Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rayleigh ve Oden Arenaya Çıkıyor

Kaçıncı rauntta yenilirler?

• Kullanılan toplam oy
    120
Yanlışı o kadar büyük ki iki doğruyu felç etmiş direkt mesajda. Ama potansiyeli doğrultusunda gelişmi Ace fazla gelirdi ortama tiksav yanlış yapmış onu katarak.
Ace için iki gelecek olurdu. Luffyle birlikte Wanoda ortaya çıkardı. Bm'yi Luffy Kaido'yu Ace alırdı. Veya tam tersi... O zaman Ace Yonko seviyesi bitirirdi Wano'yu güncel Teach veya azıcık onun üstü falan olurdu.

Bir de Marco'yla Denizlerde daha farklı bir hikaye estiren bir Ace olurdu. Gençken Sabo'yu ucuyla yeniyordu. İkisi kafa kafayaydı Ace azıcık daha güçlüydü.. Şuanki Sabo'nun bir tık üstü de olabilirdi.

Da şöyle bir gerçek var. Nika ve Luffy'nin ana karakter olması onu abisinden yine daha çok ön plana çıkaracaktı. Tabi yaşasa Luffy'nin en büyük rakiplerinden birisi olacağı da net.. Bu Nikasız Luffy seviyesi de olabilirdi. Yani Kaido'ya nefesi yetmeyen ama üç hakiyi azman seviyede kullanan, Logia meyve uyanışıyla Nika kadar üstün bir güç elde eder miydi ? Bilmiyorum.

Bence yaşasa Luffy'nin azıcık altı olurdu veya bir tık altı.

Ace için iki gelecek olurdu. Luffyle birlikte Wanoda ortaya çıkardı. Bm'yi Luffy Kaido'yu Ace alırdı. Veya tam tersi... O zaman Ace Yonko seviyesi bitirirdi Wano'yu güncel Teach veya azıcık onun üstü falan olurdu.

Bir de Marco'yla Denizlerde daha farklı bir hikaye estiren bir Ace olurdu. Gençken Sabo'yu ucuyla yeniyordu. İkisi kafa kafayaydı Ace azıcık daha güçlüydü.. Şuanki Sabo'nun bir tık üstü de olabilirdi.

Da şöyle bir gerçek var. Nika ve Luffy'nin ana karakter olması onu abisinden yine daha çok ön plana çıkaracaktı. Tabi yaşasa Luffy'nin en büyük rakiplerinden birisi olacağı da net.. Bu Nikasız Luffy seviyesi de olabilirdi. Yani Kaido'ya nefesi yetmeyen ama üç hakiyi azman seviyede kullanan, Logia meyve uyanışıyla Nika kadar üstün bir güç elde eder miydi ? Bilmiyorum.

Bence yaşasa Luffy'nin azıcık altı olurdu veya bir tık altı.
Luffy'e en yakın karakter olurdu Ace. Yaşasaydı da birlikte Kaido'nun içinden geçer muazzam bir dövüş okuturlardı bize. Aynı Ace Rayleigh'le dövüşürken de gelişim kaydederdi gene çünkü sürekli gelişiyor potansiyelli karakterler zirvelerini görene kadar. Ray'i yenecek çapta olurdu yani.

Luffy'e en yakın karakter olurdu Ace. Yaşasaydı da birlikte Kaido'nun içinden geçer muazzam bir dövüş okuturlardı bize. Aynı Ace Rayleigh'le dövüşürken de gelişim kaydederdi gene çünkü sürekli gelişiyor potansiyelli karakterler zirvelerini görene kadar. Ray'i yenecek çapta olurdu yani.
Gelişmeye bağlı yorumlamanla Zoro ve Beckman'e şans verie misin ?

Oden'i adam yerine koymayacak kadar güçlenmediği kesin.
mihawk ile eşleşemez diyerek mihawk rahat kazanır anlamına gelecek bir laf ettim ve kastım bu olmasa da hatalıydım, mihawk karşısında kazanamaz yazmalıydım.

ayrıca, evet güçlü bir karakter oden ama bu karede olmasının bir sebebi de kaido'da travma yaratmış olması ve bu yüzden de kaido'nun oden ile attığı vs'yi bir türlü unutamaması. ne şu anki kaido'yla ne de bahsi geçen diğer 4 karakterle aynı ligin oyuncusu değil oden.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık