Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Kin'emon

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    51
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

Basit bi ayrıntı ve bu savasın sonucunu belirleyecek bir argüman da değil ama Ace ve Kinemon arasındaki farkı bence az da olsa gösteriyor bu manga sayfası. Ace'in amirallerle karşılaştığında ne yaptığı ortada, kazandı, kaybetti, öldü, orası ayrı konu ama hiç değilse böyle yusuf yusuf görmedik.
Yusuflayan Usopp yanlız orda :/

Korsan ve devrimci farklı şeyler. Dragon olayı farklı bu yüzden.Sen yani şunu diyorsun smoker kaidoyla falan karşılaşsa amanın diye feryat eder.

Ace'i şişiren ben pek görmedim. Fakat küçümsemeyen ve ezen sayısı had safhada.

Yayının kesilmesi denizcilerin cakallık yapması. Wb tayfasından olduğu için değil ateş yumruk ace olduğu için halka açık idam ayrıca.
Yuh be kardeşim. Adamın karşısında "Dünyanın en tehlikeli ve en çok aranan adamı" var. Sen bana "Korsan ve devrimci farklı şeylerdir" diyorsun. Ben sanmıyorum ki Kaido, Dragon'dan daha tehlikeli biri olsun.

Ace'i şişiren birini görmek istiyorsan. Aynaya bakmanı öneririm. Ateş Yumruk Ace diye idam edilecek olsaydı, "Roger'ın oğlunu öldürüyoruz" diye dünyaya reklam yapmazlardı. Ayrıca insanlar "Ateş Yumruk Ace"i hiç umursamıyor bile. Adamlar Beyazsakal öldüğü için seviniyorlar.

Savaş öncesinde yine Ace'i sallayan yok. Herkes Beyazsakal'dan bahsediyor.

Gazeteci elinden defteri düşürürken. "Roger'ın kanı daha kurumamış." tarzında bir laf ediyor.

Amaç ne yani? Beni ace fanı yapıp anti ace akımı falan mı oluşturmak? Saat oldu Ace'i savunuyorum neden Ace'e gelip çöp muamelesi yapılıyor. Ace'in ne yaptığını ne yapamadığını gördük. Kinemon rakip olabilir mi ya Ace'e. Ne gördük Kinemon'da. Ateş kesiyormuş da Ace çok balonmuş da bilmem ne.

Ne anlamadım yani Ace çok yuceldi de akainu balonunu mu patlattı yani. :/
Ben herhangi bir anti fanlık yapmayıp, sana seriden kanıtlar verirken, sen farazi konuşup "Ama o Ateş Yumruk Ace" dersen, fan damgasını yapıştırırım. Yaptığın yanlış, Ace'i mesnetsiz şekilde savunmak. Sen bana "Bana göre Ace parçalar" dersen, buna karşı herhangi bir kanıt öne süremem. Fakat sen savaş çıkıp da "Ateş Yumruk Ace olduğu için halka açık idam ettiler" dersen, yukarıdaki sayfalar önüne çıkar. Ace tamamen Beyazsakal için yem olarak kullanılmış, tamamen onun gölgesinde kalmış. Bu yüzden yaklaşan savaş konusunda Ace'in değil, Beyazsakal'ın adı geçiyor. Kendi fikirlerini istediğin kadar ifade et, ama fikirlerini haklı çıkarmak adına başka kanallara girme.

Ben Ace'e dokunabilen herkesin onu yendiğini ya da berabere kaldığını net olarak gördüm. Bu yüzden ona dokunabilecek olan Kin'emon'un bu dövüşü kazanabileceğini düşünüyorum. Yeterince açık oldu mu?

Birisi anket sorusunu değiştirsin yav, tamam anladık Ace'i çekemiyorsunuz da bari ismini doğru yazın. :(

Anketimiz: Ave vs. Kin'emon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık