Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu oyun yayınlansa ne yayınlanmasa ne? Git al bir atari üç oyundan beşi böyle zaten. Söveceksen de buna değecek şeyler için söv anasını satayım günaha girmenin bile bir raconu vardır.
İlk çıktığı zaman demosunu oynamıştım. Sonu bossla bitiyordu. O zamandan beri ilgimi çekiyor. O kadar yapılacağı söylenip yarıda bırakılınca sinirlendim ister istemez.

Adam tek başına yapıyordu oyunu son duyduğumuzda. Uzun süre görünmeyince iptal edildi sanmıştım. İyi bari devam ediyor.

zevkli bi aksiyon oyunu olurmuş gibi duruyor. Bu oyun bence çok tutmaz bu nesilde ama kazanacağı parayla en iyi aksiyon oyunlarından birini yapabilir. Güzel fikirler var ana karakterin kontrollerinde.

Adam tek başına yapıyordu oyunu son duyduğumuzda. Uzun süre görünmeyince iptal edildi sanmıştım. İyi bari devam ediyor.

zevkli bi aksiyon oyunu olurmuş gibi duruyor. Bu oyun bence çok tutmaz bu nesilde ama kazanacağı parayla en iyi aksiyon oyunlarından birini yapabilir. Güzel fikirler var ana karakterin kontrollerinde.
Baştaki sarılı bildiğin Senbonzakura Kageyoshi açtı

Silinmiş Üye

Az kaldı Altın hafta indirimleri başlıyor. Güzel indirim olursa birkaç oyun stoklayacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık