirallerin asıl olayının haki savunması ve dayanıklılık olduğu kanaatindeyim bu yüzden benim gözümde Yonkou Kaptan-ı = Amiral olmuştur her daim. Zoro-Luffy muhabbetine g4 gördükten sonra çok fark olduğunu düşünüyordum şuan Luffy bayağı bi aştı. Tayfa üyeleri hepsi dalsa alamaz şuan.

Yonkou seviyesindedir, çünkü genç olsaydım Kizaruyu geçip Luffylere yardım edebilirdim dedi.Yonkou >Amiral olduğuna göre Kaptanindan da güçlü olamayacağına göre Yonkou olurdu seviyesi en fazla.

Yonkou seviyesindedir, çünkü genç olsaydım Kizaruyu geçip Luffylere yardım edebilirdim dedi.Yonkou >Amiral olduğuna göre Kaptanindan da güçlü olamayacağına göre Yonkou olurdu seviyesi en fazla.
Mesela Marco,Kizaru ya tekme atıp Luffyere yardım edemezmiydi ?

Yada Kizaru gibi bir amiral,Kizaruyu püskürtüp yardimi edemezmiydi ?

Burası ucu çok açık bir konu.

Bende çok güçlü olduğunu düşünüyorum ama kanıt olarak bu söylemi almamız ne kadar doğru bilemedim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık