Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM Korsanfan Bundesliga Full

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Tombe o maç benimdi kadroyu ayarlamayı unuttum :mad: Bak istersen 100'lük kaleci yerine 70'lik kaleci oynamış yine de az yemişim.

Ahahaha bende unutmuştum. Son 1 dk kala kadroyu ayarladım :D Bana da kupa maçında oldu yinede penaltılarda kaybetmişim :D Rövanşta görüşürüz :D
öhhöm öhöm bende yedeklerle çıkmıştım kupa maçına belirtmek istedim yinede kazanmışlar ayrıca ligde de kaybetmemiştim sana hemde deplasmanda tesadüf mü :D

öhhöm öhöm bende yedeklerle çıkmıştım kupa maçına belirtmek istedim yinede kazanmışlar ayrıca ligde de kaybetmemiştim sana hemde deplasmanda tesadüf mü :D
Ligdeki maçta rötasyon yapmıştım ama sonuçta lider benim.. :D Belki bir gün kaybedebilirim ama liderken keyfini süreyim...
İspatın varsa söyle bakayım. Benim var valla kadro orda duruyor ikinci lig kalecisi gibi adam kaledeymiş :D
Yalan diyecek halimiz yok. O kadar önemli de birşey değil yani :D

Ligdeki maçta rötasyon yapmıştım ama sonuçta lider benim.. :D Belki bir gün kaybedebilirim ama liderken keyfini süreyim...

Yalan diyecek halimiz yok. O kadar önemli de birşey değil yani :D
Şaka yapıyoruz ama benim kadar da kötü çıkmamışsındır herhalde :)
Tombe abartılmış bir balondur bugün bunu gördük !

Daha taktiği oturtamadım. Zorlandım bu lig :/ Ama az kaldı dağıtacağım herkesi, üstelik kopan yok şimdilik. Kaçınılmaz bir şekilde kupa benim. Şu leverkusen'eyi tutun da ben gelene kadar kopmasın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık