Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
100 vardı. Kesin alacaklarımı aldım, 40 kaldı. Dediğin gibi yapıp bekleyim o zaman.

Senin sayende Metro Redux Bundle aldım.:D
Ben de indirmeye atmıştım Metro'ları birkaç güne iner. 2033'ün eski versiyonunu abartmıyorum 20-30 kez bitirmiştim. Redux daha iyi dediler birde onu deneyeyim. 40 liraya 2 ya da 3 oyun alınır. Biraz daha bekle bence.

bu metro serisi nasıl güzelmi? :)
Oyun atmosferi en iyi oyunlardan diyebilirim. FPS'de efsanelerden zaten. İlk 5'e rahat girer. Konusu zaten muazzam kitaplardan alındığı için, daha nolsun. Oyunun atmosferine kapılınca o çaresizlik duygusunu iliklerinde hissediyorsun zaten ve o yetiyor sırf.

Edit: Stalker ise Metro serisinin atasıdır diyebilirim. Shadow of Chernobyl ilk oyun; ve atmosfer olarak Metro'dan daha iyi. Oyunda çok tırstığım yerler oldu. Öyle rambo gibi atlayamıyorsunuz öne direk ölürsün. Ayrıca hangi oyunda yağan yağmurdan silahın ıslanıp tutukluluk yaptığı görülmüş? Stalker da ayrıcalıktır :a: Sadece oynayanlar bilir.

Oyun atmosferi en iyi oyunlardan diyebilirim. FPS'de efsanelerden zaten. İlk 5'e rahat girer. Konusu zaten muazzam kitaplardan alındığı için, daha nolsun. Oyunun atmosferine kapılınca o çaresizlik duygusunu iliklerinde hissediyorsun zaten ve o yetiyor sırf.
Kimden duyduysam övdüler. Hazır indirime girmişken alayım dedim ben de. @NiTian ErXing ilgili metro serisi ile.
çok teşekkürler.
mgs bitsin onu alayım o zaman :D

Ben de indirmeye atmıştım Metro'ları birkaç güne iner. 2033'ün eski versiyonunu abartmıyorum 20-30 kez bitirmiştim. Redux daha iyi dediler birde onu deneyeyim. 40 liraya 2 ya da 3 oyun alınır. Biraz daha bekle bence.
Beklemedeyim o zaman.

Witcher 3 expansion pass aldım 11 GB güncelleme geldi oyuna. Vay arkadaş nasıl dlclermiş.

Beklemedeyim o zaman.

Witcher 3 expansion pass aldım 11 GB güncelleme geldi oyuna. Vay arkadaş nasıl dlclermiş.
*Cs:Go - 16,09₺
*Portal 2 - 3,10₺
*Max Payne 3 - 10,85₺
*Dishonored - 7,24₺
*Just Cause 2 - 4,59
*Grim Dawn - 19,50₺
*Torchlight II - 7,75₺
*Outlast - 4,65₺
*Banished - 7,75₺
*Besiege - 9,00₺
*Mafia II - 11,80₺
*Thief - 9,19₺
*DmC - 15₺
*Rocket League - 18,60₺
*The Witcher 3 GOTY - 37,49₺
*The Witcher Trilogy - 39,00₺
*Shadow of Mordor GOTY - 11,80₺
*Hollow Knight - 15,84₺
*Life is Strange 1-5 - 7,75₺
*Brothers - A Tale.. - 2,40₺
*Left 4 Dead 2 - 3,40₺
*Tomb Raider 2011 - 8,74₺
*Sniper Elite 3 - 9,80₺
*Half Life Complate - 8,64₺
*BioShock Collection - 24,75₺
*Hitman: Absolution™ - 6,99₺
*Mount & Blade Trilogy - 17,49₺
*Euro Truck 2 - 9,75₺
*The Darkness II - 9,80₺
*Mass Effect 1-2 - 13,75₺
*Dragon Age: Origins - 7,75₺
*Metro Redux Bundle - 12,25
*Darksiders Franchise - 15₺
*Dont Starve Together - 15,60₺

Biri liste çıkarmış. Dishonored, Outlast, Shadow of Mordor, L4D2, Tom Birader, HLC, Bioshock, The Darkness 2, Metro Redux Bundle ve Darksiders Franchise kesin alınmalı derdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık