Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pica vs Sasaki

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    111
Taş gibi oturmasın midesine ehehuhu.

İşin şakası bir yana yer yer.
Ama neyi yer o meçhul.

Şu an gördüğümüz kadarıyla hiçbir yk3'ün nokta atışı yapıp Pica'yı alacak bir gözlem hakisi yok. Saldırı gücü ise sorgulanır. Jack'in yok mesela öyle bir saldırı gücü o kesin. Hemen herkes Sulong İnu-Neko'ya Yk3 der mesela. Bu adamlarda da Pica'yı alacak saldırı gücü yok görünene göre. Yasopp vs. nasıl çıkar bilmiyorum ama bir keskin nişancıdan öyle bir saldırı gücü beklemek de yersiz misal. Bu anlamda Pica Yk3 eder diyorum.
Sadece Yasopp konusuna katılmıyorum. Dediğin gibi keskin nişancı olduğu için büyük bir saldırı gücüne ihtiyacı yok. Usopp'un bilinçsiz açtığı gözlemin ileri versiyonunu kullanıyor olması çok olası. Bu nedenle Pica golemin içindeyken onun yerini tespit edip indirebilir diye düşünüyorum

Bir insanın fikirleri nasıl bu kadar evrim geçirir anlamak güç.
O mesajı dün gibi hatırlıyorum. Ama ne zaman Kata gözüktü. Uyanış ve h.hakisiyle ben sağ kolum dedi işler değişti. Komutanlar madem bu kadar güçlü niye hiçbirinde h.haki veya uyanış yok diye sorguladım :/
Dofi fiziksel güç olarak Yc3 gücünde filandır ama ekstra yetenekleri onu üst kulvardaki adamları bile almasını sağlıyor.
Cracker'in kuklası 860 milyon ödüllü kendisi gözükse belki 1 milyar ödül alacak. Katadan sonra en güçlü Cracker bence. Ama Dofi o kuklaları ipe çevirip veya kontrol ederek üstün gelebilir mesela.
Jozuya yaptığı gibi Queenı kitleyebilir hareket bile ettirmese örümcek ağına yakalanmış böcek gibi eninde sonunda yenilir.

Son düzenleme:
Nereye beş tane komutan yok yav? Cracker'in kuklası bile onun bir tanesine parçalanmıyordu. Katakuri yese bile öyle çok aldırmadı. Hatta Dof'tan başka o duruma düşeni görmedik hiç.

Dövüş konusunda Oda'yı suçlaman lazım, Jack'i değil. Black Maria kadar gösterilmedi gücü. Ayrıca çöplerin 12 saat dövüşmesiyle dinlenerek gelen kedi-köpek ile beş gün dövüşmek farklı şeyler.

Sulong formu da Dressrosa Luffy'nin G4'ünden daha güçlüdür. Gamma da zaten çöp saldırı. Kaido ile Big Mom da yedi, her şeyi ona bağlayalım o zaman.
Cracker'ın savunması>herhangi bir yonko komutanının savunması (Jozu-Marco hariç) Katakuri bile o atakları yiyince belli bir mesafe uçtu yalnız.Kare mochi gibi bir teknikle bile uçmasına engel olamadı hatta.Çöplerin 12 saat dövüşebilmesini örnek vermemin sebebi bu evrende uzun süre dövüşebilmenin marifet olmaması.Sulong İnu ya da Neko'nun g4 Luffy kadar güçlü olduğunu düşünmüyorum.Peros'un bile belli bir süre dayanabildiği bir form bu.Yaralı Peros'un hele.

Gamma nasıl çöp saldırı ? Gamma'nın işlemediği kişi Kaido.Bm'ye gamma atmadı Law.Kaido da 10 km yükseklikten intihar denemesi yapıp sadece biraz kafasının ağrıdığını söyleyen,yazarın bile serideki en iyi savunmaya sahip olduğunu söylediği kişi.Jack ise sulong minklerin bile rahatlıkla geçebildiği bir savunmaya sahip.Gamma Jack'in anasını bile ağlatır.Dof gamma üzerine+Law'dan enjeksiyon atışı+Luffy'den red hawk+4 tane g4 darbesi alıp uyanışla 20 dk süreye oynayabiliyorsa İnu ya da Neko'nun sulonguna rahatlıkla dayanır.

Taş gibi oturmasın midesine ehehuhu.

İşin şakası bir yana yer yer.
Ama neyi yer o meçhul.

Şu an gördüğümüz kadarıyla hiçbir yk3'ün nokta atışı yapıp Pica'yı alacak bir gözlem hakisi yok. Saldırı gücü ise sorgulanır. Jack'in yok mesela öyle bir saldırı gücü o kesin. Hemen herkes Sulong İnu-Neko'ya Yk3 der mesela. Bu adamlarda da Pica'yı alacak saldırı gücü yok görünene göre. Yasopp vs. nasıl çıkar bilmiyorum ama bir keskin nişancıdan öyle bir saldırı gücü beklemek de yersiz misal. Bu anlamda Pica Yk3 eder diyorum.
Anket açsana ulu kf ne diyormuş Pica vs Peros'a :D

Cracker'ın savunması>herhangi bir yonko komutanının savunması (Jozu-Marco hariç) Katakuri bile o atakları yiyince belli bir mesafe uçtu yalnız.Kare mochi gibi bir teknikle bile uçmasına engel olamadı hatta.Çöplerin 12 saat dövüşebilmesini örnek vermemin sebebi bu evrende uzun süre dövüşebilmenin marifet olmaması.Sulong İnu ya da Neko'nun g4 Luffy kadar güçlü olduğunu düşünmüyorum.Peros'un bile belli bir süre dayanabildiği bir form bu.Yaralı Peros'un hele.

Gamma nasıl çöp saldırı ? Gamma'nın işlemediği kişi Kaido.Bm'ye gamma atmadı Law.Kaido da 10 km yükseklikten intihar denemesi yapıp sadece biraz kafasının ağrıdığını söyleyen,yazarın bile serideki en iyi savunmaya sahip olduğunu söylediği kişi.Jack ise sulong minklerin bile rahatlıkla geçebildiği bir savunmaya sahip.Gamma Jack'in anasını bile ağlatır.Dof gamma üzerine+Law'dan enjeksiyon atışı+Luffy'den red hawk+4 tane g4 darbesi alıp uyanışla 20 dk süreye oynayabiliyorsa İnu ya da Neko'nun sulonguna rahatlıkla dayanır.

Anket açsana ulu kf ne diyormuş Pica vs Peros'a :D
-Öncelikle Perospero, Sulong Neko ile uzun süre dövüşemedi. Sulong modundan anında tek yedi. Perospero Sulong Carrot ve Wanda ile savaştı, onlara bile yenilecekti az kalsın.
-Savunması gitmiş Katakuri örneğini verip Katakuri bile belli bir mesafe uçtu diyorsun ve buradan kıyas yapıyorsun. Oysa Katakuri'nin esas savunması bizim amiral savunması dediğimiz şey, ve orada o yoktu. Dediğin Cracker'in bedeni kuvvetli olmadığı için savunması kötü demek gibi bir şey.
-Law Big Mom'a gamma attı.
-Kaido birçok başka saldırıya gamma'dan fazla tepki verdi. Örnek, Momonosuke'nin ısırması. Yani bu çapta bir saldırı için ne diyeyim?

-Öncelikle Perospero, Sulong Neko ile uzun süre dövüşemedi. Sulong modundan anında tek yedi. Perospero Sulong Carrot ve Wanda ile savaştı, onlara bile yenilecekti az kalsın.
-Savunması gitmiş Katakuri örneğini verip Katakuri bile belli bir mesafe uçtu diyorsun ve buradan kıyas yapıyorsun. Oysa Katakuri'nin esas savunması bizim amiral savunması dediğimiz şey, ve orada o yoktu. Dediğin Cracker'in bedeni kuvvetli olmadığı için savunması kötü demek gibi bir şey.
-Law Big Mom'a gamma attı.
-Kaido birçok başka saldırıya gamma'dan fazla tepki verdi. Örnek, Momonosuke'nin ısırması. Yani bu çapta bir saldırı için ne diyeyim?
-Neko Peros'u fırlatır fırlatmaz direk sulong forma geçiyor.Peros ise belli bir süre dayanmış,ay kapandığında normal haline dönen Neko'ya da üstün gelmiş olarak çizildi.
-Katakuri'nin k.hakisini kaybetmesinden dolayı silahlanması,fiziksel gücü falan gitmedi.Luffy'nin fiziksel gücü Boundman ile Kata'dan fazlaydı zaten.K.hakisini geri kazanan Kata'nın,k.hakisiz halinden fiziksel olarak daha güçlü olduğu yok.Sakinleşip gözlemini geri kullanır kullanmaz,uyanış açıp dövdü Luffy'yi olay bu.Luffy zaten g4 ile beraber senin sert savunmanı bile kırabilirim dedi.Sonrasında da asıl olayın gözlem değil mi diye ekledi.

-Law Bm'ye gamma atmadı.Sadece elektro şok attı.O da Linlin'i bağırttı zaten.
Kaido'nun Law'ın gammasından fazla tepki verdiği ataklar ileri seviye silahlanma kasıp sağ kol üstüne çıkmış Luffy'nın ,enmaya sahip Zoro'nun Ashurasıydı.Başka bir saldırıya öyle müthiş bir tepki vermedi.Ki bu ileri silahlanmayı kasmış Luffy'nin gatling ataklarına Linlin de baya baya korku içerisinde bakıyordu.H.hakinin ileri kullanımını bile kullanmaya başlamamış Luffy'den bahsediyorum.

-Neko Peros'u fırlatır fırlatmaz direk sulong forma geçiyor.Peros ise belli bir süre dayanmış,ay kapandığında normal haline dönen Neko'ya da üstün gelmiş olarak çizildi.
-Katakuri'nin k.hakisini kaybetmesinden dolayı silahlanması,fiziksel gücü falan gitmedi.Luffy'nin fiziksel gücü Boundman ile Kata'dan fazlaydı zaten.K.hakisini geri kazanan Kata'nın,k.hakisiz halinden fiziksel olarak daha güçlü olduğu yok.Sakinleşip gözlemini geri kullanır kullanmaz,uyanış açıp dövdü Luffy'yi olay bu.Luffy zaten g4 ile beraber senin sert savunmanı bile kırabilirim dedi.Sonrasında da asıl olayın gözlem değil mi diye ekledi.
-Law Bm'ye gamma atmadı.Sadece elektro şok attı.O da Linlin'i bağırttı zaten.
Kaido'nun Law'ın gammasından fazla tepki verdiği ataklar ileri seviye silahlanma kasıp sağ kol üstüne çıkmış Luffy'nın ,enmaya sahip Zoro'nun Ashurasıydı.Başka bir saldırıya öyle müthiş bir tepki vermedi.Ki bu ileri silahlanmayı kasmış Luffy'nin gatling ataklarına Linlin de baya baya korku içerisinde bakıyordu.H.hakinin ileri kullanımını kullanmaya başlamamış Luffy'den bahsediyorum bide.
-Nerede ve ne kadar geçiyor?
-Amiral savunmasından nereye geldik?
-Anlık olarak bir tepki verdi, sonrasında hiçbir şey yokmuş gibi devam etti yav. Doğum acısı kadar acı vermemiştir o.
-Momonosuke'nin ısırmasına Gamma Knife'dan fazla tepki veriyor, o bile yeter. :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık