Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Türk kanallarına pek hakim değilim ama birde Multiplayer’i takip ediyorum
Beğendiğin kanalda çalışan bir kız var onu da atayım belki beğenirsin ara sıra kendi pixel çalışmalarını falan paylaşıyor
Tanıyorum ben bu kızı yav. Ahahaha. Twitter'ım varken ya takipleşiyorduk ya da önüme düştüğünden biliyordum, emin olamadım. Multiplayer'dan şaşmam. İngilizce de olur ya fark etmez.

Sony yeni nesil VR sistemini Playstation.VR2'yi resmi olarak duyurdu

Özellikleri:
- 4K + HDR
- OLED ekran
- 110 derece görüş açısına sahip
- 90/120Hz
- 3D Ses
- Kafamıza taktığımız Headset'de de titreşim olacak
- Dualsense'teki özelliklere sahip Sense kolları olacak
- Eye tracking yani göz hareketlerinin takibi
- Foveated Rendering özellikleri

Eş zamanlı Guerrilla Games ve Firespike Games birlikte PsVR2 için Horizon Call of The Mountain adında ilk exclusive AAA oyunu geliştirdiklerini açıkladı ve kısa bir Gameplay yayınladılar.

Sony yeni nesil VR sistemini Playstation.VR2'yi resmi olarak duyurdu

Özellikleri:
- 4K + HDR
- OLED ekran
- 110 derece görüş açısına sahip
- 90/120Hz
- 3D Ses
- Kafamıza taktığımız Headset'de de titreşim olacak
- Dualsense'teki özelliklere sahip Sense kolları olacak
- Eye tracking yani göz hareketlerinin takibi
- Foveated Rendering özellikleri

Eş zamanlı Guerrilla Games ve Firespike Games birlikte PsVR2 için Horizon Call of The Mountain adında ilk exclusive AAA oyunu geliştirdiklerini açıkladı ve kısa bir Gameplay yayınladılar.
Artık klişe oldu ama akla ilk gelen şey fiyat oluyor maalesef.Böyle muhteşem bir teknolojiye sahip olmak bu ülkenin gençlerinin de hakkı ama maalesef büyük bir çoğunluğunun sahip olamayacağı bir teknoloji.Oyun dünyasının gideceği yer bariz belli artık izlemesi heyecan verici ama içinde de olabiliriz günün birinde umarım.Gençlerin büyük çoğunluğu Last of us ı God of war ı youtubedan bitirdi vr oyunların youtube da tadı da olmaz tecrübe edilmesi gereken bir deneyim.

Artık klişe oldu ama akla ilk gelen şey fiyat oluyor maalesef.Böyle muhteşem bir teknolojiye sahip olmak bu ülkenin gençlerinin de hakkı ama maalesef büyük bir çoğunluğunun sahip olamayacağı bir teknoloji.Oyun dünyasının gideceği yer bariz belli artık izlemesi heyecan verici ama içinde de olabiliriz günün birinde umarım.Gençlerin büyük çoğunluğu Last of us ı God of war ı youtubedan bitirdi vr oyunların youtube da tadı da olmaz tecrübe edilmesi gereken bir deneyim.
Ben uzun süredir VR almak istiyordum zaten. Bahanem oldu. Alırız bir 400$'a VR.

Maalesef diyecek hiçbir şey yok, haklısın.
Bu güzel aletlerin tanıtımlarını ve teknolojiyi izlerken seviniyor insan ama günün sonunda ülkemizde acı gerçekle yüzleşmek zorunda kalıyoruz.
Gün geçtikçe gençlerin-yaşlıların gündelik sıkıntılardan-stresten kaçabileceği her hobi - etkinlik ulaşılamaz hale geliyor. Oyun oynamak lüks olmamalı.
Oculus u yeni çıkan vr ı baya iyiydi zaten ama Sony'nin ki baya sağlam duruyor AAA oyunlar da çıkaracaklar Vr için o zaman işin rengi değişir pazar payının çoğunu Oculustan alırlar.
Sony bu sefer VR alanında baya kararlı görünüyor ve direkt büyük oyunlar geliştirmeye başladılar. Gözlüğe eklenebilecek neredeyse her özelliğin en üst seviyesini eklemişler. Oled, Eye Tracking ve Headset titreşimi gibi özellikler ciddi şeyler. Zaten gözlükten daha çok piyasayı oyunların kendisi belirleyecek o bir gerçek. Bakalım hayatımda hiç düzgünce VR oynamadım eğer sağlam yapımlar çıkarsa ve fiyatlar ulaşılamaz hale gelmezse almayı düşünebilirim.

Bu xbox game passte oyun yüklemek baya dert ya kuyruğa alıyor yada hata veriyor. Mass effect legendary edition hata veriyordu indirmek için bulabildiğim tek çözüm yolu ea beta uygulamasına xbox üzerinden girip oyunu direk beta programı üzerinden indirdim sıkıntı yaratırmı hiç bilmiyorum ama sonuç işe yaradı.

Shadow of War nasıl bir oyun olmuş öyle oyunu zor bela bitirdik şimdide asıl son bu değil kalelerini geliştir falan diyorlar ömrüm çürüdü yeter finali göstersene kardeşim.

Neyse oyuna gelelim oyunu en zorda oynuyorsanız zorluk olarak fena kasmışlar bitirme çok uzun sürüyor gerçi ben daha bitirememişim bile.

Oyunun ilk kısmı eğlenceli 8-10 saat kadar yeni yetenek açarak karekterinizin gerekli yeteneklerini açmakla ugraşıyorsunuz.

Orta kısım bildiğin amelelik kale ele geçir,onu koru,orc öldür ordu topla onu geliştir vs. ile bayağı bir oyalıyor sizi.

En son kısım da görevleri yapınca oyunun hikayesi güzel buralar daha eğlenceli geçti.

Shadow of Mordor benim için orta seviye bir oyundu bu oyunda çıta 2-3 seviye birden yükselmiş her alanda gelişmiş oyun.
Hard core oynamak isteyen kişilere al 900 saat oyna diyecek şekilde de ekstra bir içerik yapmışlar zaten.

Şimdi izledim sonunu son vs. olmadan hikaye bitmiş.
Tailon'un bir araçtan öteye gidememesi kötü olmuş.
Sonu hem şaşırtıcı hemde güzeldi kötü sonları severim.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık