Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vay canına Mass Effect Legendary Edition Gamepass’e geliyormuş. Geçen seriye girmek isteyip pahalı diye almamıştım, baya iyi oldu bu.
Geçen Gamepass’a bi göz gezdirdim ama ilgi çekici bir şey bulamamıştım. Çoğu oyunu ya oynamıştım ya Ps bedava vermişti ya da Steam’de çok uyguna alınabiliyor (Psychonauts serisi gibi)

Gamepass’ı Halo İnfinite için alcaktım ama maalesef beklediğimden kötü çıktı oyun. Eğer Starfield iyi çıkarsa Gamepass’ı o zaman almayı düşünüyordum ki Mass Effect Legendary Edition geliyormuş işte buna Gamepass alınabilir çünkü aynı şekilde Seriye pahalı diye bende başlayamamıştım:D

Kingdom come oyununa başladım PS4 de bu harita sistemi ,kilit açma sistemi çok kötü durumda :(
Ayrıca beceriler ile ilgili oyun hiç yardımcı olmuyor.

Kingdom come a başladım PS4 de bu harita sistemi ,kilit açma sistemi çok kötü durumda :(
Kingdome Come’u Ps4’de oynadığımda buraya gelip baya ağlamıştım bu nasıl kilit sistemi diye o yüzden seni anlayabiliyorum :D

Maalesef kolay yolu yok, mecbur elini alıştırman gerekiyor anca öyle.
Tavsiyem ps plus üyeliğin varsa kaydını Cloud’a yükle ve birkaç maymuncukla antrenman yap sonra baktın elin alışıyor kaydını geri yükle devam et.

Kingdome Come’u Ps4’de oynadığımda buraya gelip baya ağlamıştım bu nasıl kilit sistemi diye o yüzden seni anlayabiliyorum :D

Maalesef kolay yolu yok, mecbur elini alıştırman gerekiyor anca öyle.
Tavsiyem ps plus üyeliğin varsa kaydını Cloud’a yükle ve birkaç maymuncukla antrenman yap sonra baktın elin alışıyor kaydını geri yükle devam et.
Hahaha:D Gerçekten çok zor bu kilit sistemi.
Oyunu kaydettim 1 tane maymuncugum vardı kirildikca yeniden yükle yaptım bir türlü beceremedim en sonunda kardeşime verdim al yap sunu dedim bir kaç denemeden sonra başardı.

O kadar sinirlendim ki evde PS4 kolunu az kalsın fırlatıyordum :ehe: :oleyo2:

Kingdom come oyununa başladım PS4 de bu harita sistemi ,kilit açma sistemi çok kötü durumda :(
Bi eklentiyle farklı bi kilit sistemi gelmişti diye hatırlıyorum. Ayarlardan değiştirmen lazım. Bana da işkence gibi gelmişti de rahatlamıştım değiştirince.

senin için asıl problem 2-3 kişiye karşı dövüşmek olacak. Kamera çevirme, hedef değiştirme ve kitlendiğin hedefe sağdan soldan nişan alma gibi bir sürü şeyi sağ analoga sıkıştırmışlar. O yüzden karakterine bilale anlatır gibi anlatsan da ne yapmak istediğini algılayamıyor.

Bi eklentiyle farklı bi kilit sistemi gelmişti diye hatırlıyorum. Ayarlardan değiştirmen lazım. Bana da işkence gibi gelmişti de rahatlamıştım değiştirince.

senin için asıl problem 2-3 kişiye karşı dövüşmek olacak. Kamera çevirme, hedef değiştirme ve kitlendiğin hedefe sağdan soldan nişan alma gibi bir sürü şeyi sağ analoga sıkıştırmışlar. O yüzden karakterine bilale anlatır gibi anlatsan da ne yapmak istediğini algılayamıyor.
PC'de hiç zorlamadı beni kilit sistemi, hatta zevk alarak açıyordum bayağı.

Royal edition var tüm DLC ler içinde var galiba.
Evet dövüş sistemide zor şimdiye kadar hep teke tek dovustum o bile zor oluyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık