Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM Korsanfan Bundesliga Full

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5. maç, ilk galibiyet sana denk geldi :D Patlamayı sana yaptılar aslanlarım :D
Abi 70dk 10 kişi oynamışım ona rağmen oyun istatistikleri fena değil sadece 3 şut çekilmiş kaleme şans yokmuş bu maç ben ona takılmıyorum ben kırmızıya takıldım bak hakem seviyesi kırmızı değil turuncu değil sarı arkadaş agresifte falan unutsam eyvallah ama normal ona takıldım :bilmem:

Sana verdiğim adamda georgeRmartin'e saldırmıştı maçta normal oynatmama rağmen. Dikkat et :D
O 4 oynayan kalecinin morali bozuktu diye hatırlıyorum.
Yok yahu peşe 4 oynadı adam.
Kaleciyi takasla hallettik ama bu sakatlık olayına nasıl çözüm bulunur bilemedim inşallah yakınlarda maçımız vardır eksik yakalamışken bende faydalanayım :D
Birini satıp kurtulmuştum ama bakalım. Biri 3 diğeri 6 hafta sakat, hangisini kurtarayım, birini kurtarana kadar başkası sakatlanacak birde. Sakat adama antrenman yese en azından gece gündüz basardım.

Bakalım nasip kısmet.

Abi 70dk 10 kişi oynamışım ona rağmen oyun istatistikleri fena değil sadece 3 şut çekilmiş kaleme şans yokmuş bu maç ben ona takılmıyorum ben kırmızıya takıldım bak hakem seviyesi kırmızı değil turuncu değil sarı arkadaş agresifte falan unutsam eyvallah ama normal ona takıldım :bilmem:
Hakemi satın aldım :D Bu maç taktik değiştirmiştim iyi geldi. Bakalım sıradaki kurban kim :D

Beyler benim maçlarıma kg var ve üst oynayın kaybetmezsiniz. Maç başına düşen gol ortalaması neredeyse 5.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık