Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Witcher 3'ü yeni karakter aça aça 500 saat oynadım galiba. Seve seve o kadar oynadığım oyunlar en fazla 5 tanedir.
Ama yine de skyrimi daha çok beğenen bi ben mi varım? Hatta dragon age'i de daha çok beğendim ben. Harita, karakterler, konuşma ve minikler vs witcher'ın apayrı seviye ama iş oynanışa gelince ortalama seviyede bile gelmedi bana.
Hacı boş ver @Raiden'i tüm dünya Skyrim daha iyi diyor :good:

Witcher oynuyorum etrafımı beş kişi sarmışken 10 santimlik yerden yüksek çıkıntı için tuş istiyor oyun böyle saçmalık var mı :bilmem:

@RedTeroR
Hangi dünya o? :D Gelmiş geçmiş en çok ödül toplayan, en yüksek puanlara sahip olan oyuna senin attığın çamurlar yapışır mı hiç be? :artiz:

@Eustass Captain Kidd
Var. :D Dellenip oyundan çıkmasınlar diye böyle bir seçenek koymuşlar.

@Kuzan
Aynen, Skyrim'deki savun, ardından da saldır taktiğinden sonra baya aktif gelmiş olmalı Witcher.

@RedTeroR
Hangi dünya o? :D Gelmiş geçmiş en çok ödül toplayan, en yüksek puanlara sahip olan oyuna senin attığın çamurlar yapışır mı hiç be? :artiz:

@Eustass Captain Kidd

@Kuzan
Aynen, Skyrim'deki savun, ardından da saldır taktiğinden sonra baya aktif gelmiş olmalı Witcher.
Skyrim de savunma yok en azından benim için yoktu sadece atak yaparım ağır Warrior'dum. Witcher'da öyle değilmiş Gard al, dodgele sonra vur filan güzel baya.

@RedTeroR

@Eustass Captain Kidd

@Kuzan
Skyrim rahat Witcher'in iki üç katı satış yapmış, gelip burda kimsenin sallamadığı ödülleri ve puanı anlatmanın ne önemi var ?
Gelmiş, geçmiş en yüksek puan diyor birde(Bilmesek yutturacak bak) sen kendini ne kaptırdın be şu oyuna, bi sirkelen kendine gel :hhh:

kyrim rahat Witcher'in iki üç katı satış yapmış, gelip burda kimsenin sallamadığı ödülleri ve puanı anlatmanın ne önemi var ?
Gelmiş, geçmiş en yüksek puan diyor birde(Bilmesek yutturacak bak) sen kendini ne kaptırdın be şu oyuna, bi sirkelen kendine gel :hhh:
Oha satış üzerinden oyun övüyor herif. :( Yeminle şevkimi kırdın gene. :( Neyse arkadaş bana ne sanki babamın şirketi. İstediğini sevebilirsin, izin veriyorum sana. :/

Oha satış üzerinden oyun övüyor herif. :( Yeminle şevkimi kırdın gene. :( Neyse arkadaş bana ne sanki babamın şirketi. İstediğini sevebilirsin, izin veriyorum sana. :/
Gelmiş geçmiş en yüksek etiketi yapıştırıp yalan söylerken iyi ama değil mi :hhh:
Bu akılları kimden alıyon la sen :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık