Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Online Soccer Menager) Korsan Fan Ligi için davet !

KorsanFanLigi

• İngiltere Ligi

• İspanya Ligi

• İtalya Ligi

• Almanya Ligi

• Fransa Ligi

• Türkiye Ligi

• Brezilya Ligi

• ABD Ligi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ayrı bir lig olsun. İlk deneyim kötü başladı bende. Ama tekrardan yeni bir lig yapsak var ya :D
İlk sezon tecrübe kazanmak içindi siz asıl şimdi görün beni diyorsun ama burada çok sağlam oyuncular var unutma :cool: en son oynadığım ligde osm'nin menajer sıralamasında 300 küsürlerde olan biri vardı tabi bu kardeşin şampiyonluğu elinden aldı :D La şaka bir yana adam ilk 100'e oynuyordu aynı puanda bitirdik averajla aldım şampiyonluğu Arnavutluk liginde :oleyo2:

İlk sezon tecrübe kazanmak içindi siz asıl şimdi görün beni diyorsun ama burada çok sağlam oyuncular var unutma :cool: en son oynadığım ligde osm'nin menajer sıralamasında 300 küsürlerde olan biri vardı tabi bu kardeşin şampiyonluğu elinden aldı :D La şaka bir yana adam ilk 100'e oynuyordu aynı puanda bitirdik averajla aldım şampiyonluğu Arnavutluk liginde :oleyo2:
Aynen tecrübe kazandık :D Takımı ortalama 80 civarı aldım. Şimdi 90 küsurlara çıkardım. Zar zor.

Bu lig kurulduktan maçlar başlayasıya kadar olan arayı çok boş geçirmişim ya onu farkettim. O arayı iyi değerlendirdin mi ilk beş garanti:cool:

Bastın kampı adama karşı di mi :D

Aynen tecrübe kazandık :D Takımı ortalama 80 civarı aldım. Şimdi 90 küsurlara çıkardım. Zar zor.

Bu lig kurulduktan maçlar başlayasıya kadar olan arayı çok boş geçirmişim ya onu farkettim. O arayı iyi değerlendirdin mi ilk beş garanti:cool:

Bastın kampı adama karşı di mi :D
Kamp basmayana basmam ben biraderim @Tombe basmayınca basmadım :D Kamp basmadan benim takımı yenecek baba yiğit yok ligde şuan ya :fool:

kanıt olsun

Bir oyuncu satsan en az 100 :hıh: Ah o jetonlar bende olacak. 10 dakikda bütün oyunculara antreman basıp 100 üstü yaparım :oleyo:
Bak onu yapmam işte stadyumda antrenman sahasını 3 yıldız yaparsan zaten hızlı gelişiyor adamlar günde 2 dostluk maçı da attınmı devreye kadar ilk 11 100 üzeri olur çok rahat :D Benim kaleci yarın 117 olur lig sonuna hedefim 125 falan yapmak onu :oleyo2:

Bak onu yapmam işte stadyumda antrenman sahasını 3 yıldız yaparsan zaten hızlı gelişiyor adamlar günde 2 dostluk maçı da attınmı devreye kadar ilk 11 100 üzeri olur çok rahat :D Benim kaleci yarın 117 olur lig sonuna hedefim 125 falan yapmak onu :oleyo2:
Dostluk maçı etkiliyor mu ya? Bunu bilmiyordum bak. En son kaç oluyor oyuncu

Bu arada Everton ı üçlemişim :D Taktiğimi buldum ben. Geliyorum :oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık