Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Onlıne Soccer Menajer) Korsanfan Avrupa Uluslar Kupası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seni lige almayalim diye anket açıcam az kaldi :/

Birakmadi heralde o kadar iyi takip edemiyorum dedim ya :)
Açabilirsin, azınlık hakları diye bir şey var. Zaten doğru konuşanı 9 köy falan boşuna dememişler. Bende gidersem şikeyi söyleyende kalmayacak, ne güzel dünya.

2. lig oynayalım. Destek bekliyorum.:/

Açabilirsin, azınlık hakları diye bir şey var. Zaten doğru konuşanı 9 köy falan boşuna dememişler. Bende gidersem şikeyi söyleyende kalmayacak, ne güzel dünya.

2. lig oynayalım. Destek bekliyorum.:/
Açacam az kaldi merak etme :)

İngiltere diyorum ve destek beklemiyorum cunku cogu kisi de İngiltereyi sececek en iyisi o cunku ://

O fikri ilk ben ortaya attım ama kimseden kabul görmedi. Troyysi direkt şans yapacak bir şey yoka getirdi.:/

Hele bir lig bitsinde hayırlısıyla İspanya önce şampiyon olsun, gerisi kolay.
Yine boş konusuyon la bende dedim zayif takimi alirim diye ama başka oyunculara bunu diyemezsin dedim adam iyi takimini vermek istemeyebilir kurada bana iyi cikti der onla oynamqk istiyorum der dedim istediğin yere cekme lafi.

Gecen sezon ben kim cekerse ceksin kurayi dedim coğu kisi yine sen cek dedi.
Kim cekerse ceksin benim icin sorun yok.
Sadece sana tek basina kura cektirmem o kadar.

Ligi kurma olayina gelirsek bende oyun parasi cok bn kurarim ligi kurmak isteyen varsa başkasi da kurabilir.

Yine boş konusuyon la bende dedim zayif takimi alirim diye ama başka oyunculara bunu diyemezsin dedim adam iyi takimini vermek istemeyebilir kurada bana iyi cikti der onla oynamqk istiyorum der dedim istediğin yere cekme lafi.

Gecen sezon ben kim cekerse ceksin kurayi dedim coğu kisi yine sen cek dedi.
Kim cekerse ceksin benim icin sorun yok.
Sadece sana tek basina kura cektirmem o kadar.

Ligi kurma olayina gelirsek bende oyun parasi cok bn kurarim ligi kurmak isteyen varsa başkasi da kurabilir.
Ben ona da çözüm üretmiştim, ilgi görmedi.

İlk 8 takımı kura yapalım 2-3 kişiye verelim, sonra tekrar kura yapalım diyeceğim ama sıkıntı olur. 20 kişi var 1 kişi bile kalbinden olmaz diye geçirse olmaz o iş, kul hakkına giremem.

Herkes bana güveniyor, illa adımın sözlük karşılığını mı atalım buraya.:/

Neyse bu gün bu kadar geyik yeter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık