Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM İtalya Ligi (Full)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4-3 yenilmişim kaleci yine 4 ile oynamış. Lan bu kaleciyi nerden aldım, yeminle adamı katil eder.
Troysi ile maçım var önerin var mı? :D

Kalecimin, defansımın, oyuncularımın 3-4 ile oynamasını engellemem için napmam lazım?

La geçen sezonlarda 110 küsürlük kalecim tek bir maçta kötü oynamıştı koca lig boyunca. O da Troysi'nin maçtı. Tesadüf mü? Sanmam.

Troysi ile maçım var önerin var mı? :D

Kalecimin, defansımın, oyuncularımın 3-4 ile oynamasını engellemem için napmam lazım?

La geçen sezonlarda 110 küsürlük kalecim tek bir maçta kötü oynamıştı koca lig boyunca. O da Troysi'nin maçtı. Tesadüf mü? Sanmam.
Antrenman basmadığın sürece fayda etmez. Troyysi'yi oyun koruyor, her zaman böyle oldu.:D

Bende stoper oynatıyorum 80 ilk adamı da sattım ki iyisini alayım diye ama bana kaldı 70 ilk adam.:/
para biriktiremiyorum arkadaş dün 6 oyuncu aldım bugün bana sadece 1 oyuncu sattırdı oyun ayıp vallahi ayıp baktım 4 oyuncuyu 100m okutan arkadaşlar olmuş nasıl şey anlamadım al sat bile yapamıyoruz elden çıkarmam gereken 7 oyuncu var onların hepsi satılana kadar transfer yapmıycam takıma :ühü:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık