Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Royal edition var tüm DLC ler içinde var galiba.
Evet dövüş sistemide zor şimdiye kadar hep teke tek dovustum o bile zor oluyor :D
Dlc şart değil güncellediysen yeter. Bende dlc yoktu. Ayarlarda bulursun.

Teke tek zorsa sana eğitim veren bi adam var. Ona karşı pratiğe gir birkaç saat takıl orda. Karakterin becerileri yükseliyor ona karşı dövüşürken. Gelişince teke tek kolay oluyor.

Dlc şart değil güncellediysen yeter. Bende dlc yoktu. Ayarlarda bulursun.

Teke tek zorsa sana eğitim veren bi adam var. Ona karşı pratiğe gir birkaç saat takıl orda. Karakterin becerileri yükseliyor ona karşı dövüşürken. Gelişince teke tek kolay oluyor.
Çok teşekkürler yarın bakarım :sapkali::good:

Halo infinite'i bitirdim.Gayet eğlenceli bir oynanış sundu.Serinin tüm oyunlarını bitirdiğim için hikayeye hakim olduğumdan hikaye akışı da beni tatmin etti.Grafikleri eleştiren çok olmuştu ama son derece iyi bir grafikle karşılaştım en son Valhalla'yı bitirmiştim ondan çok daha üstün grafiklere sahip.İki oyunu da series x te 4k 120hz tvde oynadım ve grafik kalitesi olarak arada çok fark var özellikle kaplamalar dokular Halo'da son derece tatmin edici.Oyun boyunca hiç bugla karşılaşmadım.Yapay zeka gayet iyiydi hatta bazı npcler sinir krizi geçirtiyordu öldüremeyeceğini anlayınca ya da tek kalınca gidip kolonların veya kutuların arkasına saklanan ve oradan geçerken aniden pusu kuran npcler vardı.Oyun hızlı bir fps olsada düşmanlar özellikle bosslar hiç kolay değil çok zor da değil tadında zorluyor.Oyun boyunca hiç sıkılmadım.Oynamayanlara tavsiye ederim.
Bu arada game pass e Mass effect Legendary edtion gelmesi güzel oldu.Birkaç ay içinde Battlefield 2042'yi de bekliyorum.Belkide çok yakın zamanda gelir.Ülke şartlarında ve mevcut oyun fiyatlarında Game pass büyük nimet.İçinde God of war ve Last of us yok ama olur okadar hem ayranım dökülmesin hem güzel şeyler olsun gibi bir dünya maalesef yok bazı şeylerden feragat etmek gerek :D

Alien: Isolation'da Xenomorph ile olan mücadelem devam ediyor. Yalnız adamlar buna nasıl bir yapay zeka yazmışsa, giderek akıllanmaya başladı. Önceki bölümlerde yaptığım numaraları artık yemiyor. Ben dolapta saklanırken gitmiş gibi yapıp yan tarafta bekliyor, ben çıkınca da öldürüyor. Sonlara doğru bu namussuzla hiç uğraşılmaz.

Taşındım, pc İstanbul'da kaldı. Üç aydır oyun oynayamıyorum. Arada bir bu başlığı okuyup ağlıyorum. Tam Nioh'a sarmıştım, yine yarım kaldı. Ondan sonra Sekiro oynayacaktım. Üstüne de Elden Ring patlatırım diyordum ki... Başka bahara kaldı.

Sırf parasını verdim diye oynamaya devam ediyorum ama Fifa 22'in FUT modunu oynadığım andan beri kendime olan saygımın büyük bir ölçüde azaldığını hissetmeye başladım. Kendisine saygısı olan adam bu bok çukuruna bulaşmaz çünkü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık