Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Online Soccer Menager) Korsan Fan Ligi için davet !

KorsanFanLigi

• İngiltere Ligi

• İspanya Ligi

• İtalya Ligi

• Almanya Ligi

• Fransa Ligi

• Türkiye Ligi

• Brezilya Ligi

• ABD Ligi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Utanır mı o sinsi tefeci.:artiz:Anca rakibee psikolojik baskı yapar.
Sen boşver onu maç saatinde karar ver.
Yarın hazırlık maçı atarım.:rolleyes:
Bak hele bak adam kışkırtma sanatı ha birde taktik veriyor maç saati bas diye :good: o zaman gönül rahatlığıyla bende sana karşı kışkırtabilirim arkadaşları :ehe:

@Eustass Captain Kid bekleme kardeşim maç saatini ben her türlü basarım bu saatten sonra seni beklemem kamp hakkım bitene kadar kullanarım çekinmem :D

Sonuncuyu sana bırakıcam willo :hıh:

Bak hele bak adam kışkırtma sanatı ha birde taktik veriyor maç saati bas diye :good: o zaman gönül rahatlığıyla bende sana karşı kışkırtabilirim arkadaşları :ehe:

@Eustass Captain Kid bekleme kardeşim maç saatini ben her türlü basarım bu saatten sonra seni beklemem kamp hakkım bitene kadar kullanarım çekinmem :D

sen basarsan ben basmam.İyi kara propaganda yürütürüm burdan :D

Oğlum her zaman kışkırtıyon adamları bana karşı. Ama bomba senin elinde patlıyor.:D:artiz:
Nolmuş sadece fikir verdim.
Ben bekibasmaayacam ne biliyon. Ama gizli bassan bile anlarım basarım bende.
Vahap'a da sen söyledin dim bas diye.:mincika:

Oğlum her zaman kışkırtıyon adamları bana karşı. Ama bomba senin elinde patlıyor.:D:artiz:
Nolmuş sadece fikir verdim.
Ben bekibasmaayacam ne biliyon. Ama gizli bassan bile anlarım basarım bende.
Vahap'a da sen söyledin dim bas diye.:mincika:
Ben kimseye söylemedim kampa git diye :bilmem: vahapı dogru düzgün tanımıyorum la ben bi sezon çok saglam takım yapmama ragmen bunu geçip şampiyon olamadım ondan çağırdım bizim lige adamda katılımcısı bol hoşuna gitmiş adam lazım olursa çağırırsın dedi eksik kalinca davet yolladim :rolleyes: kampa gidip birde yenemedi mi seni yazık la ona :of:

Ben gittim bile gitmezsen ayıp edersin bak bosa harcatma bana kampı o_O

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık