Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Bu Yakuza serisini oynayan oldu mu ? Bildiğim kadarıyla hikayesi çok iyiymiş , ben zaten hikayeli oyunlara bayılıyorum.Öneren var mı ?

Valla yav benim de canım çekiyordu zaten beraber başlayak :/ O değil de keşke şerefsizlik yapmayıp şu oyunu daha da geliştirip 2.'sini çıkarsalar çok tatlı olurdu. Çok potansiyelli ama az bütçeli olduğunu hemen belli ediyor Sekiro.
Co-op oynanış getirseler sallarlar piyasayı.Atmosferi ve hikayeyi geliştirdiler mi diğer tüm oyunlar diz çöküp tövbe ister.Elden Ring bekliyoruz artık :/

Çıkalı 1 yıl oldu hala indirimli halini bile 187 liraya satıyor gavatlar.
Fiyat olarak çok.Maksimum 50 saatlik bir oyun için fazla.

Üye silindi 5781

Hikaye istiyorsan metal gear çok iyi.Tabi oynamadıysan.Sağlam ingilizce gerekiyor o ayrı.
Phantom Pain'i oynadım , çok hoşuma gitmişti.Bu yeni oyunu çıkmış şimdi sen diyince baktım , Metal Gear Survive diye ama sanırım bu oyun olay olmuştu , Kojima'sız yaptılar diye.Oynadın mı yenisini?

Onlarla ilişki kuramadım henüz :/

Özgürlük konusunda oyun güzel de ben pek alışkın değilim bu tür oyunlara :/ Keşke tam anlamıyla açık dünya olsaydı dedim bazı yerlerde. Neyse bu hali de güzel.

He sevmediğim bir nokta da çok fazla diyalog var be. Oku oku bitmiyor. :/

@Smoker

Ne oldu Witcher?
Blood and Wine'yi oynuyorum. 220 saat oldu. Sekiro'yu bir arkadaşımda oynadım deneme amaçlı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık