Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Pica vs Sasaki

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    111
Şu an gördüğümüz kadarıyla hiçbir yk3'ün nokta atışı yapıp Pica'yı alacak bir gözlem hakisi yok. Saldırı gücü ise sorgulanır. Jack'in yok mesela öyle bir saldırı gücü o kesin. Hemen herkes Sulong İnu-Neko'ya Yk3 der mesela. Bu adamlarda da Pica'yı alacak saldırı gücü yok görünene göre. Yasopp vs. nasıl çıkar bilmiyorum ama bir keskin nişancıdan öyle bir saldırı gücü beklemek de yersiz misal. Bu anlamda Pica Yk3 eder diyorum.
Dediğin anti özellikten kaynaklanıyor. Alan saldırısı olan birisi YC3'e kaybedip Pika'yı doğrayabilir. Buradan seviye konamaz bence. Ayrıca Jack İnu gibi karakterlerin öyle bir dövüş olsa, dövüş anında nasıl kazanacağını görürdük. Bir kere bu karakterler başkasına ihtiyaç duymadan bile o yüksekliklere çıkabilirler.

Zoro alan vuran biri değil. Kılıç ustalarında olan bişey yapmış. 1-2 metrelik kılıçla 100 metre kesmiş. Normal insana atıp alan yıkmadan deri kesen saldırının aynısıyla koca picayı kesmiş.

Taa alabastada daz bones bile parmak kadar bıçaklarla zoro’ya vururken arka tarafta binalar, kuleler kesiliyordu. Güçlü karakterler için pica’yı parçalamak zor olmaz o kadar.

Sasaki yapamaz bence bunu ama abartmayın. Cracker ve jack direk kol bacak alırlar.

Son düzenleme:
@Densetsu no Samurai Pica'nın çevreye bağlı gücü mit demişsin de kendi taş yaratamıyor sadece var olan taşı manipüle ediyor bunu da biz mi söyleyek senelerdir Pica öven adamsın
Taşın toprağın olmadığı bir memleket mi var ? Kutuplarda mı yaşıyoruz çöllerde mi ? Taş mı bulamıcak bu adam ?

Anket açsana ulu kf ne diyormuş Pica vs Peros'a :D
Üşeniyorum lan :/

Devamını getiriyorum.

Pica'da terleyecek Yc3 görmedik.
Pica gibi bir şey karşılarına çıksa önce terlemezler zaten. Başka bi'şey yapıp sonra vücutlarında su kalırsa terlerler :D

Taşın toprağın olmadığı bir memleket mi var ? Kutuplarda mı yaşıyoruz çöllerde mi ? Taş mı bulamıcak bu adam
Yav arkadaşım! O kadar büyük golem yapıp, sürekli kırılan yerlerini tekrar tekrar yaratabileceği ne kadar yer var allah aşkına ? Hangi adada o kadar gelişmiş bir belediyecilik var. Water 7 mı sandın sen her yeri :D

Yav arkadaşım! O kadar büyük golem yapıp, sürekli kırılan yerlerini tekrar tekrar yaratabileceği ne kadar yer var allah aşkına ? Hangi adada o kadar gelişmiş bir belediyecilik var. Water 7 mı sandın sen her yeri :D
Zoronun eski rakibi olduğu için övüyorlar bu kadar.Yoksa kim takar bu çöpü.Sen dağ gibi bişey ol Zoro gelsin kolayca kessin seni.Bi yerden adamı çıkartsınlar tepeye ki Zoro çok güçlü adam yendi desinler kazan kazan olayı yani :hhh:

Şimdi şöyle bir şey var Zoro kesene kadar Zoro'nun da o kadar büyük alan kesebileceği bilinmiyordu. Yk3 lerde durum gerektirirse kesebilir?

Ayrıca Zoro'nun Orlumbus tarafından çok hızlı fırlatılması da acaba atağa güç eklemiş midir? Sonuçta sürat kazandı baya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık