Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Dante13
Oyun aynı oyun bir eksiği yok aslında ama benim zevklerim değişmiş sanırsam. :/ İlk gün deli gibi oynadıktan sonra hevesim kaçtı. Devam etmemi sağlayacak motivasyonu bulamadım oyunda.

@Eustass Captain Kidd
Total War serisinin fantastik versiyonu işte la. :/ Savaşları çok daha keyifli ama. Hele o dark elflerin kaybetmeye yakın zamanlarda berserk moda bağlayıp kayışı koparmaları yok mu... İn ulan bir an önce bak heves yaptım iyice. :D

bunca yıldır oyunlar oynarım beni evrenine çeken sayılı oyunlar vardır.ama gowu onların tepesine koyarım.bitirip bitirip oynayın.

@RedTeroR Oh be halloldu sonunda. Yerel dosyalardan dosya bütünlüğünü doğruladım, eksik dosya farkedildi ve yaklaşık 300 mb'lık bir güncelleme yaptı. 3 günlük aranın acısını çıkarmam lazım artık.

Division 2 oyna bence gayet iyi. Warlords eklentisi de fena değil.
Daha başlarındayım ama oynuyorum onu zaten Red, güzel oyun. Fakat D2 tps looter shooter, benim açlığım bildiğin Cod ve Bf'deki multi modlarına. Eldekilerle idare edeceğiz artık.

@Smoker

From software oyunları nimettir nimet çabuk vazgeçme öyle. İlla alışırsın zorluğuna izleyici çekmek için meme şov yapan gacıların ittire kaktıra da olsa bitirebildikleri oyunlar en nihayetinde.

Daha başlarındayım ama oynuyorum onu zaten Red, güzel oyun. Fakat D2 tps looter shooter, benim açlığım bildiğin Cod ve Bf'deki multi modlarına. Eldekilerle idare edeceğiz artık.

@Smoker

From software oyunları nimettir nimet çabuk vazgeçme öyle. İlla alışırsın zorluğuna izleyici çekmek için meme şov yapan gacıların ittire kaktıra da olsa bitirebildikleri oyunlar en nihayetinde.
Bence Raid'i bir dene oyunda istediğin eğlenceyi bulabilirsin. Conflict modu da fena değil ama fazla kafa yoruyor ve sağlam item düzmek lazım yoksa ekmek oluyorsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık