Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM Korsanfan Bundesliga Full

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Daredewill hocam senin dediğin kaşif mevzusu çiğneniyor bu saatten sonra bende istemeye istemeye yapmak zorunda kalıcam çünkü benden güçsüz takımlar beni geçiyorlar.

@Daredewill hocam senin dediğin kaşif mevzusu çiğneniyor bu saatten sonra bende istemeye istemeye yapmak zorunda kalıcam çünkü benden güçsüz takımlar beni geçiyorlar.
Ya işte ben ilk gün dedim ve rica ettim yoksa oyunda engel yok. Ben yollamaya bile tenezzül etmiyorum çünkü adam kalmamıştır. Birileri yapmıyorsa diğerlerine yapma demek olmaz zaten.

Ya işte ben ilk gün dedim ve rica ettim yoksa oyunda engel yok. Ben yollamaya bile tenezzül etmiyorum çünkü adam kalmamıştır. Birileri yapmıyorsa diğerlerine yapma demek olmaz zaten.
Bi zeki onlar zaten biz bilmiyoruz 3'e alıp 5'e satmayı. @GeorgeRMartin övünülecek şey gibi söylüyorsun birde.
Schalke, Leverkusen ve Wolfsburg'un değerlerine bakarsan görürsün bizim efendi efendi oynadığımızı. Ama artık bizimde yapmamız lazım ya da onlar bıraksınlar. @Tombe sende uyuma dostum bunlar bizi katlayacak :)

Özel ligler var, takımlardaki tüm oyuncular eşit yaşta ve güçte. Transfer de yapılamıyor. Antrenman gelişimine ve tamamen taktiğe bağlı oluyor her şey. Gelecek sezon için böyle bir şey düşünülebilir belki.

@Bavs kardeş neden öyle dedin bilmiyorum fakat ben daha kaşiften aldığım hiç bir oyuncuyu satmadım gir bak her mevkide 1 tane var defansta 2 tane hala duruyorlar geliştiriyorum. Ben onu demedim ayrıca satış konsunda şans olarak demek istedim geçen sene chievoyu 900m yapmıştım kaşiften al sat yapcak kadar jetonum yok zaten bilgilendireyim asılsız suçlamalar hoş olmuyor :artiz:

Arkadaş birbiriniz suçlamayın, öyle bir kural yok maalesef ve bizde koyamayız. Ben rica ettim o da çok kişi geçen sezon şikayet etti diye. Sonraki sezon en baştan güzelce 2-3 kural koyarız ama.

Ben daha hiç yollamadım la.Zaten listeye geliyor sürekli iyi oyuncular
Bende listeden al sat yapıyorum. İyisine param şimdilik yetmiyor.
Bi zeki onlar zaten biz bilmiyoruz 3'e alıp 5'e satmayı. @GeorgeRMartin övünülecek şey gibi söylüyorsun birde.
Schalke, Leverkusen ve Wolfsburg'un değerlerine bakarsan görürsün bizim efendi efendi oynadığımızı. Ama artık bizimde yapmamız lazım ya da onlar bıraksınlar. @Tombe sende uyuma dostum bunlar bizi katlayacak :)
Valla ben sadece başta rica ettim o kadar, kimse dinlemek zorunda değil. Güçlü takım ve jetonu olan rekabeti uçurmasın diye dedim. Geçen sezon Pescare de oyuncu satıp kaşife yolladığımda bir şey kalmamıştı.
Ama işte kimse mecbur değil. Geçen sezon çok kişi şikayet etti diye, bu sefer söyleyim dedim. Kura şans işi yoksa.

Transfer listesinden al sat yapabilirsiniz, onu demiyorsun umarım.
Özel ligler var, takımlardaki tüm oyuncular eşit yaşta ve güçte. Transfer de yapılamıyor. Antrenman gelişimine ve tamamen taktiğe bağlı oluyor her şey. Gelecek sezon için böyle bir şey düşünülebilir belki.
Ya Avrupa şampiyonası oynadık ama, o zaman adam alıp satamadığımız için ilgi olmadı pek. Taktiği kuran bir daha girmedi.

@Bavs kardeş neden öyle dedin bilmiyorum fakat ben daha kaşiften aldığım hiç bir oyuncuyu satmadım gir bak her mevkide 1 tane var defansta 2 tane hala duruyorlar geliştiriyorum. Ben onu demedim ayrıca satış konsunda şans olarak demek istedim geçen sene chievoyu 900m yapmıştım kaşiften al sat yapcak kadar jetonum yok zaten bilgilendireyim asılsız suçlamalar hoş olmuyor :artiz:
Özür dilerim geçen sene chievo'yu o kadar uçurunca şimdi de bu takımı yapınca öyle düşündüm. Ama 3'e alıp 5'e satma olayını bende yapayım pek yapmıyordum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık