Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Kin'emon

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    51
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yenme olayını şu mesajımda açıkladım tekrar yazayım.

Bana ne yahu? İsterse 100 tane adam ile berabere kalsın.Ben o 100 kişi kim ona bakarım.

Usopp başka Jinbei başka.

Ace çaylakken Jinbei ile berabere kalmış.O zamanki seviyelerini bilmediğimiz için tartışmanın manası yok.

Smoker:

B.hakisi yoktu anlaşılan Ace'in.Sen dumansın ben ateş falan diyor.Eğer dokunabilse Smoker'ı geç bütün tuğamiralleri yenebilecek güçte birisi Ace sizde biliyorsunuz.Hadi Smoker tuğamirallerden daha güçlüydü,sıradan koramirallerin gücündeydi desek Ace çoğu koramirali yenebilecek güçte gene.Lucci Croco'yu yenebilecek güçtedir ama 'vurabilirse'.

BB:

Shanks bizzat gelip sayısız savaştan geçtim ama sızlayan ahan da bu diyor çizikleri gösterip.

Bunu Teach yaptı,ve dikkatsiz de değildim diyor.Senin gölgende gizleniyordu,şimdi de harekete geçti diyor.Zirveyi hedefliyor,senin pozisyonunu almaya bile gelebilir diyor.

Ace güçlü eyvallah ama geri çek yüzleşmelerinin zamanı değil diyor.Özetle sen Teach'i tanımamışsın,Ace'i geri çek yoksa dayağı yer,pişman olursun diyor.

Yahu insan BB'ye yenildi diye eziklenir mi? Neymiş boynu kırılıyormuş.Kırılmadı ula,adam devam etti.O noktaya gelmesi Ace'i ezik yapmaz ki BB'nin saf gücü muazzam demektir bu.Ki yonko oldu adam zaten.Ee 2 meyvesi var diyenler olabilir.Eyvallah da Usopp'ta 2 meyve olsa ne olur? Shanks bağırsaklarını deşer.Teach fiziken de yeterli olmalı ki,özellikle diğer yonkolarla savaş çıktığında,darbe yerse ki büyük ihtimalle yer,pert olmasın.Öyle ki kafasına deprem yeyip gayet sağlam durumda olan birisi fiziken de gayet sağlamdır.

Akainu:

Anlatmaya gerek yok.Adam amiral.

Bu şuna benziyor:

Sanji atıyorum sadece 3 kez dövüştü seride.Bunlardan birisinde Zoro ile 5 gün dövüştü yenişemediler.Sanji'nin Vergo'da bacağı çatladı,yenilecekti.Dof'ta da ölecekti Law kurtardı.Sonuç: Sanji Chopper'ı yenemez.Çünkü hep berabere kalmış ya da yenilmiş mi diyeceğiz? Ben yenildiği rakibe bakarım,sonra da Chopper'a bakarım Zoro gibi berabere kalabilecek veya Dof,Vergo gibi onu yenebilecek güçte mi? Değil.O zaman Sanji yener derim bu kadar basit.

Ateşi kesse de ufacık şansı varmış gibi gözükmedi bana Kinemon'un.Sürekli bloklayabileceğini sanmıyorum zira.En sonunda kızarmış olur bence.

Sanırsın Kinemon dünyaları yendi.Adamın seviyesi bile belli değil,tek başına ateşi kesiyor dayanağıyla Kinemon yener diyenler Ace yener diyenlere kimi yendi ki diyor.Kinemon kimi yendi? BB dalsaydı Kinemon'u da yenerdi herkesin malumu.Akainu zaten öldürür.WB de öyle keza.Jinbei ile berabere kalabilir mi Kinemon çaylak haliyle belli değil,çünkü ne Jinbei'nin gücünü biliyoruz o sırada ne Kinemon'un çaylak halini bilebiliriz.Buradan Ace'i itin bir tarafına sokmanın manası yok.Gene buradan Ace'in Kinemon'a yenileceği de çıkmaz.Kinemon'u seviyesi belli değil kimi Ace'i yenecek seviye der,kimi Zoro seviyende adlandırır,kimi de ben gibi Ace'e çok uzak olarak adlandırır.İş kişilere kalır.Ace'i ezerek Kinemon galibiyeti çıkaramazsınız yahu.

Unknown

@Beyazdiş

Ace'in meyvesi serideki en iyi menzilli saldırı yapan meyvelerden iken senin Luffy örneğin ve CC'nin dibine gelmesine inanman çok abes olmuş.:ehe:

Bir de nefesi kes Ace iptal nedir yahu? Bu mantıkla amirali bile yer CC :S
Yer eğer amiral mal gibi durursa :/ Ama amiral oldukları için durmazlar.Luffy de yenildi CC ye ciddiye almadı..

Smoker yonkoyla falan karşılaşırsa hatırlat bakalım. Topukları vura vura kaçacak mı.

Sen resmen diyorsun ki Ace east blue da atladı gemiye taa yeni dünya'ya wb'ye ulaşana kadar öyle dümdüz gitti. Kaptırdı akıntıya direk oraya gitti. Zaten Ace'in wb'ye duyduğu sevgi falan değil. Aynı bb gibi gölgesinden faydalanmak istedi. İsminde D var diye denizciler falan ciddiye alıyor adamı. Hiç bir eylemi olmadı 3 yıl içinde. Neden halka açık idam ettiler ki bu adamı.
Yonko ayarı biriyle karşılaştı zaten. Dragon görmüş Smoker:

Dragon çatıda, Smoker aşağıdan konuşuyor öylece. Saldırma girişimi yok.

Ace bir şeyler yapmıştır. Bunda şaşıracak ya da inkar edecek bir şey yok. Ancak sizin abarttığınız kadar süper güçlü biri değildi. Ben burada bunu anlatmaya çalışıyorum. Ace vs. Kanjuro açılsa, "Ace alır" derim, her ne kadar sevmesem de. Fakat ateşi kesen bir adama karşı, Ace'in kazanabileceğini düşünmüyorum.

Ace, Roger'ın kanından gelen son kişi olduğu için halka açık idam edilmek istendi. Zaten bu halka açıklandıktan ve Beyazsakal kılıçlandıktan sonra, Sengoku yayını kestiriyor.

Yer eğer amiral mal gibi durursa :/ Ama amiral oldukları için durmazlar.Luffy de yenildi CC ye ciddiye almadı..
Kıstasımız Luffy mi yani? Luffy'ye kalırsa Monet'e de yeniliyordu?:S

Yeni dünyada tecrübeli olan birisi CC'ye karşı savunmasız kalmaz.Ciddi olur. Luffy de ciddi olmadığı için Zoro'dan azar yedi ya zaten.

Unknown

Kıstasımız Luffy mi yani? Luffy'ye kalırsa Monet'e de yeniliyordu?:S

Yeni dünyada tecrübeli olan birisi CC'ye karşı savunmasız kalmaz.Ciddi olur. Luffy de ciddi olmadığı için Zoro'dan azar yedi ya zaten.
Yok abi onu diyorum zaten..Amiral olduğu için Oksijensiz yaşar diye birşey yok..Eğer o saldırıya yakalanırsa tek yer..Ama bu adamlar yakalanmadıkları için amiral olmuşlar zaten..

Bazıları öyle sanıyor hani Adam yonkou yahu meyve yeteneği işler mi bu adama..Mal gibi izlerse yerse salıdırıyı tek bile yer :D

Bi' de şeytanın soyundan geliyo falan demeyelim Ace için. Roger şu halini görse evlatlıktan reddederdi.

Basit bi ayrıntı ve bu savasın sonucunu belirleyecek bir argüman da değil ama Ace ve Kinemon arasındaki farkı bence az da olsa gösteriyor bu manga sayfası. Ace'in amirallerle karşılaştığında ne yaptığı ortada, kazandı, kaybetti, öldü, orası ayrı konu ama hiç değilse böyle yusuf yusuf görmedik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık