Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Little nightmare'ın iki oyununu üst üste oynayıp bitirdim. Mekanikler gerçekten sinir bozucu olabiliyor bazen. Bir şeyler kaçtığın oyunlarda böyle kusurların olması gerçekten sinir bozucu. Bunun da sebebi 2.5 boyutta ısrar etmeleri muhtemelen. Her neyse oyunu gerçekten çok beğendim fakat ikinci oyundaki hastane bölümünde tiksindim resmen. Sıfır zevk. Bir de genelde yaptıkları gibi insanı oyuna çeken düşman tasarımı yerine bombok şeyler yapmışlar. O kısım bayağı sövdürdü kendine. Onun dışında oyun şahaneymiş gerçekten. Oynamayanlara kesinlikle tavsiye edebileceğim kaliteli bir iş olmuş

Ubisoft+ Xbox a gelmiş.Fiyat 180 TL aylık.Euro olarak diğer ülkelere göre gayet uygun ama ülkemiz için malesef hala çok pahalı.Yeni çıkacak oyunlar ilk günden eklenecekse hatta bir süre sonra eklenecekse bir aylık alınıp oyun bitirilip çıkılabilir ama devamlı üye kalınacak bir fiyat değil.icerik de zaten öyle devamli üye kalınacak bir içerik değil.Ea gibi game pass e eklenir diye beklerdim.

Oyun kendine rakip olmaya gelmiş. Yan karakterlerin de savaşa katılması güzel olmuş. İlk oyunda DLC hariç sadece hikaye anlatıcı kısmında bulunuyorlardı. DLC ile bile içeriği azdı.

Bu gün oynadığım bir başka harika,güzel ve şimdi çıksa Zelda'yı tekleyecek bir başka oyundan bahsetmek istiyorum.
Jane's Hotel
Etimizle tırnağımızla kazıyarak kendimizi geliştirdiğimiz. Otel açık dünyasında herkesin başka şeyler istediği bu dünyada hayatta kalmaya çalıştığımız bir oyun. Zamanla müttefiklerimiz de yardımcı olsada asıl iş size düşüyor. Komboları yapmak ve onları korumak önemli. Tabikide bir de baş düşmanımız var: Sürekli su isteyen, sulamayınca da solan ve kombomuza zarar veren bitkiler. Oynamak isteyen herkese öneririm.
@kekomancer niye üzgün attın? Mis gibi oyun tanıtımı yapıyoruz. Bir değil iki tane.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık