Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Donquixote Doflamingo

Hangisi Alır?

• Ace alır

Kullanılan: 85 41.5%
  • Doffy alır

Kullanılan: 110 53.7%
  • Yenişemezler.

Kullanılan: 10 4.9%

• Kullanılan toplam oy
    205
Ace Teach'i zorlayabildi mi ki? Sapasağlam çıktı o savaştan BB. Zorlama dediğin Kuro vs Luffy'dir, Zoro vs Mrs 2'dir. 2-3 ateş gösterisi yaptı, batı bi' şey olmuyor, son saldırısyla girip yenildi.
Luffy bile daha fazla zarar verdi yav Ace'den, kan getirdi:
Ace anca ateş fırlatsın.

Daha ne yapacak adam Sabo'nun belki ömrü hayatında kullanırken çıkarabileceği bütün teknikleri denedi üzerinde.Haç tekniği ve daha fazlası.Mızrağı sapladı böğrüne.Bu adamın luffy gibi vurunca oturtmasını mı bekliyorsun mera meyvesiyle.Yakacak olayı o meyvenin.

Ben zaten verdiği zarara da bakmıyorum zorladı derken.Teach kazanırken enerjisini tüketti nefes nefese kaldı o açıdan baya zorlandı yani.Onun üstüne entei karşıladıktan sonraki halini de bilmiyoruz.Kolay bir dövüş olmadı onun için.Karanlık meyvesi ateşi söndürmese daha da zorlanırdı da.

Ace Teach'i zorlayabildi mi ki? Sapasağlam çıktı o savaştan BB. Zorlama dediğin Kuro vs Luffy'dir, Zoro vs Mrs 2'dir. 2-3 ateş gösterisi yaptı, batı bi' şey olmuyor, son saldırısyla girip yenildi.
Luffy bile daha fazla zarar verdi yav Ace'den, kan getirdi:
Ace anca ateş fırlatsın.
Şu sağ üstteki sahne mükemmel.

Luffynin ben meyveli o meyvesizken bile onu yenemiyodum demesi beni tereddütte bırakıyor.
Mantığım Dofyi diyor ama Luffynin kendisinden güçlü olduğunu düşündüğü ağabeyide Dofye yenilirse öyle de mantık hatası oluyor.

Tabi ki Dof nedenlerini anlatmayacağım ama ne kadar dengesiz bir forum onu anladım. Ulan Ace vs Dof da Dof yener diyenlerin çoğu Sabo vs Dof da Sabo alır diyor ya şaka mısınız ? Sabo zaten Ace den bir kaç gömlek altta ki şu anki vs attığı Ace mera mera da usta bir insan hadi bunda Ace alır deseniz şaşırmam da Sabo vs Dof da yeni bir mera mera yemiş bir Sabo ile Dof u kıyaslayıp Sabo demeniz de abes... Anlamıyorum. Forumun kafasını :oleyo:
Şunu rez alayım bakar bakar gülerim :D

Benim Doffy dememin sebebi Ace'in MF deki halini baz almam, önceki icraatlarında pek bir esprisini göremeden öldü.

Lakin Doffy'nin Luffy ile savaşını gördükten sonra ister istemez Doffy diyesim geliyor.

Daha ne yapacak adam Sabo'nun belki ömrü hayatında kullanırken çıkarabileceği bütün teknikleri denedi üzerinde.Haç tekniği ve daha fazlası.Mızrağı sapladı böğrüne.Bu adamın luffy gibi vurunca oturtmasını mı bekliyorsun mera meyvesiyle.Yakacak olayı o meyvenin.

Ben zaten verdiği zarara da bakmıyorum zorladı derken.Teach kazanırken enerjisini tüketti nefes nefese kaldı o açıdan baya zorlandı yani.Onun üstüne entei karşıladıktan sonraki halini de bilmiyoruz.Kolay bir dövüş olmadı onun için.Karanlık meyvesi ateşi söndürmese daha da zorlanırdı da.
Sabo ile Ace aynı potansiyelin adamları, çocuklukları da öyle. Sabo'nun Ace'den farkı oturup adam gibi dersine çalışmış olması. Haki basıp, parmak hareketiyle arena patlatan adam Sabo. Ace'in ustalığına erişemeyecek mi sanıyorsun o meyvede?
Vallahi ben karakter kıyaslarken kesinlikle animeye bakmıyorum. Bir tarafından element uyduruyor sürekli Toei. En son Luffy vs Dof mesela. Mangada Luffy bi' koyuyor Dof'un suratı düzleşiyor. Animede Luffy ıkınıyor da ıkınıyor, alakası bile yok.

İnanmıyorsan aç 441. bölümü oku. Ace ateş yolluyor, Teach sıcak sıcak sıcak deyip enerjisini emince sapa sağlam ayağa kalkıyor.Sırıta sırıta ağzına burnunua vuruyor Ace'in. Taraflı olarak bu yorumu yaptığımı düşünüyorsan bir tarafta Anime bölümünü, bir tarafta manga sayısını aç oku. Bildiğin tek taraflı bir dövüş o.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık