Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Witcher 3'e özel "Gaunter O'Dimm vs Unseen Elder" konusu açmak lazım. Farklı DLC'lerde gösterilen ve Geralt'ın asla ulaşamayacağı seviyede olan karakterler..
Gaunter O'Dimm çok çok çok ilahi bir varlık. Unseen Elder günün sonunda yine çekinceleri olan bir tip.

Ken Levine belki yeni bir hikaye için dönebilir. Zaten 2K şu an geliştirici arıyor bu oyunlar için. Yani yapacaklar, ama kimin yapacağı belirsiz.
En son kendi şirketini kurmuştu diye hatırlıyorum. Dönerse harika öbür türlü Open World çart çurt derken hiç ederler oyunu.

Bu adamlar ile dövüşmek hiç nasip olmadı.Hatta görmedim bile bu arkadaşları.Sağ olsun oyun daha oralara gelemeden soğuttu beni.
Bu adamlarla dövüşülmüyor zaten. Biraz Unseen Elder'dan bahsedeyim sana, elemandan yardım istemek için gidiyorsun. İkna etmek için "İyiliğine karşılık veririm, ben de sana yardımcı olurum." dersen adam sana kıçıyla gülüyor ve tek atıyor. Ya da diyalog esnasında boş yaparsan konuşmadan sıkılıyor yine tek atıyor. Ha bu arada adamla diyalog fırsatını ikinci görüşmende bulabiliyorsun; birincisinde zaten sana o fırsatı vermeden ağzına tükürüyor, sanırım oyunda Geralt'ın ölüme en çok yaklaştığı sahneydi. Bu DLC zaten başlı başına ayrı bir oyun gibi.

Oyun bence ana oyunu olsun DLC'leri olsun gayet zevkli, skill yetenekleri seviye atladıkça güzelleşiyor ve DLC'lerle daha da zenginleşiyor. Oyuna bir şans daha vermeni tavsiye ederim.

Bu adamlarla dövüşülmüyor zaten. Biraz Unseen Elder'dan bahsedeyim sana, elemandan yardım istemek için gidiyorsun. İkna etmek için "İyiliğine karşılık veririm, ben de sana yardımcı olurum." dersen adam sana kıçıyla gülüyor ve tek atıyor. Ya da diyalog esnasında boş yaparsan konuşmadan sıkılıyor yine tek atıyor. Ha bu arada adamla diyalog fırsatını ikinci görüşmende bulabiliyorsun; birincisinde zaten sana o fırsatı vermeden ağzına tükürüyor, sanırım oyunda Geralt'ın ölüme en çok yaklaştığı sahneydi. Bu DLC zaten başlı başına ayrı bir oyun gibi.

Oyun bence ana oyunu olsun DLC'leri olsun gayet zevkli, skill yetenekleri seviye atladıkça güzelleşiyor ve DLC'lerle daha da zenginleşiyor. Oyuna bir şans daha vermeni tavsiye ederim.
Adrenalin olayını bir açıklasana nasıl işliyor ?

Adrenalin olayını bir açıklasana nasıl işliyor ?
Hızlı saldırıda döner saldırı yeteneğini aktif ettiğin zaman, onu kullanmak için adrenalin puanı harcar. Aynı zamanda düşmanlara vurdukça adrenalin puanı yenilersin. Yani bir yandan harcarken bir yandan da yenileyebilirsin, düşman sayısı çoksa ve yetenek ağacında kuvvet ağırlıklı yetenekler ön plandaysa adrenalin de daha hızlı yenilenir. Genellikle bu yetenek için kullanılır, adrenalin kullanmak yerine işaret ağırlıklı bir dövüş stilim olduğu için kullanıldığı diğer yetenekler hakkında pek bilgim yok. Öldükten sonra dirilme için de kullanılıyordu sanırım ama emin değilim. Sanırım bir yetenek de tamamen dolu adrenalinle yapılan vuruşları hep kritik vuruş olarak sayıyordu ya da ona benzer bir şeydi :)

Ben bu oyunu kartopu sahnesi yüzünden bıraktım.Hayatımda oynadığım en saçma şeydi.O gün direk sildim oyunu.Dövüş sisteminin berbatlığını oyunun ana hikayesi ve macera hissi biraz tölere ediyordu ama o mevzudan sonra film koptu bende.Belki ileride bir gün tekrar şans veririm oyuna.Tabi origin mi ne cloud a save yapıyorsa otomatik.Yoksa silinmiştir oyun.

Ben bu oyunu kartopu sahnesi yüzünden bıraktım.Hayatımda oynadığım en saçma şeydi.O gün direk sildim oyunu.Dövüş sisteminin berbatlığını oyunun ana hikayesi ve macera hissi biraz tölere ediyordu ama o mevzudan sonra film koptu bende.Belki ileride bir gün tekrar şans veririm oyuna.Tabi origin mi ne cloud a save yapıyorsa otomatik.Yoksa silinmiştir oyun.
Kar topu sahnesi epey kötüydü kabul ediyorum, bomba atar gibi kar topu atıyordu :D Ama o yüzden de bırakılır mı be :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık