Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayatımda ön sipariş verdiğim ilk oyun. Ama beklentim yüksek diye değil döviz fırlamıştı.
Ben de nadiren ön sipariş veririm. En son yıllar önce Witcher 3’ü vermiştim. Bu da onun gibi hakkını verecektir diye umuyorum. Dediğin gibi ön sipariş vermemiz iyi olmuş. Steam ve Xbox Store’da 300 olan fiyatı 600 olmuş bile. :/

Souls tarzını sevenleri anlayamıyorum, nasıl bir mazoşistsiniz arkadaş siz :D
Zamanında bu cümlenin tıpatıp aynısını söylemiştim :D
Sonra kendimi Souls oyunlarını platinlerken buldum.
Nasıl oldu bilmiyorum ama sadece bir Souls oyuncusu değil artık emekçisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyorum.

Bu arada Crimson Desert'i bende merak ediyorum bakalım nasıl olacak.

Souls tarzını sevenleri anlayamıyorum, nasıl bir mazoşistsiniz arkadaş siz :D Ben genshin oynarken sövüyorum bazen, o oyunlar beni çıldırtır herhalde. Elden Ring'e karşı zerre hype'ım yok bu yüzden. Crimson Desert ve LostArk beklemeye devam :gamyon:
Alıştığında kolay olması zevkli. Ölmeyi değil de zorla kendini öğretmelerini seviyorum böyle oyunların. Bi de elinde ne varsa kullanıyorsun mecburiyetten. Başka oyunları bitirdiğimde benim çanta hep oyun boyunca biriktirdiğim şeylerle dolu olur. Souls’lar öyle değil ne bulsam sonraki boss’a harcıyorum :D

Aynı karakterle, aynı ekipmanla bi düşmanı 4-5 dk’da yeniyorsan ama oyunu iyice öğrendikten sonra bu 20-30 saniyeye kadar düşebiliyorsa o oyunu severim ben. Souls oyunları da böyleydi. Ekipman güçlendirmeden bu kadar fark yaratabileceğin çok az oyun var.

Ortalama bir oyunun zor veya üstü modları herhangi bir souls oyunundan daha zordur. Gençler konsantre olmuş bir şekilde bir kaç saat ayıracaksınız sadece hepsi bu inanın gerisi gelecek. İki meme çatalı göstereyim de abone kasayım diyen gacıların oynayıp bitirebildiği oyunlar bunlar.

Başka hiçbir oyunda hem karakterinizin yaşadığı gelişimi hem de oynayışınızdaki gelişimi bu kadar net hissedemezsiniz. Souls oyunlarının en önemli özelliklerinden biri de budur.

Supraland Six Inches Under çıkmış. Hemen damladım. Şuraya ilk oyundan gelen şarkısını bırakayım:

Çok çocuksu ve hoş bir oyun serisi. Mizahı da güzel. Güzel zaman geçirtiyor insana.
Neden böyle bir şarkı var ya:D
Almanca birde, “Warum” “Neden” demek
Oynayan kişinin adı da Amaneden:confused:
Bize alttan sublinimal mesaj mı vermeye çalışıyorsun doğruyu söyle.

Neden böyle bir şarkı var ya:D
Almanca birde, “Warum” “Neden” demek
Oynayan kişinin adı da Amaneden:confused:
Bize alttan sublinimal mesaj mı vermeye çalışıyorsun doğruyu söyle.
Yapıyoruz bu sporu. :oleyo:

Bu arada bilmiyorsan bir bak derim, epey keyifli. İlk oyunu çoğunlukla adam tek başına yapmıştı diye hatırlıyorum. Six Inches Under'da ise pek fazla dahil olmamış, Zaten bu oyunu kısa bir deneyim olarak yapmayı planlarken ipin ucunu kaçırmaları sonucu sunmuşlar. :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık