Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Waifu impacti çok az oynadım sövüp bıraktım bu ne diye. Lost Ark'a ise uzaktan ekmek bandım. İki oyun arasında bariz kalite farkı var gibi duruyor. Waifu ne kadar harita ve içerik eklemiş olabilir ki sildi attı Lost Ark'ı bu süreçte. Aydınlat beni Silver
Lost ark çok daha iyi bir oyun. Genshin daha basit.

Lost Ark'ın silinmesinin tek sebebi saçma sapan mekanik kasması raidlerde. Örneğin Boss'un 100 can barı varsa.

90'da bir mekanik, 85'de bir mekanik, 80'de bir mekanik vesaire diye gidiyor oyun senin oynamana izin bile vermiyor. Mekanikleri de bir birinden ahmakça. Son dönem oynamaktan en fazla zevk aldığım oyun Lost Ark'tı ama bu saçma sistem sebebiyle oynamaya gerek duymuyorum.

Waifu İmpact şu ara iyi gidiyor fena değil.

Sende oyunla alakalı bilgilendirici şeyler yazmıştın. Senin yaptığın bir incelemeyi de okurdum ben açıkçası.
Kombatlara fısıldayan adamdan daha iyi oyun mekaniği inceleyecek adam yok. Hikayedir görselliktir kurgudur karakterlerdir vs oynamadan da ayıkabileceğin şeyler. Stark gibi az ama öz ince dokunuşlar yapmak lazım

Sende oyunla alakalı bilgilendirici şeyler yazmıştın. Senin yaptığın bir incelemeyi de okurdum ben açıkçası.
Çok benzer görünse de ilk oyuna güzel şeyler eklemişler. İlk oyunla arasındaki puzzle, combat, loot, zorluk farklarını yazmayı düşünüyorum da genel incelemeyle uğraşmam muhtemelen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 50)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık