Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fark ettiysen ki fark etmemen normal çünkü genelde tartışılan konu ile ilgili yorumları okumuyorsun sana en yüksek puandan bahsediyorum, neyse oyunu oynarken kenarlara takılma space'e basmayı unutma yeter :hhh:
En yüksek puan demedim yalnız, en yüksek puanları aldı dedim. :/ Buradaki amacım da her siteden, her otoriteden yüksek yüksek puanları aldığını belirtmek istememdi. Artık sen mi kıt anladın yoksa benim cümlede anlam düşüklüğü mü var orasına kendin karar verirsin. :oops: En yüksek ödüllü oyun diyecek kadar uzak değiliz bu dünyaya. :artiz:

En yüksek puan demedim yalnız, en yüksek puanları aldı dedim. :/ Buradaki amacım da her siteden, her otoriteden yüksek yüksek puanları aldığını belirtmek istememdi. Artık sen mi kıt anladın yoksa benim cümlede anlam düşüklüğü mü var orasına kendin karar verirsin. :oops: En yüksek ödüllü oyun diyecek kadar uzak değiliz bu dünyaya. :artiz:
En yüksek puanları aldı demek, ne demek git bi bak bakalım, Türkçe'yi de bilmiyor artık :hhh:

Yarışmada unutma beni şarkısını söyleyen yaşar en yüksek puanları aldı ama ne varki ikinci oldu, bak sen şu işe ne saçma bi dünya değil mi :hmm:

En yüksek puanları aldı demek, ne demek git bi bak bakalım, Türkçe'yi de bilmiyor artık :hhh:

Yarışmada unutma beni şarkısını söyleyen yaşar en yüksek puanları aldı ama ne varki ikinci oldu, bak sen şu işe ne saçma bi dünya değil mi :hmm:
Demek cümlede anlam düşüklüğüne karar verdin. Ona da eyvallah. :/ Örneğin de çok açıklayıcı olmuş. Buna da eyvallah. :S

Demek cümlede anlam düşüklüğüne karar verdin. Ona da eyvallah. :/ Örneğin de çok açıklayıcı olmuş. Buna da eyvallah. :S
Eski performanslar yok artık sende, en yüksek puanların ne demek olduğunu bile anlıyamıyon, bari yanlış yazmışım yüksek paunlar aldı demek istedim de :artiz:

Çünkü En Yüksek Puanların Türkçe karşılığı yeterince açık.
Neyse pek bi espirisi de yok The Witcher boş bi oyundur hele Skyrim'le kıyaslanırsa :cool:

Eski performanslar yok artık sende, en yüksek puanların ne demek olduğunu bile anlıyamıyon, bari yanlış yazmışım yüksek paunlar aldı demek istedim de :artiz:

Çünkü En Yüksek Puanların Türkçe karşılığı yeterince açık.
Neyse pek bi espirisi de yok The Witcher boş bi oyundur hele Skyrim'le kıyaslanırsa :cool:
E tamam işte tercihi sana bıraktım ben, sen de yanlış yazdığımı söylemiş oldun. :/ Ayrıca şu an beni nasıl bir tartışmanın içine soktun yahu? Bizim niye her tartışmamız bir şekilde sidik yarışına dönüyor? :( Çocuk gibisin yeminle tamam Skyrim en büyük. :S

Ödülleri çok alması daha çok insanın sevdiği anlamına gelir sadece. Bu da normal bişey. Witcher grafik, konuşmalar, haritanın güzelliği, atmosfer gibi şeylere abanmış bi oyun. Eitcher 3'ten önce rn çok ödül alan oyun the last of us'tı ve o da grafik ve hikayeye abanmış bi oyun.

Ödülleri veren sitelerin oynanış videosunu izleyenler zaten anlar niye bu oyunların daha çok ödül aldığını.

witcher basit, sade bi oyun. Diğer rpg'ler gibi milyon çeşit farklı oynanış tarzı yok. Çoğu kişi skyrimi savaşçı olup craftingle güçlenip önüne gelene kılıçla tek attığından witcher'ı daha çok beğenmeleri normaldir. Çoğu kişi farklı farklı tarzlarda oynamayı denemekle, değişik skilleri combine derek eğlenmekle uğraşmıyor. sadece kılıç sallayıp oynayanlar tabi ki witcher'ı beğenir.

Bunu witcher 3 en çok sevdiğim 5 oyundan olmasına rağmen söylüyorum Oyun mekaniklerine gelince witcher ortalama bile değil.

bi yanda kişinin zevkine kalmış iyi ve kötü oynanış mekanikleri vardır. Bunlar kişinin zevkine göre değişir. Dark souls veya bloodborne mesela. Oyunu yapanlar yapmak istedikleri sistemi doğru düzgün yapmıştır beğenip beğenmemek sana kalır.

Witcher 3 böyle değil. Oynanış mekanikleri bildiğin olmamış, becerememişler. İstedikleri şeyleri yapamamış adamlar. 30-40 tane update yaptılar oyun bozuk hala.
Geraltın yürüyüş kontrolü, 2 karış yüksek düşüp ölmek, kameranın taraf değiştirip canavarlara yardım etmesi , ata binme, at sürme, attan inme, oyunda kim varsa herkesin yapay zekası, hasarlardaki dengesizlik, etrafta ne varsa toplayabilmek ve hiçbirinin işe yaramaması, crafting, dövüşe başlarken ki ağırlık, dövüş sırasındaki hareket hızı ve bi kaldırıma çıkamamak, dövüş sistemiyle ilgili her şey, skill açma vs vs say say bitmez.

Oyun siz izlerken çok güzel. Dövüş sırasında parçalama animasyonları olsun, konuşmalardaki kalite olsun, gezerken etrafa bakmak olsun. Heryerde oyuna emek verdikleri, severek yaptıklarını belli eden şeyler var. Tamamrn adam parçalamaya dayalı oyunlardan daha fazla parçalama animasyonu var mesela.
Ama oyunda joystik veya klavye+mouse'la yapılan ne varsa hiçbiri olmamış arkadaş :D

Geraltın kendi kafasına göre yarım saniye veya 5 saniye süren saldırılar arasında seçim yapması insanı delirtiyor zaten ama onu da büyüyle kapatmışlar. Oyunda eğer "quen" büyüsü ve dokunulmazlık frame'leri olmasaydı dövüş sistemindeki sorunlar daha çok kişinin gözüne batardı.

Ben de bayılıyorum oyuna. Ama herkesin oyunu her açıdan tüm rpg'lerden üstün görmesi bana garip geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık