Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Goty olduğu için Elden Ring'i alasım geldi fakat Souls-Like oyunlardan nefret eden bir adamım. Souls-Like oyunları youtube'dan oynayan insanların videolarını izlemek bile kanser ediyor bazen. Dark Souls 3'ü geçen senenin Steam kış indiriminde almış, 3-4 ay kadar önce de indirip 1.5 saatte tilt olup silmiş biriyim. Oyunlarda zordan haz eden biri değilim. Orta ya da orta üstü bir zorlukla oynamaktan keyif alıyorum. Her şeye rağmen almamı tavsiye eder misiniz malum oyun bayağı tuzlu ve bu kadar para verip aldığım bir oyunun kütüphanemde tozlanmasını istemiyorum.

edit: Ekleme yapayım. Açık dünya oyunlarını seviyorum. Kendini sürekli tekrarlamasına rağmen AC Odyssey'den bile keyif aldım. Antik Yunan'da at sürmek oldukça keyifliydi. Bir yerleri keşfetmekse belli bir yere kadar iyiyse de dediğim gibi hep aynı şeyler olduğundan bir süre sonra sıkmaya başladı. Genel olarak AC Odyssey gibi oyun gurmelerinin sevmediği bir oyundan bile keyif aldığım söylenebilir. Açık dünyası yüzünden almak istiyorum bir nevi Elden Ring'i.

Son düzenleme:
Days Gone mi, Dying Light 2 mi ahali?
İkisi de orta seviye oyun denebilir. Açık dünya, orda burda adam- zombie vur parçala temizle.

Eğer hikaye, kırsal dünya, omuz üstü bakış açısı, motosiklet ve ateşli silahlar seviyorsan Days Gone öneririm.
Dying Light 2'yi ise parkur, şehir içi dünya, yakın dövüş ve birinci şahıs bakış açısını seviyorsan öneririm.

Şöyle bir not düşeyim Dying Light 1'de ateşli silahlar vardı ama ikinci oyunda yok.
Ha oyun uzun sürsün ve baya oyalasın diyorsan Dying Light 2 daha uzun süre götürür.

İkisi de orta seviye oyun denebilir. Açık dünya, orda burda adam- zombie vur parçala temizle.

Eğer hikaye, kırsal dünya, omuz üstü bakış açısı, motosiklet ve ateşli silahlar seviyorsan Days Gone öneririm.
Dying Light 2'yi ise parkur, şehir içi dünya, yakın dövüş ve birinci şahıs bakış açısını seviyorsan öneririm.

Şöyle bir not düşeyim Dying Light 1'de ateşli silahlar vardı ama ikinci oyunda yok.
Ha oyun uzun sürsün ve baya oyalasın diyorsan Dying Light 2 daha uzun süre götürür.
O zaman salayım bunları, kış indirimlerini daha iyi değerlendirmek lazım.

Days Gone mi, Dying Light 2 mi ahali?
Dying light 1 daha güzel. Ama 2’yi de days gone’dan fazla sevmiştim. Oyun iyi ama ilk oyun o kadar yıl geçmesine rağmen günlük oyuncu sayısı dl2’den fazla hala. Daha özel bi oyundu. O yüzden fazla övgü almıyor dl2.

Dying light 2’yi nasıl tanımlarsın diye sorarsan:
Ubisoft eğer dying light 1’i kopyalamak isteseydi dying light 2 çıkardı ortaya.

edit: geçenlerde bi yorum okumuştum yeni hatırladım. Dl2 bazı güncellemelerle bozulmuş sanırım son zamanlarda. Şikayetleri dinleyip bişeyler değiştirmeye çalışıyor ama saçmalıyorlar biraz. Bi süre bekleseniz de son halini oynasanız daha iyi olabilir.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık