Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Onlıne Soccer Menajer) Korsanfan Avrupa Uluslar Kupası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte bu kimsenin sesi çıkmıyor hiç. Troysi'nin içinden geçmişim. Sesi çıkmamasından belliydi zaten.:D

@Will of D. Goku'ya söyle, üstüme düşeni yaptım. Çalın şarkıları, asın bayrakları, İspanya geliyor.:D

Birileri başlamis boş konusmaya yine sezon bitmeden sanki sampiyon olmuş gibi konusuyor iyi ki 1 mac kazandi onu da ozel antremanla 1-0 bir de utanmadan icinden gectim yazmiş ahahaha :D

Görende kendisi sampiyon olacak sanir.

Bırak bu işleri liderlikten ettim seni daha ne? şampiyonu ben belirlerim. İspanya'yı şampiyon yapacağız dedik, yakında olacak inş.

Diyorum ya boş konuşmaya devam et.
Sezon bitsin öyle gel buralara onu da ben kazandim diye dolanirsin hesap 4-5 kisi de el değiştiriyor.

Kimin hesap el değiştiriyor? Bırak şimdi İspanya'ya da maç satmadım. Bu gece hakemde hile falan yapmadı ona çok şaşırdım.:D

@Sir Crocodile Alınma la hemen.
Boş konusuyorsun son hafta buraya yazsan bir şey demem ama dhha sezon bitmemiş sanki kendin sampiyon olmuş gibi seviniyorsun sakin ol. :D
Ben alinmam la ne alinacam kazanmaya calisacaksin tabi ama son hafta hezimete uğrama da sen iyi tanirsin beni elime düşersen daha bırakmam.:)

Hesabini başkalari ayarliyor iste kendin beceremiyorsun :D

Son düzenleme:
Boş konusuyorsun son hafta buraya yazsan bir şey demem ama dhha sezon bitmemiş sanki kendin sampiyon olmuş gibi seviniyorsun sakin ol. :D
Ben alinmam la ne alinacam kazanmaya calisacaksin tabi ama son hafta hezimete uğrama da sen iyi tanirsin beni elime düşersen daha bırakmam.:)

Hesabini başkalari ayarliyor iste kendin beceremiyorsun :D
Ne oldu şimdi, averaja mı yoksa ikiniz arasındaki maçlara mı bakarak sıralama yapıyorlar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık