Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM Korsanfan Bundesliga Full

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Özür dilerim geçen sene chievo'yu o kadar uçurunca şimdi de bu takımı yapınca öyle düşündüm. Ama 3'e alıp 5'e satma olayını bende yapayım pek yapmıyordum.
Listeden 3e alıp 5e satıyorum bak başka türlü kâra geçilmiyor ama kaşiften çıkan gençleri satmam ben zaten bir onlar gelişiyor listeden genç çok nadir düşer.

Normal yerden istediğiniz kadar alıp satın arkadaşlar orası herkese her sn açık. Benim dediğim kısaca şuydu. Kaşiften 90+ kaleciyi yollayıp başta 3'ünü de alıp 2 sinin bota satılması. Zayıf takım 5 gün sonra kaleci alayım deyince çıkmıyor misal. 3 ortasahayı da paran varsa oynatacaksan al tabi, buna kimse bir şey demez.

Suçlanacak bir durum yokken arkadaş neden bana salladı onu anlamadım neye dayanarak öyle söylüyor bende şikayet ettim geçen sene kaşif yüzünden sen hatırlarsın kaşiften alamadığımdan söylendiğimi.
Öyle senin jeton yoktu, zaten jetonu olmayan senin gibi takımları koruyalım diye dedim. Yanlış anlaşılma galiba. Nazar bunlar hep.

Rooney ve diğer orta sahayı şimdi transfer listesinde görünce öyle düşündüm kusura bakma tekrardan.
Estağfirullah Rooney özel tekliften düştü 30 küsür yaşında değerine önerdi oyun da aldım yoksa almazdım satmak için aldım yani o adamlar yaşlı hep listeden aldım diğerlerini de ama diğer arkadaşlarda öyle yapıyor zaten ben görmedim kimsenin iyi genç oyuncusunu sattığını.
saat 10:20de 14:20de ve 18:20de girip adam satıldıysa transfer yapıp sürekli 4 adamımı satılık istesinde tutuyorum ben ondan çok satış oluyordur sende öyle yapabilirsin faydası olur.

Estağfirullah Rooney özel tekliften düştü 30 küsür yaşında değerine önerdi oyun da aldım yoksa almazdım satmak için aldım yani o adamlar yaşlı hep listeden aldım diğerlerini de ama diğer arkadaşlarda öyle yapıyor zaten ben görmedim kimsenin iyi genç oyuncusunu sattığını.
saat 10:20de 14:20de ve 18:20de girip adam satıldıysa transfer yapıp sürekli 4 adamımı satılık istesinde tutuyorum ben ondan çok satış oluyordur sende öyle yapabilirsin faydası olur.
Eyvallah bende yaparım öyle. Şu Gomez'İ bi satayım da. Adam kene gibi yapıştı kulübe gitmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık