Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Sekiro denilen oyunu yapanı Allah kahretsin, gün yüzü görmesin, başı beladan kurtulmasın. Başka da bir şey demiyorum.

Oyun epey özgürlük sunsa da bence yeterli değil. Öğleden sonra bir iş ve akşam bir iş şeklinde iki aktiviteye izin veriyor.
Persona 3 benim favorim ama özgürlük bakımından çok daha kötüydü. 5'te iyileştirmişler onu bayağı. Chihaya ve Kawakami'nin açtığın yetenekleri bu konuda yardımcı oluyor diye hatırlıyorum.

Persona 3 benim favorim ama özgürlük bakımından çok daha kötüydü. 5'te iyileştirmişler onu bayağı. Chihaya ve Kawakami'nin açtığın yetenekleri bu konuda yardımcı oluyor diye hatırlıyorum.
Onlarla ilişki kuramadım henüz :/

Özgürlük konusunda oyun güzel de ben pek alışkın değilim bu tür oyunlara :/ Keşke tam anlamıyla açık dünya olsaydı dedim bazı yerlerde. Neyse bu hali de güzel.

He sevmediğim bir nokta da çok fazla diyalog var be. Oku oku bitmiyor. :/

@Smoker

Ne oldu Witcher?

Üye silindi 5781

@Bavs
LoL'e tekrar başladım. Geçen sezon Dia 3 bitirmiştim. Bu sezon SoloQ Gold'tan başladım esneği Plat attı.Seri yükseliyorum.Gelmek istersen gel veya korsanfan'da gelmek isteyen herhangi birisi varsa o da gelebilir :D .2 kişi olunca seri çıkarız yüksek ihtimal.
nickim OGÜN BUGÜN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık