Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pica vs Sasaki

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    111
Yc3 zaten kaptanının seviyesi. Bu adam nasıl o seviyede olsun?
Normalde performans odaklı bakarsak öyle. Ama Dof gibi 3 tip haki kullanan adama Yk3 demek haksızlık olur. Öte yandan bu kadar donanımlı başka bir Yk3 yok ve göremeyiz de. Yk3 seviyesi Dof için sırıtıyor. Bu adama sağ kol da diyemeyiz o da abartı olur ama rahatlıkla Yk2 diyebilmemiz lazım. Adam o kadar handikapla yenildi ki aslında dayak yiye yiye kazandı Dof o dövüşü. Her ne kadar G4'e karşı hiç duramasa bile adamın dayanıklılığı g4'ü karşılamaya yetti. Herkes sağlam olsaydı bile g4 süresinden ötürü o zamanki Luffy yine yenilirdi Dof'a yine yenilirdi. Velhasıl Pica da aynı. Öyle bir meyvesi olup öyle bir saldırı gücü olan adama Yk4 demek yakışmaz. Yk4'ten ziyade Yk3'e daha yakın Pica.

Normalde performans odaklı bakarsak öyle. Ama Dof gibi 3 tip haki kullanan adama Yk3 demek haksızlık olur. Öte yandan bu kadar donanımlı başka bir Yk3 yok ve göremeyiz de. Yk3 seviyesi Dof için sırıtıyor. Bu adama sağ kol da diyemeyiz o da abartı olur ama rahatlıkla Yk2 diyebilmemiz lazım. Adam o kadar handikapla yenildi ki aslında dayak yiye yiye kazandı Dof o dövüşü. Her ne kadar G4'e karşı hiç duramasa bile adamın dayanıklılığı g4'ü karşılamaya yetti. Herkes sağlam olsaydı bile g4 süresinden ötürü o zamanki Luffy yine yenilirdi Dof'a yine yenilirdi. Velhasıl Pica da aynı. Öyle bir meyvesi olup öyle bir saldırı gücü olan adama Yk4 demek yakışmaz. Yk4'ten ziyade Yk3'e daha yakın Pica.
Yaptıkları ve diğer Yc3'lere göre yorum yaptım ama verdiği hava ve bildikleri vesaire olarak Yc2'leri katlar. Pica konusunda ise hiçbir Yc3'ün savununmasını aşabileceğini sanmıyorum ama Yc4 alabilir dediğin gibi. Çünkü animede Yc3 ve 4 arasında çok büyük bir güç farkı vardı.

Ya bir bırak gözünü sevim, yonkou'ya tek atmadı diye boş mu çıktı xD
Olay Yonkou'ya tek atıp atmaması değil bunu bekleyen de yok zaten, önemli olan saldırının önemli görünmesi. Dof olayında nasıldı? Dof ipleri sayesinde iç organlarını falan topladı denildi. Bir şey kullanıldı.
Peki sonra ne oldu? Momonosuke geldi Kaido'yu ısırdı, Law bu tekniği yaptı o kadar sorun olmadı adam için. Hani denilseydi ki şu yüzden zarar görmüyor tamam bu sebeptenmiş derdim. Fakat öyle bir şey bile olmadı dümdüz geçildi değersiz bir saldırıymış gibi. Anlıyorsundur umarım dediğimi. :D

Peros yer Pica'yı.
Taş gibi oturmasın midesine ehehuhu.

İşin şakası bir yana yer yer.
Ama neyi yer o meçhul.

Yaptıkları ve diğer Yc3'lere göre yorum yaptım ama verdiği hava ve bildikleri vesaire olarak Yc2'leri katlar. Pica konusunda ise hiçbir Yc3'ün savununmasını aşabileceğini sanmıyorum ama Yc4 alabilir dediğin gibi. Çünkü animede Yc3 ve 4 arasında çok büyük bir güç farkı vardı.
Şu an gördüğümüz kadarıyla hiçbir yk3'ün nokta atışı yapıp Pica'yı alacak bir gözlem hakisi yok. Saldırı gücü ise sorgulanır. Jack'in yok mesela öyle bir saldırı gücü o kesin. Hemen herkes Sulong İnu-Neko'ya Yk3 der mesela. Bu adamlarda da Pica'yı alacak saldırı gücü yok görünene göre. Yasopp vs. nasıl çıkar bilmiyorum ama bir keskin nişancıdan öyle bir saldırı gücü beklemek de yersiz misal. Bu anlamda Pica Yk3 eder diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık