Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Dying Light 2 iyi oyundu ya. Plague Tale Requiem en iyi oyuna bile aday olabilmişken bu oyunun hiç bir dalda aday olamaması üzücü.

Quin69 dan izledim bende az önce bitti. Şu bu demedenodin savaşı karakteri gibi BOK tu. Koca bir BOK. İnanılmaz kötü yapmışlar ne mitteki karakter yansımış ne figürü ne de bunlar oyunda savaşında vardı. Sıradan ara boss ya da elite savaşı gibi leşşşş... 4 Türk saydım yapımcılar arasında asalım bayrakları

Taş gibi oyun yapmışlar. The Edge'e tamamen parry üzerine özellikle. Sadece onu 2-3 saat defalarca oynadım. Cuphead gibi bir oyun bulamadık ama Furi sayesinde sadece boss dövüşünün olduğu zevkli bir oyun oynadık şükür. Keşke birileri DLC de kitlemeseydi yok yerden... :oleyo2:

Oyunu müthiş oynarsanız yarım saatte, bizim gibi oynarsanız 8 saatte bitirebilirsiniz. Meraklısına tavsiye edilir.
Sekiro'nun samurayları, Dark Souls'un kılıç koklayanları ve Elden Ring'in hırs peşinde koşanlarına hasarsız bir Furi dövüşüyle geldim. Saat gibi bir dövüş.

0:01:34 olanda bir hasar yemiştim ne yazık ki.

Dying Light 2 iyi oyundu ya. Plague Tale Requiem en iyi oyuna bile aday olabilmişken bu oyunun hiç bir dalda aday olamaması üzücü.
O oyunun olayını çözemedim taş gibi oyun yapmışlar son yıllarda oynadığım en iyi oyunlardan birisiydi.Acaba oyunla ilgili büyük beklentiler vardı da onları karşılamadığı için mi bu kadar göz ardı edildi desem oyun çok güzel akıcı bir oynanış ve fena olmayan bir hikayeye sahip.Plague Tale Requiem'i daha geçen hafta bitirdim Dying Light 2'nin yanına bile yaklaşamaz iki oyun arasında klasman farkı var.Birisini oynarken saatlerin nasıl geçtiğini anlamadım hatta bitirince de uzun süre takıldım oyunda diğeri ne zaman bitecek diye oyun saatime baktım devamlı.

250 saatten fazla elden ring oynadım gow ragnarokta ise 30.saate yaklaştım daha önce söyledim yine söylüyorum ragnarok 2018 de çıkması gereken bir oyundu hadi bilemedin 2019 da bu oyun DLC dir arkadaşlar

O oyunun olayını çözemedim taş gibi oyun yapmışlar son yıllarda oynadığım en iyi oyunlardan birisiydi.Acaba oyunla ilgili büyük beklentiler vardı da onları karşılamadığı için mi bu kadar göz ardı edildi desem oyun çok güzel akıcı bir oynanış ve fena olmayan bir hikayeye sahip.Plague Tale Requiem'i daha geçen hafta bitirdim Dying Light 2'nin yanına bile yaklaşamaz iki oyun arasında klasman farkı var.Birisini oynarken saatlerin nasıl geçtiğini anlamadım hatta bitirince de uzun süre takıldım oyunda diğeri ne zaman bitecek diye oyun saatime baktım devamlı.
Ben de eğlendim hatta 2 kere bitirdim ama bozuk çıkardılar oyunu. Sana bişey olmamışsa baya şanslıymışsın. Başıma gelen buglar bunlardı:

-Dolap iterek dışardan açılan odada doğdum. Çıkamadım fast travel da olmuyordu.
-Bazı görevler eğer fazla uzaklaşırsan seni 5 saniye içinde öldürüyor. Aşırı uzakta doğup 5 saniyede yaklaşamayacağın için 50 saatlik kaydını kaybediyorsun.
-Multiplayer oynadığın adamın haritası ve görevleri kalıcı olarak senin olabiliyor. Oyunu bitirmişsen geriye atılıyorsun yani.

Böyle bozuk çıkan bi oyun GOTY adayı gösterilmez. Ben cloud kaydımla kurtardım kendimi. Milletin 100 saatlik kaydı gidiyordu.

Son düzenleme:
Ben de eğlendim hatta 2 kere bitirdim ama bozuk çıkardılar oyunu. Sana bişey olmamışsa baya şanslıymışsın.

Başıma gelen buglar buydu:

-Dolap iterek dışardan açılan odada doğdum. Çıkamadım fast travel da olmuyordu.

-Bazı görevler eğer fazla uzaklaşırsan seni 5 saniye içinde öldürüyor. Aşırı uzakta doğup 5 saniyede yaklaşamayacağın için 50 saatlik kaydını kaybediyorsun.

-Multiplayer oynadığın adamın haritası ve görevleri kalıcı olarak senin olabiliyor. Oyunu bitirmişsen geriye atılıyorsun yani.

Böyle bozuk çıkan bi oyun GOTY adayı gösterilmez.
Söylediklerinin hiçbiriyle karşılaşmadım.Belki de ben şanslıydım.Ama A plaue tale i aday göstereceksem bu oyunu da gösteririm.Bir oyunun içinde bug olması o oyunu direk çöpe atmaz a plague tale de dümdüz gidiyorsun oyun seni yönlendiriyor açık dünyası bile sınırlı öyle kafana göre uzaklaşamıyorsun bunda tabiki bug olmaz ama Dying Light da hem aşağıda hem yukarıda bir şehir var binaların çoğunun içinden geçiyorsun üstüne tırmanıyorsun ve azımsanmayacak bir alanda yapıyorsun bunu elbette buglar olacaktır.Ben parkur mekaniğini,oyunun hızlı oynanmasını seven biriyim belki de ondan çok sevmişimdir ama aklıma parkur mekaniğini zıplama tırmanma olaylarını bu kadar hissettirerek kullandıran başka oyun gelmiyor.Mirrors edge var aklıma gelen onda da bu kadar geniş bir alan yoktu.Hem koca şehirde heryere binadan binaya zıplayarak yeri gelip uçara gideceksin hem de binalara gireceksin çatılara çıkacaksın böyle bir oyun hiç hatırlamıyorum.Mesela A plague tale de kovalandığımız sahneler var zerre germedi beni ama Dying light 2 de gece horde peşimdeyken ciddi anlamda gerilmiştim.Elden ring ve Gow varken tabiki kazanamaz ama kesinlikle listede yer almalıydı.

Söylediklerinin hiçbiriyle karşılaşmadım.Belki de ben şanslıydım.Ama A plaue tale i aday göstereceksem bu oyunu da gösteririm.Bir oyunun içinde bug olması o oyunu direk çöpe atmaz a plague tale de dümdüz gidiyorsun oyun seni yönlendiriyor açık dünyası bile sınırlı öyle kafana göre uzaklaşamıyorsun bunda tabiki bug olmaz ama Dying Light da hem aşağıda hem yukarıda bir şehir var binaların çoğunun içinden geçiyorsun üstüne tırmanıyorsun ve azımsanmayacak bir alanda yapıyorsun bunu elbette buglar olacaktır.Ben parkur mekaniğini,oyunun hızlı oynanmasını seven biriyim belki de ondan çok sevmişimdir ama aklıma parkur mekaniğini zıplama tırmanma olaylarını bu kadar hissettirerek kullandıran başka oyun gelmiyor.Mirrors edge var aklıma gelen onda da bu kadar geniş bir alan yoktu.Hem koca şehirde heryere binadan binaya zıplayarak yeri gelip uçara gideceksin hem de binalara gireceksin çatılara çıkacaksın böyle bir oyun hiç hatırlamıyorum.Mesela A plague tale de kovalandığımız sahneler var zerre germedi beni ama Dying light 2 de gece horde peşimdeyken ciddi anlamda gerilmiştim.Elden ring ve Gow varken tabiki kazanamaz ama kesinlikle listede yer almalıydı.
Bana sorarsan sırf parkuru bile dl2’yi horizon’un da üstüne koymaya yeter. Ama ne kadar büyük olursa olsun bitmeden çıkmış dl2. O yüzden böyle bi oyunun GOTY adayı çıkması yanlış olur diye düşünüyorum. Sen bunu aday koyarsan bitmemiş, bug dolu oyunların piyasadaki yeri de artar. Görmezden gelinmemeli böyle şeyler.

Plague’in ilki bedava geldi birkaç saatten fazla oynayamadım. Sıkıcıydı. İkinci de öyledir ama bitmiş bi oyundur en azından.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 54)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık