Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Tam sürüm hâlâ çıkmadı değil mi? Oyundan kalite akıyor ama bir türlü gelemedi.
Ağustosda çıkacakmış tam sürümü, geçenki ps yayınında açıklandı. Pahalanmadan almak lazım ki geforce' a geldiğine göre yakında fiyatı artar diye tahmin ediyorum. Umarım ayın başına kadar pahalanmaz da alabilirim oyunu :/

İki el Mobile Legends atayım dedim sinir krizi geçirip geldim…AFK olanından,oyunu bilmeyene hepsi bana denk geldi.
Akıl sağlığıma iyi gelmiyor diye silmiştim ben de. Bana kalmaya gelen arkadaşım başlatmıştı ama sarınca uzun süre oynamıştım.

Suikastçıları çok eğlenceliydi. Ama eşleştirme sistemi soğutuyor. Kazansam bile yanımdaki mal yıldız aldı diye üzülüyordum.

Adam yanımda olsa kafa atacaktım…O derece sinirlendim.Gitti AFK kaldı maç sonuna kadar.

Diğer maçta da adam Mobile Legends ölme rekorunu kırmaya çalıştı.Rekoru kırmıştır herhalde.Araştırmak lazım…
Bana gelen bi mal diggie alıp karşı base’te bekledi. Hep orda doğduğu için dirildiği an ölmesi 2 saniye sürüyordu. Rekor ondadır.

Akıl sağlığıma iyi gelmiyor diye silmiştim ben de. Bana kalmaya gelen arkadaşım başlatmıştı ama sarınca uzun süre oynamıştım.

Suikastçıları çok eğlenceliydi. Ama eşleştirme sistemi soğutuyor. Kazansam bile yanımdaki mal yıldız aldı diye üzülüyordum.

Bana gelen bi mal diggie alıp karşı base’te bekledi. Hep orda doğduğu için dirildiği an ölmesi 2 saniye sürüyordu. Rekor ondadır.
Tekrar başlamamak üzere bende şimdi sildim oyunu.

Karşıya nedense hep çok iyileri atıyor.Bana ise hep aptalları.Oyun hırs yapmamızı istediği için bizi sürekli yenilmeye mahkum ediyor.Maksat ne peki?

Oyun,ne kadar yenilirsek o kadar hırslanacağımızı ve oyuna da normalde ayıracağımız vaktin çok daha fazlasını ayıracağımızı düşünüyor bence.

Ama benden oyun için bu kadar.Güzeldi.Bir daha yüklemem oyunu.

Tekrar başlamamak üzere bende şimdi sildim oyunu.

Karşıya nedense hep çok iyileri atıyor.Bana ise hep aptalları.Oyun hırs yapmamızı istediği için bizi sürekli yenilmeye mahkum ediyor.Maksat ne peki?

Oyun,ne kadar yenilirsek o kadar hırslanacağımızı ve oyuna da normalde ayıracağımız vaktin çok daha fazlasını ayıracağımızı düşünüyor bence.

Ama benden oyun için bu kadar.Güzeldi.Bir daha yüklemem oyunu.
Ben sözde takımı dengeleme amaçlı yüksek skorlularla düşükleri beraber eşleştiriyorlar diye biliyorum. Okumuştum bi yerde ama hatırlamıyorum tam çok oldu.

O da kimsenin %20 kazanma oranıyla oyundan soğumamasını sağlıyor. Kaç tane profile baktım adamın skor ortalaması 3.0-4.0 arası. Zaten 3.0 minimum yani bişey yapmayıp 50 kere ölsen skorun o kadar. Ama kazanma oranı %38 civarıydı.

Bi de klasikte smurflere engel olmak için onları üst liglerle eşleştirmeye başlıyorlar. Kendileri öyle bi açıklama yapmıştı.
Aslında yaygın olarak kullanılan bi sistem. Ama bu oyunda takımın malı karşıya öldüğü zaman karşı taraf güçlendiği için bu oyuna yakışmıyor.

Bi yerden sonra sisteme alışmıştım ben. Senin takımın kolsuzu kimse onu yem yapmaya alışman veya hep koruyup oynatman lazım. Karşı tarafın zayıf halkasını da bulup altın kasman lazım. Ama insan soğuyor kazansan bile.

Sıralı en azından aynı ligle eşleştiriyor. Klasik mod çok kötüydü. Smurf’lere engel olmak için yaptıkları sistem usta ligindeki iyi oynayan birini mistiklerin maçına atabiliyor. Doğal olarak besliyor çocuk ne yapsın o ligde.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık