Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Donquixote Doflamingo

Hangisi Alır?

• Ace alır

Kullanılan: 85 41.5%
  • Doffy alır

Kullanılan: 110 53.7%
  • Yenişemezler.

Kullanılan: 10 4.9%

• Kullanılan toplam oy
    205
Ace wbnin 2. adami
mavi ateş
ateş
kömür
sıralanmış işte commanderlar
dof Jozuyla dalga geçti resmen. Seviyesi bence Marconun 1 tık gerisi acenin 1 tık üstü. Tartisilabilir bir konu o kadarda bariz farkları yok. Entei faktörü var birde
Ace Entei diyene kadar Dof'tan 10 tane tekme yer. :D

Alpamis

Ace gibi büyük bir potansiyelin küçücük çocukken haki patlatan adamın Dof'u alması lazım be.
Meyvesi iyi.Hakisi de vardır Ace'in.Şimdi demeyin Dof'tan güçsüzdür hakisi diye bu adam yeni dünyada ve WB'nin 2.tümen adamı ne kadar balon rütbe dense de bu adamın hakisi de iyidir.
Ace seriye Sabo gibi giriş yapsaydı ve seri ölümüne gidecek şekilde yol almasaydı bu sitede oylar tam tersiydi.
Bilemiyorum. Ace her ne kadar 2. tümen komutanı olsa da o tümen boştu diye ve diğer çöpler arasında parlıyor diye oraya geçti. Yani tam olarak o seviyenin hakkını veriyor muydu bilmiyorum. Gücünü de tam göremedik ki adamın aslında. Karasakal ile nasıl dövüştü mesela.

Roronoa Zoro

Ace'in seviyesi Croco'nun 1 tık üstü o kadar, 2.tümen diye abartıp durmayın, BB nin attığı yumruk bunun az daha boynunu kırıyordu 2 y önceki LUffy i yere çaldı Luffy o kadar etkilenmedi darbeden hala Ace çok dayanıklı diyorsunuz bize 2 y önceki Luffy bile daha dayanıklı ondan

Şuan Luffy Acei geçmiş mi olayı ;

Şuan Luffy suyun içinde kaç tane hap almış Hody i yeniyor ( Hody son form haplı hali Jinbe den güçlü ) , Ace i karada aynen Hody i yendiği gibi yener hatta daha kolay yener

Şuanki Luffy net bir şekilde Sabo ayarı bir adamken Ace ile bir tutulması hoşuma gitmiyor

Bilemiyorum. Ace her ne kadar 2. tümen komutanı olsa da o tümen boştu diye ve diğer çöpler arasında parlıyor diye oraya geçti. Yani tam olarak o seviyenin hakkını veriyor muydu bilmiyorum. Gücünü de tam göremedik ki adamın aslında. Karasakal ile nasıl dövüştü mesela.
Karasakal,Akainu talihsiz dovuslerdi. Luffy denize açılmadan 2 yil önce Jimbei yi devirme adam. Luffy 2 yil sonra anca ite kaka crocoyu yeniyordu. Ace wbnin himayesinde hiç mi gelismedi yani :/

Alpamis

Bu arada Ace'te haki olmalıydıyı ben de savunuyorum ama. Bu adam Arabasta Arc'ta (o zamanlar WB'nin 2.tümen komutanı) Smoker'la karşı karşıya geldi. Birbirlerine zarar veremiyeceklerini felan söylemişti. Hakisi olsaydı yenerdi bence. Ordan bir şüphe var bende.

"Düz yumrukçular" basmış konuyu, nedense dövüşün başındaki iki yumruğu ele alıp arkasından söylenenleri, arda arda yıkılan devasa kayaları, savaşın epey uzamış olmasını ve Teach'in de bir yerinden soluyor olmasını kimse hesaba katmıyor, orada vurgu çok net, bu adamlar saatlerce savaşmış ve zar zor Teach kazanmış, ki iki taraftan meyveleri çıkarsak Ace'in kazanma şansı da daha fazladır benim gözümde,

Yani nasıl oluyor da sırf Teach'e yenildi diye çok zayıfmış gibi algılayabiliyorsunuz anlamıyorum, öyle veya böyle yonkou olacak kadar sağlam bir adam Teach ve Ace'de kafa kafaya savaşmış bu adamla..

Bu arada Ace'te haki olmalıydıyı ben de savunuyorum ama. Bu adam Arabasta Arc'ta (o zamanlar WB'nin 2.tümen komutanı) Smoker'la karşı karşıya geldi. Birbirlerine zarar veremiyeceklerini felan söylemişti. Hakisi olsaydı yenerdi bence. Ordan bir şüphe var bende.
Smoker geri çekiliyor orada Luffy'ylere ulaşamayacağını anladığında.Tashigi'de bile haki varken Ace'te olmaması imkansız.Amirallerde de WB'nin saldırısını durdurma haricinde haki görmedik 2 yıl önce.
2 yıl önce ölen bir karakter ile 2 yıl sonra tüm gücü gösterilen bir karakteri zaten kıyaslamak da yanlış da neyse.2 yıl önce ile şimdiki dövüşlerde farklılık var zaten haki yönünden.
Ace 2 kere dövüştü ikisi de hikaye yoluna gitti işte.Birinde yakalanacaktı birinde ölecekti.Şimdi bunlara bakıp bu adam güçsüz tırt deniliyor ona deliriyorum.:D
Aokiji ile denk gibi dövüşüyordu ama Akainu ile aralarında meyve üstünlüğü var.
Ayrıca kim bilir BB karanlık meyvesiyle Marco eşiti veya biraz da olsa üstü gücündeydi.Sanki Ace gidip tırt bir adama yenildi tek yedi muhabbeti çeviriliyor.BB ile ne kadar süre dövüştüğü gösterilmiyor.

Acenin düz yumruğu da o mantıkla hiken :/
Su an Yonko tayfasi olan tayfa perişan oldu o tek yumrukla :/

Ace 2 "DÜZ" yumruk yedi en güçlü saldırısına geçti direk. Yahu oda bile 3. yumruğu vurdurtmadı :/ BB deki yumruk nasıl bir yumruksa dofun bütün saldırılarından güçlü heralde :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık