Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Donquixote Doflamingo

Hangisi Alır?

• Ace alır

Kullanılan: 85 41.5%
  • Doffy alır

Kullanılan: 110 53.7%
  • Yenişemezler.

Kullanılan: 10 4.9%

• Kullanılan toplam oy
    205
Ace alır. Dof güçlü kabul ama sınırı var. Ace D. kanı taşıyan ve gücü her geçen gün artan bir korsandı. amiral seviyesine yaklaşmış biri idi. Dof daha kaido'dan bile korkarken nasıl oluyorda WB 2. adamına denk gelir. Ayrıca manga ve animenin son bölümlerinde dof verilen rol imkanı hiç bir zaman ace verilmedi. Bunuda göz önünde bulundurmanızı isterim.

Ace alır. Dof güçlü kabul ama sınırı var. Ace D. kanı taşıyan ve gücü her geçen gün artan bir korsandı. amiral seviyesine yaklaşmış biri idi. Dof daha kaido'dan bile korkarken nasıl oluyorda WB 2. adamına denk gelir. Ayrıca manga ve animenin son bölümlerinde dof verilen rol imkanı hiç bir zaman ace verilmedi. Bunuda göz önünde bulundurmanızı isterim.
Sanki kaido wbnin 2. Adamindan gucsuz gibi konuşmuşsun. Ace 550 mi hakeden bir karakterdi bencede ama dof 600e oynar.
Akıllı Kuma vs ace iyi bir anket olurdu.

Ace'in dof'u yenebilmesi imkansiz kere imkansizdir benim gözümde. Fiziksel guc,haki,dayanıklılık,meyve hakimiyeti gibi etmenlerin tamaminda dof bir tik onde. Hic sanmiyorum ace'in dof seviyesinde oldugunu.

Sen bana 3. bi yumruğu göster baştan okurum.
Şaka mı yapıyorsun, sencesi bencesi yok Ace baya 3.cüyü, 4.cüyü geç en az 10 tane yumruğa dayanmış. Augur dövüşün son derece başa baş geçtiğini ve kimin kazanacağının belli olmadığını söylüyor. Teach'in yumruk atmak ve elleriyle farklı tarzda saldırmak dışında bir olayı olmadığına göre, gerisini sen tahmin et.

Ace'in potansiyel olarak yüksek bir dayanıklılığı var, logiasına çok güvenmeyip biraz Haki kassaydı zaten Teach'e de yenilmezdi. Jinbe antisi olan su teknikleri kullanmasına rağmen 5 gün boyunca savaşabilecek kadar hayvani bir dayanıklılığı vardı Ace'in.

Dof'un meyvesi ip diye mi tel diye mi geçiyor burası önemli. İp diye geçiyorsa bile Dof o ipi çelik telden bile sağlam şekilde üretebiliyor. Böyle olunca kule kesen, köprü doğrayan, meteor parçalayan bir ip çıkıyor ortaya ve bu ipin antisi ateş falan olmaz bence. Ha ip değil de Dof'un hakisi onu sertleştiriyor dersek yine ip ateşte yanmayacak, hakili ip çok rahat Ace'i doğrayacaktır. :D
İyi ki canım sıkılmış da baştan okumuşum mesajları. Ben yazacaktım şimdi dediklerini. Çorap ipliğimi bu arkadaş hemen yansın? Ace'in alevini belki lehine kullanacak kadar sağlam ip. Reiper'in belirttiği gibi köprü yıktı, meteor kesti vs. Alevli kamçı ile şaplağı atmasın sonra :D

Vs konularından da hiç hazetmedim ki arkadaş. Üstelik bu biraz malumun ilanı olmuş. Ace'i itin şeyine sokmaya gerek yok ama Dofy über güçlü olmasının yanı sıra bayağı da zeki. Ayrıca 2 yıl önce Teach'in karşısına çıkan Doffy olsaydı ipe dizmişti. 2Y'den sonra pek ihtimal vermiyorum (Ahaliden ricam Dof vs BB açılmaması). :D

Edit: "Almanlar yenildiği için biz de yenilmiş sayıldık" şeklinde bir mantıkla tezini desteklemeye çalışan arkadaş var. Şimdi gördüm. Komik olmuş :D

Şaka mı yapıyorsun, sencesi bencesi yok Ace baya 3.cüyü, 4.cüyü geç en az 10 tane yumruğa dayanmış. Augur dövüşün son derece başa baş geçtiğini ve kimin kazanacağının belli olmadığını söylüyor. Teach'in yumruk atmak ve elleriyle farklı tarzda saldırmak dışında bir olayı olmadığına göre, gerisini sen tahmin et.

Ace'in potansiyel olarak yüksek bir dayanıklılığı var, logiasına çok güvenmeyip biraz Haki kassaydı zaten Teach'e de yenilmezdi. Jinbe antisi olan su teknikleri kullanmasına rağmen 5 gün boyunca savaşabilecek kadar hayvani bir dayanıklılığı vardı Ace'in.
Gösterilmeyen sahneye ne kadar emin yorum yapıyorsun :/ Gösterilen sahnelere bakmıyorsun Auger bi laf demiş ona bakıyorsun
:/ Dediğin olabilir 3 5 tane daha vurmuş olabilir teach ama 2 yumrukta ace ne hale geliyor 3 ü 5 i kaldırabilir mi ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık